Daikin

Naścienna jednostka klimatyzacyjna
CTXS/FTXS-K series

Prosta stylistyka i spokojny sen

Jenostka CTXS/FTXS serii K została zaprojektowana z myślą o funkcjonalnści i prostocie. Dzięki płynności kształtu, łatwo komponuje się ze ścianą i idealnie dopasowuje do nowocześnie urządzonych pokoi i innych niewielkich pomieszczeń. Eleganckie opływowe kształty pozwalają dopasowć urządzenie do każdego wnętrza. 
Ta minimalistyczna i nowoczesna budowa jednostki CTXS / FTXS serii K poprzez dyskretny i łagodny wygląd nadaje sypialni lub innemu pomieszczeniu wjątkowy unikalny akcent. 

Wysokiej jakości wykończenie

Wall mounted small air conditioning units CTXS/FTXS-K series

"Doskonałość tkwi w szczegółach", to właśnie dlatego CTXS/FTXS seri K jest nie tylko funkcjonalny i elegancki ale przede wszystkim jest wykończony wysokiej jakości mteriałami. Biały, kryształowo matowy kolor urządzenia ukazuje jego czystość i klasę.

Zdalny sterownik

Jeśli potrzebujesz zapewnić sobie komfot w sypialni za pomocą jednego przycisku, to właśnie dla Ciebie stworzyliśmy takie rozwiąznie. Urządzenie CTXS/FTXS-K posiada bardzo przyjazny i łatwy w obsłudze zdalny sterownik. Zrobiony z taką samą troską i uwagą jak wyjątkowa i elegancka jednostka wewnętrzna. Pilot charakteryzuje się minimalistycznym i wyjątkowym designem. Jednostka wewnętrzna oraz pilot zdalnego sterowania wykończone są takim samym wysokiej jakości materiałem w kolorze krystalicznie matowej bieli, co powoduje, że doskonale do siebie pasują.  

Wyjątkowo ciche urządzenie

Zbędne hałasy są ostatnią rzeczą jaką chcesz usłyszeć w swojej sypialni. Cisza jest koniecznym elementem dobrego snu. Ab pomóc ci odpoczywać komfortowo i w ciszy, Daikin stworzył jednostkę wewnętrzną, która działa prawie bezgłośnie. Wytwarzany hałas osiąga maksymalnie poziom 19 dBA, to tyle co delikatny szum lub cichy szept. ŚPIJ SPOKOJNIE! 

Najwyższe osiągi

Poprzez nieustanne dążenie firmy Daikin do zwiększenia efektywności, system CTXS/FTXS serii K osiąga najwyższe wydajności. Dzięki technologii inwerterowej urządzenie dostosowuje pobór mocy do aktualnych potrzeb. Zapewnia to znaczne oszczędności oraz zwiększa komfort, a temperatura w pomieszczeniu utrzymywana jest na stałym poziomie. W rezultacie CTXS/FTXS serii K może poszczycić się pełną gamą urządzeń w klasie energetycznej A.

Właściwe urządzenie we właściwym miejscu

Jednostka CTXS/FTXS serii K jest zaprojektowana specjalnie do niewielkich pomieszczeń np. sypialni, co jest typowe dla aktualnie projektowanych nowoczesnych mieszkań. Regulacje określające wzrastające wymagania, dotyczące izolacji budynków, znacznie zmniejszają wydajność urządzeń potrzebnych do utrzymania właściwego klimatu pomieszczeń. Nowa jednostka klasy 15 jest w pełni dostosowana do tych aktualnych wymogów, co powoduje oszczędność energii oraz całkowicie nowy poziom komfortu. 


Funkcje oszczędzania energii

ENERGY SAVING FEATURES

Dwie dodatowe zaawansowane technologicznie funkcje zwiększające komfort i oszczędność energii w jednostkach CTXS/FTXS-K.