No label found for: logo.title
No label found for: logo.title
Centra danych

Rozwiązania chłodzenia dla centrów danych

Product Image

Aby zapewnić bezproblemowe działanie urządzeń IT, Daikin oferuje niezawodne rozwiązania do chłodzenia, które poradzą sobie z dużymi ilościami ciepła generowanego przez centra danych. 

Korzyści dla Ciebie

Niezawodność systemu

Ponieważ centra danych mają coraz większe wymagania, Daikin oferuje niezawodne, stabilne i ekonomiczne działanie, które decyduje o prawidłowym chłodzeniu przez cały rok.

Technologia free cooling

Technologia free cooling Daikin oszczędza energię dzięki wykorzystywaniu zimnego powietrza z zewnątrz do schłodzenia wody dla systemu klimatyzacji. 

Oszczędności na kosztach

Agregaty chłodnicze Daikin można także wyposażyć w opcję odzysku ciepła, która polega na wydobywaniu ciepła z procesu chłodzenia. W ten sposób, agregaty chłodnicze zapewniają tanie i komfortowe ogrzewanie biur. 

Obniżona emisja CO2

Ponieważ agregaty chłodnicze z funkcją free cooling wykorzystują zimniejsze powietrze z zewnątrz do schłodzenia wody używanej do chłodzenia centrów danych, oraz dlatego, że odzysk ciepła oznacza darmowe ogrzewanie biur - agregaty chłodnicze Daikin w mniejszym stopniu oddziałują na środowisko.

Produkty

Przegląd