No label found for: logo.title
No label found for: logo.title
Agregaty chłodnicze chłodzone wodą

Agregaty chłodnicze chłodzone wodą

Product Image

Agregaty wody lodowej chłodzone wodą charakteryzują się wysoką wydajnością przy ograniczonych czynnościach obsługowych. Dzięki temu nadają się idealnie do zastosowań przemysłowych gdzie wymagana jest dokładność sięgająca ±0,5°C. 

Korzyści dla Ciebie

Bogaty asortyment produktów

Nasza bogata oferta produktowa dedykowana do małych i średnich aplikacji daje pewność znalezienia optymalnego rozwiązania dla każdego projektu.

Uniwersalność zastosowań

Urządzenia chłodnicze firmy Daikin zapewniają wysoką efektywność energetyczną dla pełnego zakresiu parametrów w aplikacjach przemysłowych.

Wyróżniająca się trwałość

Odśrodkowe agregaty chłodnicze Daikin wykorzystujące technologię łożysk magnetycznych zapewniają wyjątkową trwałość w połączeniu z niskimi kosztami obsługi.

Duża wydajność

Wydajność chłodnicza agregatów osiąga do 10 800 kW w jednej jednostce, pozwala to na wykonywanie instalacji przemysłowych oraz scentralizowanych węzłów wody lodowej.

Produkty

Przegląd
  • Duże obiekty

    Nawet duże i zużywające duże ilości energii obiekty mogą korzystać z wybitnie ekonomicznego działania, które obniża zużycie energii.

  • Fabryki

    Agregaty chłodnicze Daikin to idealne rozwiązanie przeznaczone do chłodzenia technologicznego w trudnych warunkach, oferuje precyzyjną kontrolę i stabilność w każdych warunkach temperaturowych.

  • Sieci chłodnicze

    Duże agregaty chłodnicze ze sprężarkami odśrodkowymi o wysokiej sprawności zapewniają niezawodność i stabilność systemów chłodzenia scentralizowanego (district cooling)

Technologia sprężarki odśrodkowej

Innowacyjną i beztarciową sprężarkę odśrodkową Daikin wyposażono w tylko jedną część ruchomą, co decyduje o większej efektywności, poprawia niezawodność i obniża koszty konserwacji.

Technologia inwertera

Unikalna technologia inwertera Daikin wykorzystuje tylko moc niezbędną do zaspokojenia rzeczywistego obciążenia, co prowadzi do zwiększenia efektywności energetycznej, zapewnia szybsze uzyskanie poziomów komfortu oraz przyspiesza zwrot inwestycji w system HVAC.