No label found for: logo.title
No label found for: logo.title
Agregaty skraplające do zastosowań komercyjnych

Agregaty skraplające do zastosowań komercyjnych

Product Image Daikin oferuje pełną gamę agregatów skraplających przeznaczonych dla chłodnictwa komercyjnego w zastosowaniach nisko- i średniotemperaturowych, np. w chłodniach, niewielkich sklepach spożywczych, restauracjach, sklepach mięsnych, piekarniach itd.

Korzyści dla Ciebie

Wyższa efektywność

Obniżone zużycie energii i niższe koszty eksploatacyjne dzięki sprawnym sprężarkom i skraplaczom. 

Niewielkie rozmiary i kompleksowość

Te małe i kompleksowe agregaty skraplające spełniają najsurowsze warunki. Ich niewielkie wymiary sprawiają, że są idealnym rozwiązaniem tam, gdzie ilość miejsca jest ograniczona. Oprócz tego drzwi na zawiasach zapewniają łatwy dostęp w celu przeprowadzenia instalacji i konserwacji.

Niezawodność

Agregaty skraplające wyposażono w niezawodne komponenty, spełniają one najwyższe wymagania dla poszczególnych zastosowań. To zmniejsza ryzyko awarii i skraca czas konserwacji.

Niskie poziomy głośności

Niski poziom głośności dzięki okładzinie dźwiękoszczelnej obudowy, płaszczowi sprężarki i sterownikowi prędkości wentylatora.

  • Małe supermarkety

    Wyposażenie sklepowe wymaga różnych temperatur. Zintegrowany system zamrażarki, chłodziarki i klimatyzacji do sklepów typu convenience zapewniają oszczędności energii na poziomie 50%.

  • Hotele i restauracje

    Agregaty skraplające Daikin zachowają świeżość Twoich produktów spożywczych w chłodniach, gablotach, lodówkach i zamrażarkach znajdujących się w kuchni hotelowej lub restauracji.

  • zakłady przetwórstwa żywności

    Od chłodni do zamrażarek o wielkości 32m² do 130m², agregaty skraplające Daikin możesz podłączyć do każdego typu systemu chłodniczego. Gwarantowana świeżość produktów przez cały rok