No label found for: logo.title
No label found for: logo.title
Sport i rozrywka

Stwórz doskonałe środowisko do wypoczywania

Product Image

Daikin oferuje stały przepływ świeżego powietrza, zbalansowaną wilgotność, duże ilości ciepłej wody oraz dobrze kontrolowane grzanie i chłodzenie, dzięki którym odwiedzający Twój obiekt czują się komfortowo przez cały czas.

Korzyści dla Ciebie

Efektywność energetyczna

Bazując na bardzo efektywnej technologii pompy ciepła korzystającej z odnawialnych źródeł energii, Daikin jest w stanie zagwarantować duże oszczędności na kosztach eksploatacyjnych oraz zużyciu energii w obiektach sportowych i rozrywki.

Odzysk ciepła

Efektywne energetycznie systemy pomp ciepła Daikin odzyskują ciepło z obszarów, które wymagają chłodzenia i wykorzystują je do podgrzania wpływającego świeżego powietrza, zapewniając w ten sposób ciepłą wodę i ciepło w innych strefach budynku po niskich kosztach.

Kompaktowa instalacja

Daikin oferuje szeroki zakres stylowych i kompaktowych jednostek pozwalających oszczędzić miejsce w pomieszczeniach. Zewnętrzne jednostki Daikin charakteryzuje niewielka powierzchnia zabudowy, co sprawia, że nadają się idealnie do gęsto zaludnionych obszarów.

Rozwiązania wielofunkcyjne

Daikin oferuje szeroką gamę rozwiązań do wszystkich obiektów sportowych i rozrywki: aren, sal gimnastycznych, spa, lodowisk, kin, teatrów, muzeów oraz centrów wystawowych.

Produkty

Przegląd