No label found for: logo.title
No label found for: logo.title
Agregaty chłodnicze chłodzone powietrzem

Agregaty chłodnicze chłodzone powietrzem

Product Image

Agregaty chłodnicze chłodzone powietrzem Daikin to idealne rozwiązanie przeznaczone do chłodzenia do zastosowań przemysłowych. Nawet w trudnych warunkach, nasze wysokiej jakości agregaty chłodnicze gwarantują sprawność operacyjną i oszczędność energii.

 

Korzyści dla Ciebie

Bogaty asortyment produktów

Bogaty asortyment produktów do obiektów średniej i dużej wielkości daje Ci pewność znalezienia odpowiedniego modelu.

Uniwersalność zastosowań

Daikin oferuje efektywność energetyczną w szerokim zakresie zastosowań chłodzenia technologicznego - we wszystkich warunkach i spełniającą wszystkie wymogi dotyczące chłodzenia.

Oszczędność energii i kosztów

Zaawansowana technologia Daikin zapewnia energooszczędną pracę i ma wybitne osiągnięcia w zakresie oszczędności kosztów.

Wysoka wydajność operacyjna

Z niezwykłą dbałością o precyzyjne dostrojenie każdego aspektu działania, Daikin łączy niezrównaną wydajność z ekonomiczną pracą.

Produkty

Przegląd

Dodatkowe informacje

Wiodące na świecie centrum rozwoju

Centrum rozwoju systemów wodnych Daikin to najbardziej zaawansowana instytucja na świecie, w której prowadzone są badania i rozwój systemów ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC).


Sprężarki

Sercem każdego agregatu chłodniczego Daikin jest nasza unikalna i zaawansowana sprężarka. W połączeniu z technologią inwertera gwarantuje optymalną sprawność w przypadku każdego zastosowania.

Czynniki chłodnicze

Agregaty chłodnicze Daikin są przeznaczone do użytku z czynnikami chłodniczymi R-407C, R-410A i R-134a - najpowszechniejszymi czynnikami chłodniczymi na rynku. A w kategorii efektywności energetycznej i oddziaływania na środowisko - są najlepsze.