No label found for: logo.title
No label found for: logo.title
Budynki publiczne i szkoły

Efektywne energetycznie budynki publiczne i szkoły

Product Image

W oparciu o technologię pompy ciepła o niskiej emisji dwutlenku węgla i energii odnawialnej, rozwiązania do grzania, wentylacji i klimatyzacji Daikin obniżają koszty eksploatacyjne budynków publicznych oraz zmniejszają ich oddziaływanie na środowisko.

Korzyści dla Ciebie

Kompleksowa kontrola

Stabilizacja temperatury, dopływ świeżego powietrza i zbalansowana wilgotność: dzięki indywidualnemu sterowaniu pomieszczeniami możesz stworzyć komfortowe, świeże i zdrowe środowisko.

Zarządzanie energią

Zintegrowany odzysk ciepła obniża koszty wytwarzania ciepłej wody użytkowej oraz wentylację ciepłym powietrzem. Można zaprogramować i monitorować zdalnie cały budynek, z jednej centralnej lokalizacji, aby zminimalizować zużycie energii i emisję dwutlenku węgla.

Kompaktowa instalacja

Daikin oferuje szeroki zakres stylowych i kompaktowych jednostek pozwalających oszczędzić miejsce w pomieszczeniach. Zewnętrzne jednostki Daikin charakteryzuje niewielka powierzchnia zabudowy, co sprawia, że nadają się idealnie do gęsto zaludnionych obszarów.

Rozwiązania wielofunkcyjne

Daikin oferuje zintegrowane rozwiązania, które można dostosować do wszystkich środowisk: szkół, szpitali, lotnisk i przestrzeni publicznych.

Produkty

Przegląd