No label found for: logo.title
No label found for: logo.title
Chłodzenie komunalne

Rozwiązania chłodzenia komunalnego

Product Image

Daikin oferuje bardzo efektywne rozwiązania przeznaczone do chłodzenia, które można całkowicie dostosować do dużych gmin i rejonów. Wynik to niższe koszty energii i obniżona emisja dwutlenku węgla. 

Korzyści dla Ciebie

Wysoka wydajność

Gdy trzeba schłodzić dużą liczbę budynków, Daikin oferuje niestandardowe konfiguracje, które są w stanie dostarczyć bardzo wysokie wydajności chłodnicze, aż do 10 800 kW z jednego urządzenia. Urządzenia można instalować szeregowo, aby spełnić określone potrzeby w zakresie klimatyzacji i chłodzenia.

Energooszczędne chłodzenie

Ze względu na wzrost zapotrzebowania na energię oraz wzrost kosztów, zakłady chłodzenia komunalnego dla biur, przemysłu i domów muszą być coraz bardziej efektywne, niezawodne i trwałe. Indywidualne rozwiązania Daikin obniżają roczne zużycie energii oraz koszty eksploatacji.

Indywidualne podejście

Na etapie projektowania, narzędzia doboru Daikin pozwalają projektantom stworzyć indywidualne rozwiązanie dla każdego projektu chłodzenia, z dużą liczbą różnych opcji, akcesoriów i kombinacji po to, aby uzyskać najbardziej zoptymalizowane rozwiązanie dla każdej konstrukcji budowlanej.

Profesjonalna obsługa

Daikin oferuje wyspecjalizowaną obsługę wszystkim swoim partnerom biznesowym. Poszukujemy długoterminowych partnerów, którzy będą dostarczać w pełni zintegrowane rozwiązania do grzania, chłodzenia, wentylacji i chłodnictwa swojej gminie lub w swoim rejonie.

Produkty

Przegląd