No label found for: logo.title
No label found for: logo.title

Zintegrowane sterowanie klimatem VRV

Product Image

System VRV Daikin to wielostrefowy klimatyzator z regulacją zmiennego przepływu czynnika chłodniczego. Możliwość sterowania poszczególnymi strefami w każdym pomieszczeniu i na podłodze budynku komercyjnego.

VRV to kompleksowe rozwiązanie do grzania, chłodzenia, wentylacji, wytwarzania ciepłej wody użytkowej, kurtyn powietrznych i centralnego sterowania.

Korzyści dla Ciebie

Niskie koszty eksploatacyjne

System VRV optymalizuje sprawność sezonową dzięki wysoce efektywnym jednostkom wewnętrznym i zewnętrznym z odzyskiem ciepła i technologią inwertera, inteligentnemu zarządzaniu energią itd.

Precyzyjna kontrola strefowa

Kontrola każdego piętra lub pomieszczenia indywidualnie pozwala zaoszczędzić energię. Ta uniwersalność decyduje o tym, że VRV nadaje się do budynków z kilkoma lokatorami.

Osobisty komfort

Systemy VRV dostarczają świeże powietrze o właściwej temperaturze i prawidłowej wilgotności przy minimalnym poziomie głośności.

Technologia zmiennej temperatury czynnika chłodniczego i ciągłe grzanie w celu uniknięcia zimnych przeciągów.

Duża elastyczność

Modularne podejście systemu VRV oferuje dużą elastyczność w zakresie zbalansowania obciążeń cieplnych w różnych częściach budynku.

VRV IV wyposażono w konfigurator VRV, który upraszcza uruchomienie.

VRV Kompleksowe Rozwiązanie

Produkty

Jednostki zewnętrzne
Jednostki wewnętrzne
Kurtyny powietrzne Biddle
Ciepła woda
Wentylacja
Systemy sterowania
 • VRV, oryginalny

  VRV to pierwszy na świecie indywidualny system klimatyzacji ze sterowaniem zmiennym przepływem czynnika chłodniczego. Wprowadzony po raz pierwszy na rynek przez Daikin w 1982 roku, nazwa VRV wywodzi się z technologii, którą nazywamy ‘zmienną objętością czynnika chłodniczego’ (Variable Refrigerant Volume) .

 • Geotermalny VRV

  Geotermalny VRV wykorzystuje energie pochodzącą z gruntu w charakterze odnawialnego źródła energii w celu zminimalizowania emisji CO2 . Charakteryzuje go znakomita efektywność energetyczna, ponieważ temperatury wody i gruntu są relatywnie stabilne, w przeciwieństwie do temperatur zewnętrznych.

 • VRV z odzyskiem ciepła

  Daikin VRV z odzyskiem ciepła ponownie wykorzystuje ciepło wydobyte z procesów chłodzenia do dostarczenia taniego ciepła do wentylacji świeżego powietrza, kurtyn powietrznych, ciepłej wody lub ogrzewania pomieszczeń.

 • Profesjonalna obsługa

  Daikin oferuje jeden punkt kontaktowy dla całego systemu. Specyfikatorzy dostają wsparcie ekspertów i narzędzia oprogramowania, a instalatorom upraszczamy uruchomienie i konserwację.