No label found for: logo.title
No label found for: logo.title

Technologia sterowania inwerterowego

Sterowanie inwerterowe zapewnia optymalizację efektywności

Technologia sterowania inwerterowego Daikin to prawdziwa innowacja w dziedzinie kontroli klimatu. Zasada jest prosta: systemy inwerterowe dostosowują zużywaną energię do bieżących potrzeb - nie więcej, nie mniej! Ta technologia daje dwie ewidentne korzyści:

Komfort: Sterowanie inwerterowe zapewnia wielokrotny zwrot poniesionych kosztów przez zwiększenie komfortu. System klimatyzacji ze sterowaniem inwerterowym reguluje w sposób ciągły parametry wyjściowe ogrzewania i chłodzenia w celu dostosowania do temperatury w pomieszczeniu, poprawiając w ten sposób poziom komfortu. Sterowanie inwerterowe skraca czas rozruchu systemu, pozwalając na osiągnięcie wymaganej temperatury w pomieszczeniu w krótszym czasie. Po uzyskaniu wymaganej temperatury, system sterowania inwerterowego gwarantuje jej stałe utrzymanie na tym poziomie.

Energooszczędność: Ponieważ sterowanie inwerterowe monitoruje i reguluje temperaturę otoczenia wtedy, kiedy jest to konieczne, zużycie energii spada o 30% w porównaniu z tradycyjnymi systemami!
Inverter technology_400px