No label found for: logo.title
No label found for: logo.title
Agregaty chłodnicze do zastosowań przemysłowych

Agregaty chłodnicze do zastosowań przemysłowych

Product Image

Gama agregatów chłodniczych do zastosowań przemysłowych Daikin łączy w sobie sprawność i niezawodność z prostą instalacją i konserwacją – a to sprawia, że gama ta nadaje się idealnie do zastosowań nisko- i średniotemperaturowych, takich jak chłodnie, hipermarkety oraz przetwórstwo żywności.

Korzyści dla Ciebie

Szeroki zakres temperatur

Od chłodni do platform dystrybucyjnych i przetwórstwa żywności, Daikin oferuje precyzyjne pod względem temperatury środowisko do chłodnictwa o wysokiej wydajności.

Niezawodna praca

Obudowa odporna na warunki atmosferyczne z powłoką zabezpieczającą przed korozją zabezpiecza przemysłowe agregaty chłodnicze i wydłuża ich trwałość operacyjną, nawet w trudnych warunkach pogodowych.

Oszczędność energii i kosztów

Zaawansowane technologie inwertera i pompy ciepła Daikin oferują bardzo wydajne działanie - znaczne oszczędności energii i kosztów.

Łatwa instalacja

Instalacja zewnętrznych przemysłowych agregatów chłodniczych Daikin jest prosta, nawet tam gdzie ilość miejsca jest ograniczona dzięki niewielkiej powierzchni zabudowy oraz mniejszym wymaganiom odnośnie instalacji rurowej.

Magazyn produktów żywnościowych

 • Chłodnie

  Technologia chłodnicza Daikin obsługuje chłodnictwo w stałej temperaturze w chłodniach.


 • Centra dystrybucji żywności

  Daikin oferuje niezawodne rozwiązanie do centrów dystrybucji żywności, gdzie najważniejsza jest kontrola jakości produktów.

 • Duże supermarkety

  Zintegrowane systemy Daikin są na tyle elastyczne, że spełniają wymagania odnośnie temperatur w otoczeniu detalicznym – oraz oferują o 50% mniejszy pobór mocy.

 • Przetwórstwo żywności

  Daikin oferuje niezawodne rozwiązania do zastosowań chłodniczych w przetwórstwie żywności - na każdy etap uprawy i produkcji żywności.

Technologie

 • Technologia inwertera

  Unikalna technologia inwertera Daikin wykorzystuje tylko moc niezbędną do zaspokojenia rzeczywistego obciążenia, co prowadzi do zwiększenia efektywności energetycznej, zapewnia szybsze uzyskanie poziomów komfortu oraz przyspiesza zwrot inwestycji w system HVAC.
 • Ekonomizer

  Dwie główne zalety funkcji ekonomizera:
  1. Zwiększenie wydajności parownika przy mniejszych wymaganiach odnośnie mocy pobieranej.
  2. Zmniejszenie temperatury na wylocie, co pozwala oszczędzić energię i jest korzystne dla sprężarki.