No label found for: logo.title
No label found for: logo.title

Zdalne sterowanie i monitoring

Product Image i-Net to usługa oparta na naszej technologii globalnego zdalnego monitorowania, która zapewnia bezproblemowe działanie systemu oraz pracę z najwyższą efektywnością. Pomaga to poprawiać efektywność zarządzania budynkiem, zabezpieczając optymalne działania przez cały okres użytkowania systemu klimatyzacji.

Korzyści dla Ciebie

Spokój ducha

i-Net analizuje system przez 24 godziny na dobę/7 dni w tygodniu, przewidując potencjalne miejsca wystąpienia problemów, dzięki czemu można im zaradzić jeszcze zanim wystąpią, co maksymalizuje czas zdatności do prawidłowego działania systemu.

Maksymalizacja okresu trwałości użytkowej systemu

i-Net zapewnia pracę systemu w optymalnych warunkach, unikając niepotrzebnego obciążania elementów składowych, maksymalizując okres trwałości użytkowej.

Efektywność energetyczna

Łatwe w użytkowaniu narzędzia określania trendów danych oraz narzędzia analityczne pomagają użytkownikowi w zarządzaniu energią. Oszczędzanie rozpoczyna się od pomiarów. Popraw stabilność swojej firmy!

Porady ekspertów

Daikin w sposób nieprzerwany monitoruje dane dotyczące zużycia energii, pracy i komfortu. Specjaliści mogą okresowo sugerować sposoby poprawy sprawności działania.

Usługi i-Net


Chmura VRV
 

Chmura VRV jest inteligentnym narzędziem wizualizacji zużycia energii, które pozwala przejąć kontrolę nad zarządzaniem energią. Dzięki funkcji monitorowania online z dowolnego miejsca oraz łatwym w użyciu narzędziom określania trendów i analiz danych zużycia energii użytkownik może zredukować emisję CO2 i uzyskać oszczędność energii aż do 15%. 

Monitorowanie i analiza sprawności działania i-Net

Usługa Daikin i-Net w sposób nieprzerwany łączy system użytkownika z Daikin. Powiadamia o alarmach oraz przekazuje wczesne ostrzeżenia związane z odchyleniami w działaniu systemu, a to pozwala zmaksymalizować czas sprawności oraz zapewnia komfort osobom znajdującym się w budynku. Dostawcy usługi mają dostęp przez Internet do danych eksploatacyjnych, a specjaliści wykonują analizy trendów. To wszystko zwiększa niezawodność systemu, dzięki zapewnieniu jego pracy z optymalną efektywnością.