No label found for: logo.title
No label found for: logo.title
Klimatyzacja komercyjna

Rozwiązania klimatyzacyjne do zastosowań komercyjnych

Product Image Rozwiązania klimatyzacyjne Daikin zapewniają komfort przez cały rok w zastosowaniach komercyjnych w restauracjach, biurach, sklepach, hotelach i bankach. Klimatyzatory wykorzystują energię pochodzącą ze źródeł odnawialnych z powietrza, aby zmniejszyć rachunki i obniżyć emisję CO2 .

Korzyści dla Ciebie

Maksymalny komfort

Rozwiązania klimatyzacyjne Daikin zapewniają komfort przez cały rok, niezależnie od temperatur na zewnątrz. Tworzą perfekcyjny klimat w pomieszczeniach i optymalizują efektywność energetyczną.

Rozległa gama produktów

Najbardziej kompletna oferta produktów na rynku.

Zintegrowane rozwiązania

Produkty klimatyzacyjne Daikin można połączyć z systemami grzewczymi i wentylacyjnymi, kurtynami powietrznymi, agregatami chłodniczymi oraz urządzeniami do wytwarzania ciepłej wody użytkowej i stworzyć w pełni zintegrowane, proste w kontroli rozwiązanie.

Zaufana obsługa

Daikin oferuje kompletne wsparcie po-sprzedaży w każdym kraju, aby zapewnić całkowity komfort i spokój wszystkim swoim klientom na całym świecie.

Produkty

Przegląd
  • Pełna kontrola

    Rozwiązania sterujące Daikin zapewniają menedżerom budynków pełną kontrolę nad klimatem w pomieszczeniach. Oferują łatwe w obsłudze sterowniki i narzędzia do monitorowania kilku budynków.

  • Zamienny na R22

    Rozwiązania zamienne Daikin dla systemów na czynnik chłodniczy R-22 i R-407C zapewniają duże oszczędności energii oraz opłacalną aktualizację z minimalnym ryzykiem przestojów.

  • Profesjonalna obsługa

    Daikin oferuje wyspecjalizowaną obsługę wszystkim swoim partnerom biznesowym. Poszukujemy długoterminowych partnerów, którzy będą dostarczać w pełni zintegrowane rozwiązania do grzania, chłodzenia, wentylacji i chłodnictwa.