No label found for: logo.title
No label found for: logo.title
Komfort w jego najczystszej formie

Daikin Ururu Sarara

Product Image Nagradzana Ururu Sarara to wyjątkowe rozwiązanie oferujące komfort o bardzo niskim współczynniku oddziaływania na środowisko oraz niskim zużyciu energii.

Korzyści dla Ciebie

Nagradzany wzór

Zwycięzca prestiżowej nagrody 2013 reddot design award w kategorii klimatyzacji. Ururu sarara - reddot award

Inteligentna kontrola wilgotności

Bez suchego powietrza w okresie zimowym i osuszanie powietrza w okresie letnim.

Świeże powietrze przez cały rok

Wentylacja i oczyszczanie koordynowane przez inteligentny czujnik ruchu - powietrze doskonałej jakości tam gdzie potrzebujesz, wtedy gdy potrzebujesz.

Łatwe sterowanie

Sterowanie za pośrednictwem przewodowego sterownika, aplikacji lub w ramach systemu automatyzacji budynku.

Efektywność energetyczna


Najwyższa efektywność energetyczna.  Etykieta A+++. Dzięki zaawansowanym technologiom oszczędzania energii.

5 technik uzdatniania powietrza

Technologia

3-obszarowy czujnik inteligentne oko


Daikin opracował czujnik inteligentne oko dla Ururu Sarara. To czujnik ruchu, który wykrywa, czy znajdujesz się w pomieszczeniu, jeżeli pomieszczenie jest puste wyłącza zasilanie i wyłącza urządzenie 

Ale gdy w pomieszczeniu znajdują się osoby, wówczas przekierowuje nawiew powietrza z dala od tych osób. Prawdziwy inteligentny sposób na kontrolowanie temperatury w pomieszczeniu bez rujnowania jego atmosfery.

Automatyczne oczyszczanie filtra


Klimatyzatory stosują filtry do oczyszczania powietrza przepływającego przez urządzenie. Im więcej cząstek zbierze filtr, tym mniej skuteczne jego działanie. Ale nowoczesna technologia automatycznego czyszczenia Ururu Sarara sprawia, że ta zasada przechodzi do przeszłości. Dzięki tej funkcji uzyskujesz stabilny nawiew powietrza, do uzyskania którego wykorzystuje się o 25% mniej energii.

Zawsze pod kontrolą


Ururu Sarara wyposażono w podręczny sterownik, który informuje Cię o wszystkim, co musisz wiedzieć (dzięki podświetlanym przyciskom nawet, wtedy gdy jest ciemno).
Temperaturę możesz ustawiać nawet wtedy, gdy nie znajdujesz się w pomieszczeniu za pośrednictwem iPhone'a lub smartfona z systemem Android, lub systemu automatyzacji budynku, gdy urządzenie jest jego częścią.