No label found for: logo.title
No label found for: logo.title

System chłodniczy Conveni-Pack z odzyskiem ciepła

Product Image

Conveni-Pack to wysoce efektywny system chłodniczy, który łączy grzanie, chłodzenie i chłodnictwo w jednym, kompaktowym i zintegrowanym systemie. Rozwiązanie przeznaczone do supermarketów i mniejszych sklepów, pomaga obniżyć zużycie energii oraz zmniejszyć emisję CO2 .

Korzyści dla Ciebie

Efektywność energetyczna

Conveni-Pack odzyskuje do 100% ciepła wydobywanego z chłodzonych witryn wystawowych i wykorzystuje je do ogrzewania powierzchni sklepowej.

Zwarte rozwiązanie

Ten system chłodniczy jest niewielki w porównaniu do tradycyjnych systemów. Dlatego nadaje się idealnie do małej i średniej wielkości sklepów.

Elastyczny system

Conveni-Pack można stosować zasadniczo we wszystkich aplikacjach chłodniczych w branży spożywczej, jest dostępny z szeroką gamą wewnętrznych jednostek klimatyzacyjnych, co stanowi odpowiedź na wszystkie wymagania placówki handlowej.

Cicha praca

Conveni-Pack charakteryzują właściwości akustyczne dzięki trybie pracy nocnej, sterowaniu inwerterowemu oraz wentylatorom ze sterowaniem inwerterowym z ulepszonymi łopatkami i kratkami.

Produkty

Jednostki wewnętrzne
Jednostki zewnętrzne
Kurtyny powietrzne Biddle

Odzysk ciepła

Ciepło odbierane z gablot chłodniczych lub parowników może być ponownie wykorzystane do komfortowego grzania sklepu, bez dodatkowych kosztów!

  • Sklepy typu convenience

    Wyposażenie sklepowe wymaga różnych temperatur. Zintegrowany system zamrażarki, chłodziarki i klimatyzacji do sklepów typu convenience zapewniają oszczędności energii na poziomie 50%.

  • Stacje benzynowe

    Typowe sklepy na stacjach benzynowych potrzebują różnych temperatur. Zintegrowany system gablot chłodniczych, lodówek, gablot mroźniczych, lad wystawowych oraz urządzeń grzewczych/chłodniczych zapewnia oszczędności na poziomie 50%.