No label found for: logo.title
No label found for: logo.title
Oczyszczacze powietrza

Czyste powietrze, ponieważ Daikin dba o Twój komfort

Product Image Zadaniem oczyszczaczy powietrza jest dbanie o Twój komfort i dostarczanie oczyszczonego powietrza, które decyduje o zdrowym otoczeniu w Twoim domu. Oczyszczacze powietrza w sposób skuteczny i wydajny usuwają i niszczą zanieczyszczenia chemiczne i alergeny, które mogą wpływać na Twoje zdrowie.

Korzyści dla Ciebie

Oczyszczanie powietrza

Wraz z powietrzem w Twoim domu przenoszone są wszystkiego rodzaju alergeny, takie jak pleśń, roztocza i pyłki, a oprócz tego także wirusy i bakterie. Zadaniem oczyszczaczy powietrza Daikin jest ich usuwanie.

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów

Nasze technologie streamer i filtrowania usuwają i niszczą przyczyny powstawania nieprzyjemnych zapachów.

Zasysanie o dużej mocy

Dzięki unikalnej konstrukcji wlotu powietrza, można oczyszczać większą ilość powietrza, co przyspiesza oczyszczanie powietrza.

Wygoda

Funkcje, takie jak monitor, na którym wyświetlają się aktualne warunki powietrza sprawiają, że obsługa naszych oczyszczaczy jest prosta i zrozumiała.

Gama produktów

Oczyszczacz powietrza w technologii streamer

Oczyszczacz powietrza w technologii streamer

Technologia streamer Daikin filtruje unoszące się w powietrzu cząsteczki, które często stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia.

Oczyszczacz powietrza Ururu

Oczyszczacz powietrza Ururu

Oczyszczacz powietrza Daikin Ururu w skuteczny sposób usuwa alergeny, bakterie i wirusy. System nawilżania Ururu pochłania wilgoć z powietrza zewnętrznego i przesyła ją do jednostki wewnętrznej szybko i skutecznie, utrzymując idealny poziom wilgotności w Twoim domu.

Technologia Streamer Daikin

„Jednostka wylotowa Streamer” to jednostka wylotowa typu plazmowego, która usuwa bakterie i pleśń, szkodliwe substancje chemiczne oraz wiele rodzajów alergenów.

1

Jednostka wylotowa Streamer: Emisja szybkich elektronów umożliwia rozkład i usuwanie

2

Filtr wstępny: Przechwytywanie pyłu. Usuwanie bakterii i alergenów

3

Jonizator plazmowy: Kurz i pyłki są naładowane elektrycznie i przechodzą do filtra

4

Elektrostatyczny filtr gromadzący kurz (przód pofałdowanego filtra gromadzącego kurz): Elektrycznie naładowany filtr pochłania kurz i pyłki

5

Filtr tytanowo-apatytowy (tył pofałdowanego filtra gromadzącego kurz): Zapachy i wirusy pod kontrolą systemu fotokatalitycznego

6

Filtr katalizatora eliminujący zapachy: Rozkład formaldehydu i zapachów

Nawilżanie Ururu

Woda ze zbiorników przepływa do podajnika. Podajnik następnie unosi wodę w czasie obrotów i uwalnia ją do filtra. Powietrze przedostające się przez filtr pochłania wilgoć i rozprasza ją w pomieszczeniu, to jest nawilżanie.

  1. Koło wodne unosi wodę z podajnika
  2. Powietrze przedostaje się na filtr
  3. Wilgotne powietrze jest uwalniane w pomieszczeniu