No label found for: logo.title
No label found for: logo.title

Aplikacja Daikin 3D

Aplikacja Daikin 3D

Daikin 3D jest aplikacją przeznaczoną dla klientów i zawodowych instalatorów, umożliwiającą dokonanie wyboru klimatyzatora i obejrzenie go w DOMU, zanim zostanie zakupiony.
Wydrukuj znacznik na arkuszu formatu A4 lub A3. Umieść ten arkusz na ścianie w miejscu, gdzie miałaby zostać zainstalowana wybrana jednostka, obramuj arkusz za pomocą tabletu i wybrany klimatyzator pojawi się w rzeczywistych rozmiarach jako obraz 3D. 

Możesz przkręcić kartkę, podejdź bliżej, obejrzyj urządzenie pod każdym kątem, a nawet wykonaj zdjęcia, aby można było dokonać porównania i łatwiej podjąć decyzję.

Daikin E-data

Aplikacja Daikin E-data na iPada

Aplikacja Daikin E-data zawiera przegląd wszystkich produktów Daikin Europe N.V., dostępnych w Twoim kraju i w Twoim języku. Możesz w prosty sposób przeglądać produkty, aby znaleźć dane, których potrzebujesz.
Aplikacja Daikin E-data oferuje zdjęcia, funkcje, korzyści oraz dane techniczne wszystkich produktów Daikin Europe N.V. Ale to nie wszystko, możesz w prosty sposób znaleźć dodatkowe informacje w sieci Extranet Daikin Europe N.V. korzystając z odnośników w karcie dokumentacji. Jeżeli nie masz dostępu do sieci Extranet, wejdź na stronę, aby http://www.daikin.eu złożyć wniosek o uzyskanie do niej dostępu.
Do przeglądania produktów możesz korzystać z funkcji przeciągania, pola wyszukiwania lub funkcji filtrowania. 
Nie potrzebujesz informacji o wszystkich produktach? Nie ma problemu! Możesz przechowywać swoje ulubione produkty w zakładce ‘Moje ulubione’. To ułatwi Ci znalezienie najważniejszych informacji o produkcie.

Aplikacja do wskazań kodów błędów

Aplikacja do wskazań kodów błędów na iPhone'a

Kody błędów Daikin: aplikacja opracowana przez Daikin do szybkiego zapoznania się z kodami usterek, dla każdej rodziny produktowej.
Aplikacja pozwala po wybraniu rodziny produktów Daikin poznać znaczenie kodu błędu oraz jego potencjalną przyczynę. 
Ta aplikacja zapewnia także wartość rezystancji w zależności od temperatury próbnika.

Wykres psychrometryczny

Wykres psychrometryczny

Wykres psychrometryczny Daikin jest narzędziem wspomagającym dobór urządzeń dla nowych systemów oraz narzędzie umożliwiające znalezienie błędów dla istniejących systemów.

- Definicje i objaśnienie charakterystyki pracy chłodnic
•        Określenie parametrów na wlocie i wylocie wymiennika oraz przepływu powietrza wymaganego w celu zapewnienia określonych warunków w pomieszczeniu.
•        Sprawdzenie parametrów wymiennika w porównaniu do obliczonych obciążeń
•        Obliczenie wydajności dogrzania wymaganych dla aplikacji o niskim współczynniku ciepła jawnego
•        Obliczenie wymagań odnośnie grzania i nawilżania dla systemów klimatyzacyjnych
•        Określenie wymagań odnośnie grzania wstępnego i dogrzania dla systemów chłodzących pracujących w pełni na świeżym powietrzu

Wykres psychrometryczny (856 KB - )

Narzędzie do obliczania obciążenia DENV

Narzędzie do obliczania obciążenia DENV

 • Oferuje obliczenia strat ciepła i obciążenie chłodnicze budynku 
 • Oprogramowanie oblicza obciążenie cieplne z elastycznością uwzględniającą projekt budynku, wybrany plik klimatyczny, wskazane ukierunkowanie budynku i wybrane materiały budowlane. 

Symulator sezonowy dla rozwiązań

Symulator sezonowy dla rozwiązań - kompleksowe rozwiązanie

 • Symulacja efektywności sezonowej, rocznego poboru mocy i kosztów, emisji CO2 dla kombinacji systemów, dla określonej lokalizacji i dla zdefiniowanego przez użytkownika typu budynku.
 • To kompleksowe rozwiązanie dla VRV Classic, modeli VRV IV pompa ciepła, VRV IV chłodzonych wodą, Daikin Altherma, Daikin Altherma Flex, systemów ogólnych (kotłów gazowych, kotłów na paliwo, kotłów na pelety lub grzałek elektrycznych). 
Narzędzie jest dostępne jako aplikacja dla systemów Windows oraz urządzeń iPad: 
 • Aplikacja dla systemu Windows:
  Kliknij tutaj, aby pobrać i zainstalować aplikację
  Kliknij tutaj, aby sprawdzić informacje o wersjach

  Zainstaluj aplikację na komputerze, nie są do tego potrzebne prawa administratora. Warunki wstępne...
      - Instalator Windows 4.5 lub nowszy
      - Microsoft .NET Framework 4 Client Profile (x86 i x64) lub nowszy, ale powinien być normalnie częścią domyślnej konfiguracji Windows.
  Aplikacja automatycznie sprawdzi, czy dostępna jest nowsza wersja. Jeżeli tak, użytkownik zostanie poproszony o zainstalowanie aktualizacji 


 • Aplikacja na iPada:
  Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację z iTunes Store