No label found for: logo.title
No label found for: logo.title
Banki

Kompleksowa kontrola klimatu dla instytucji bankowych

Product Image Efektywne energetycznie systemy Daikin do komercyjnego grzania, wentylacji i klimatyzacji są na tyle uniwersalne, że są w stanie sprostać różnym zapotrzebowaniom nowoczesnych instytucji bankowych - aby prowadzenie działalności było przyjemnością.

Korzyści dla Ciebie

Kompleksowa kontrola

Skuteczna kontrola indywidualnych stref i jednostek umożliwia grzanie i chłodzenie tylko tam, gdzie jest potrzebne, a to automatycznie obniża koszty energii.

Kompaktowa instalacja

Systemy Daikin nie wymagają dużej powierzchni, oferują instalację oszczędzającą miejsce do projektów po modernizacji. Zewnętrzne jednostki Daikin charakteryzuje niewielka powierzchnia zabudowy, co sprawia, że nadają się idealnie do gęsto zaludnionych obszarów.

Rozwiązania wielofunkcyjne

Szeroką gamę systemów sterujących klimatem i wentylacją Daikin można dostosować do każdej strefy w banku, od sal konferencyjnych i biur, do stanowisk bankowych i przestrzeni detalicznych. 

Postaw na proste rozwiązania

Daikin oferuje jeden krajowy lub międzynarodowy punkt kontaktowy, aby pomóc Ci w realizacji większej liczby projektów, spełnieniu różnych przepisów i uproszczenia systemu budżetowania.

Produkty

Przegląd