No label found for: logo.title
No label found for: logo.title

Porta Fira

Hotel Santos Porta uważany jest za najwspanialszy drapacz chmur na świecie i otrzymał prestiżową nagrodę architektoniczną “EMPORIS AWARD 2010”. Jest zlokalizowany w dzielnicy Barcelony, która charakteryzuje się najszybszą ekspansją ekonomiczną, L’Hospitalet - naprzeciwko Fira Gran Vía, co jest doskonałym punktem wypadowym do centrum miasta i lotniska El Prat.

Media

Rekomendacje

Przedsięwzięcie po raz kolejny podkreśla wiodącą pozycję firmy Daikin jako producenta układów klimatyzacji w obiektach wielkopowierzchniowych i jej zdolność do zapewniania rozwiązań wyróżniających się nie tylko dokładnością i niezawodnością, ale i energooszczędnością.

Dlaczego Daikin

Klient bardzo sobie ceni firmę Daikin, ponieważ instaluje sprzęt firmy od roku 1996.

Informacje ogólne

Klient

Hotel Santos Porta Fira
http://hotelbarcelonaportafira.com

Zastosowania

  • Hotel

Potrzeba

  • Klimatyzacja
  • Control
  • Heating

Rozwiązanie

Firmę Daikin wybrano, by umożliwić zapewnienie wysokich standardów komfortu w tym jedynym w swoim rodzaju hotelu, posiadającym 24 piętra i mającym 113 metrów wysokości, dzięki instalacji 74 zespołów zewnętrznych i 664 wewnętrznych oraz czynnika chłodniczego z bezpośrednim odparowaniem R-410A, a także dwóch agregatów chłodniczych z pojedynczym wirnikiem i czynnikiem chłodniczym R-134a.

Adres

System

Nazwa produktu: VRV

Typ

  • Applied
  • Heating
  • VRV

Przegląd zespołów

74 zespoły zewnętrzne (zespoły zewnętrzne z odzyskiem ciepła 60 x VRV) sterowane w inteligentnym systemie; 664 zespołów wewnętrznych; 2 x agregaty chłodnicze do wody chłodzone powietrzem (EWAD 600 BJYNN/Q)

Construction information

Typ

Nowe

Rok

Styczeń 2010

wartość dodana

W budynku zainstalowano układ sterujący BMS marki Daikin, model I-512 Manager; układ ten umożliwia sterowanie dostępem do systemu klimatyzacji, a także zapobiegawcze śledzenie i nadzór nad wszystkimi elementami (ACNSS) przez 24 godziny, 365 dni w roku. System nadzoru i monitoringu zapewnia nieprzerwaną i optymalną, bezbłędną eksploatację obiektu, co ma pozytywny wpływ na niezawodność i optymalizację zużycia energii przez instalację.

Informacje o partnerze

Wykonawca

Climava
Wyłączenie odpowiedzialności