No label found for: logo.title
No label found for: logo.title
Chłodnictwo komercyjne

Rozwiązania chłodnicze do zastosowań komercyjnych

Product Image Daikin oferuje pełną gamę produktów, które zaspokajają różne zapotrzebowania w zakresie HVAC, zamrażania i chłodnictwa, od fabryk przez szklarnie do centrów dystrybucyjnych i sklepów.

Korzyści dla Ciebie

Szeroki zakres temperatur

Daikin oferuje precyzyjną regulację temperatury w zakresie od -45°C do 10°C  w zależności od magazynowanych produktów, zastosowania oraz skali działania.

Oszczędność energii i kosztów

Wysoce efektywne działanie wykorzystujące zaawansowane technologie inwertera i pompy ciepła zapewnia znaczne oszczędności energii i kosztów.

Niezawodna praca

Kompaktowe jednostki zewnętrzne Daikin są montowane i poddawane rygorystycznym testom w naszych fabrykach. Obudowa odporna na warunki atmosferyczne z powłoką antykorozyjną zapewnia długą trwałość, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

Kompleksowe systemy obsługi

Instalacje średnio- i niskotemperaturowe wymagają kompleksowej obsługi, aby mogły pracować w trudnych warunkach. Daikin oferuje kompleksowy serwis i natychmiastową reakcję w przypadku wystąpienia sytuacji awaryjnej.

Produkty

Przegląd
  • Zakłady produkcji

    Technologia chłodnicza Daikin obsługuje chłodnictwo w stałej temperaturze w zakładach produkcji mrożonek.

  • Sklepy

    Wyposażenie sklepowe wymaga różnych temperatur. Zintegrowany system zamrażarki, chłodziarki i klimatyzacji do sklepów typu convenience zapewniają oszczędności energii na poziomie 50%.

  • Centra dystrybucji

    Daikin oferuje niezawodne rozwiązanie do centrów dystrybucji, gdzie ważna jest kontrola jakości produktów.