No label found for: logo.title
No label found for: logo.title
Sklepy

Redukcja kosztów w sklepach

Product Image Daikin zapewnia pełną ofertę produktów, dzięki którym klienci poczują się komfortowo w Twoim sklepie. Ponadto, zintegrowane rozwiązania Daikin optymalizują efektywność energetyczną.

Korzyści dla Ciebie

Zintegrowane rozwiązania do sklepu

Daikin łączy klimatyzację, grzanie i wentylację sklepu z agregatami chłodniczymi, kurtynami powietrznymi oraz inteligentnymi sterownikami w jeden zintegrowany system klimatyzacyjny.

Pełna gama rozwiązań

Daikin zapewnia kompletną ofertę produktów, pozwalających stworzyć w pełni zintegrowane rozwiązanie, które optymalizuje efektywność energetyczną. Konsultant Daikin pomoże Ci w doborze idealnego rozwiązania dla Twojego sklepu.

Kompaktowe rozwiązania

Maksymalizacja przestrzeni detalicznej dzięki różnym typom kaset Daikin, modelom podstropowym i kanałowym. Jednostki zewnętrzne Daikin wyróżniają się niewielką powierzchnią zabudowy, co sprawia, że nadają się idealnie do gęsto zaludnionych obszarów – i można je instalować w pomieszczeniach, ponieważ spełniają najsurowsze normy odnośnie emitowanego hałasu.

Inteligentne oszczędzanie energii

Rozwiązania Daikin oszczędzają energię i obniżają koszty każdego sklepu, niezależnie od jego wielkości.  Produkty Daikin w sposób inteligentny reagują na zmianę warunków i oszczędzają energię, nic nie musisz robić. Unikalne kasety z funkcją automatycznego czyszczenia, dedykowane sterowniki sklepowe, tryb odzysku ciepła i świeże powietrze dzięki funkcji free cooling, to tylko kilka sposobów na automatyczne obniżenie kosztów eksploatacji.

Produkty

Przegląd