No label found for: logo.title
No label found for: logo.title
Przetwórstwo żywności

Przetwórstwo i magazynowanie żywności

Product Image

Daikin oferuje bogaty asortyment niezawodnych rozwiązań chłodniczych na każdy etap uprawy i produkcji żywności: od chłodzenia linii produkcyjnych i chłodzenia podczas magazynowania do zamrażania gotowych produktów.

Korzyści dla Ciebie

Elastyczność zastosowań

Możliwość chłodzenia do -45°C, gama Daikin oferuje niskie temperatury, aby dostosować się do danej sytuacji. Dzięki stałej temperaturze, nawet produkty łatwo psujące się dłużej zachowują świeżość.

Precyzyjna kontrola

Agregaty chłodnicze Daikin umożliwiają precyzyjne kontrolowanie temperatur wody w czasie produkcji żywności i w procesach schładzania oraz zapewniają większe możliwości kontrolowania klimatu w otoczeniu produkcyjnym.

Mniejsze oddziaływanie na środowisko

Rozwiązania Daikin mogą łączyć ze sobą system do chłodnictwa w przetwórstwie żywności z grzaniem, system klimatyzacji z systemem uzdatniania powietrza  - to pozwala zoptymalizować efektywność energetyczną w praktycznie każdym środowisku.

Niski poziom głośności

Rozwiązania Daikin są niewielkie i charakteryzuje je niski poziom głośności podczas pracy, dzięki czemu nadają się idealnie do środowisk miejskich, gdzie zarówno przestrzeń, jak i poziomy głośności są często ściśle ograniczone.

Produkty

Przegląd