Daikin

Odkryj
Kasetę z nawiewem obwodowym

NAJWYŻSZA WYDAJNOŚĆ

klaverKaseta z nawiewem obwodowym Daikin wyznacza standardy wydajności i komforu dzięki wysokiej efektywności sezonowej, samoczyszczącemu panelowi z nawiewem obwodowym i czujnikowi ruchu. Zatem masz pewność, iż zastosujesz urządzenia o możliwie najniższych kosztach eksploatacyjnych, z jednoczesnym zmniejszeniem oddziaływania na środowisko.

PERFECT COMFORT

Unikatowy 360° obwodowy nawiew powietrza, pionowy auto-swing żaluzji oraz opcjonalne czujniki ruchu i temperatury podłogi zapewniają idealny komfort w każdej sytuacji.

ELASTYCZNE ROZWIĄZANIA

Instalacja w narożnikach, przy ścianach lub w pomieszczeniach o nieregularnych ksztaltach jest możliwa. Dzięki przewodowemu sterownikowi (BRC1E52A-opcja) można sterować zamknięciem lub otwarciem klap jednostki. Jest to bardzo elastyczne rozwiązanie zwłaszcza w przypadku zmiany aranżacji pomieszczenia.

ROZWIĄZANIA DLA RÓŻNYCH ZASTOSOWAŃ

propositionsKaseta z nawiewem obwodowym Daikin, doskonale komponuje się z wnętrzem poprzez wpasownie w sufit podwieszany, dodatkowo unikalna kontrola temperatury oraz cicha praca tworzą przyjazną atmosferę dla Twoich gości i partnerów biznesowych.