Skip to main content

Kim jesteśmy

Daikin Airconditioning Poland. Jesteśmy częścią koncernu Daikin w strukturach Daikin Central Europe.

Zarząd Daikin Central Europe
Carl Lievens, Managing Director, and Markus Haas, Authorized Officer Daikin Central Europe

Daikin Airconditioning Poland sp. z.o.o. jest częścią japońskiego koncernu DAIKIN istniejącego od 1924 roku. Oddział w Polsce jest integralną częścią Daikin central Europe.

Daikin Central Europe - została założona w 1999 roku z siedzibą główną w Wiedniu, w Austrii. Jako oddział Daikin Europe N.V. oferujemy najwyższej klasy produkty, rozwiązania i usługi z zakresu klimatyzacji, jakości powietrza wewnętrznego i wentylacji, energooszczędnego ogrzewania i chłodzenia, głębokiego mrożenia i chłodnictwa, a także przygotowania ciepłej wody użytkowej. Z regionalnym obrotem w wysokości 289 mln. Euro w roku finansowym 2020* jesteśmy wiodącym dostawcą rozwiązań HVAC-R**.

Nasz zespół składający się z ponad 450 specjalistów odpowiada za przedsprzedaż, sprzedaż i serwis w 16 krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Od domów prywatnych po apartamentowce, od sklepów po hotele, od biurowców po handel detaliczny, od projektów infrastrukturalnych po duże zakłady produkcyjne - zapewniamy rozwiązania dopasowane do potrzeb naszych klientów. Nasze motto: Współtwórzmy niepowtarzalny klimat.

 

Dyrektor zarządzający Carl Lievens
Markus Haas, Authorized Officer

Daikin Airconditioning Europa Centralna

 

*Rok fiskalny 2020 (Kwiecień 2020 - Marzec 2021)                                                                                   
**HVAC-R - rozwiązania w zakresie ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa (Heating, Ventilation, Air-Conditioning and Refrigeration)

 

Szukasz idealnego rozwiązania?

Firma Daikin oferuje rozwiązania grzewcze i chłodnicze klasy premium

Wybieraj spośród największego wyboru rozwiązań grzewczych i chłodzących klasy premium, dostosowanych do wszystkich środowisk, rozmiarów pomieszczeń lub budynków oraz osobistych preferencji. Jako wiodąca marka globalna, nasze produkty i rozwiązania spełniają najwyższe standardy jakości. Obecnie, 85% jednostek Daikin sprzedawanych w Europie jest produkowana na jej terenie.

Korzyści kompleksowego serwisu

Polegaj na pełnym wsparciu serwisowym firmy Daikin

Od przekazania do eksploatacji po konserwację, poprzez zdalne monitorowanie, regularne optymalizacje, modernizacje i naszą ofertę "Stand by me" - możesz polegać na pełnym wsparciu serwisowym, aby Twoje urządzenie Daikin pracowało z wysoką wydajnością przez cały okres eksploatacji. Jeśli chcesz wynająć agregat chłodniczy lub urządzenie do tymczasowego chłodzenia, znajdujesz się pod właściwym adresem.

Rozpocznij współpracę

Daikin's co-creation in Your Daikin World

Naszą wizją jest bycie partnerem nr 1 we współtworzeniu wyjątkowego klimatu. Cieszymy się na spotkanie i współpracę z Państwem, partnerami, naukowcami, udziałowcami, inwestorami, i konsumentami końcowymi w Your Daikin World, lub w jednym z naszych salonów partnerskich.

Gotowy dołączyć do zespołu?

Training centre of Your Daikin World in Vienna

Już po raz ósmy zajęliśmy pierwsze miejsce w konkursie "Great Place to Work -Best Employer 2020". Ponieważ nasza działalność szybko się rozwija, jesteśmy stabilnym pracodawcą poszukującym profesjonalistów i nowych talentów, którym oferujemy ciekawą karierę i praktyczne szkolenia w naszej międzynarodowej sieci, np. w naszej Akademii Sprzedaży i Obsługi lub w jednym z naszych 9 centrów szkoleniowych. W rezultacie nasi klienci korzystają z najlepszego doradztwa i usług opartych na najnowszych trendach technologicznych

Dowiedz się więcej

 • Nasza sieć w Centralnej i Środkowej Europie

  Daikin Central Europe oferuje produkty, rozwiązania i usługi w 16 krajach Europy Środkowej i Wschodniej.
 • Innowacje

  Odkryj, jak dzięki wiodącym technologiom podnosimy jakość Twojego życia. Dla wyjątkowego klimatu.
 • Grupa Daikin

  Daikin to globalna marka, która wychodzi naprzeciw potrzebom lokalnych rynków.
 • Nasza wizja środowiska

  Bezpieczne i zdrowe środowisko to nasza misja. Dążenie do osiągnięcia neutralności węglowej do roku 2050 jest naszym obowiązkiem.
 • Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

  Dążymy do osiągnięcia pozycji lidera we wszystkich aspektach naszej działalności.

Nasze ostatnie newsy

Przeczytaj nasze aktualności

Sprawdź nasze Porady Daikin

Zainspiruj się naszymi referencjami

Znajdź więcej informacji

Dystrybutor w okolicy

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?