Skip to main content

Hoteles Santos • Las Arenas

Walencja, Hiszpania

Obniżenie kosztów eksploatacji bez przerywania działalności

Istniejący system HVAC-R został zainstalowany w 2007 roku. Po 13 latach zapadła decyzja o przeprowadzeniu modernizacji systemu, aby poprawić efektywność. Najnowsze osiągnięcia technologiczne w nowych systemach Daikin stanowią rozwiązania przyszłościowe i zapewniają energooszczędne działanie przy zachowaniu najwyższego poziomu komfortu. Można było ponownie wykorzystać nawet istniejące jednostki wewnętrzne i orurowanie, więc nie było potrzeby zamykania hotelu na przeprowadzenie remontu.

Dzięki tej aktualizacji systemu od samego początku uzyskano wzrost efektywności o 30%. W porównaniu z całkowicie nową instalacją osiągnięto to przy znacznie niższych kosztach inwestycyjnych. Szybka i stopniowa instalacja ograniczyła do minimum zakłócenia działalności i pozwoliła na utrzymanie hotelu otwartego w ciągu całego proces instalacji.

Rozwiązanie w skrócie

 • 88 jednostek zewnętrznych
 • 458 jednostek wewnętrznych
 • Sterowanie centralne przy użyciu inteligentnego menedżera dotykowego
 • Monitorowanie instalacji i konserwacji za pomocą usługi Daikin Cloud Service

Dowiedz się więcej

Nasze inne historie sukcesu

 • Dostarczenie kompletnego systemu HVAC dla zakładu przetwórstwa spożywczego

  Firma Daikin dostarczyła ostatnio kompletny system HVAC spełniający potrzeby chłodnicze zakładu przetwórstwa spożywczego na Węgrzech. Użytkownik końcowy działa w branży suplementów, produkując suplementy roślinne, w tym białka wegańskie.
 • Rozszerzenie programu L∞P firmy Daikin na agregaty chłodnicze

  Daikin Applied Europe rozszerzyła ostatnio program L∞P firmy Daikin na agregaty chłodnicze. W ten sposób firma Daikin jest jedynym producentem aktywnie promującym i dostarczającym zespoły z odzyskanymi czynnikami chłodniczymi, w szerokiej gamie urządzeń, od zespołów sprężarek śrubowych i spiralnych po sprężarki odśrodkowe.
 • Czy R-32 rzeczywiście traci na znaczeniu w dziedzinie czynników chłodniczych?

  Pompy ciepła BLUEVOLUTION firmy Daikin są integrowane z zestawami systemów solarnych typu "drain-back" w małych projektach mieszkaniowych dla wykorzystania energii słonecznej do przygotowania ciepłej wody sanitarnej.
 • Zapewnienie chłodzenia dla przemysłowego producenta części samochodowych

  Firma Daikin dostarczyła ostatnio agregat chłodniczy chłodzony powietrzem, ze sprężarką śrubową, ze sterowaniem inwerterowym serii TZ, aby zaspokoić potrzeby chłodnicze zakładu przemysłowego w pobliżu Lizbony, w Portugalii. Zakład produkuje hamulce i inne podzespoły dla przemysłu motoryzacyjnego.
 • Daikin Emura, designerskie rozwiązanie dla mieszkania

  Rozejrzyjmy się po tym mieszkaniu w centrum Mediolanu, uznanej włoskiej stolicy designu i mody. Czy zauważyliście na ścianie nową białą jednostkę Daikin Emura? Jest to elegancki design, który pięknie komponuje się z wnętrzem.
 • Na co zwrócić uwagę przy wyborze pompy ciepła do budynku mieszkalnego

  Na co zwrócić uwagę przy wyborze pompy ciepła do budynku mieszkalnego
 • Chłodzenie i ogrzewanie dla małych budynków mieszkalnych

  Pompy ciepła Daikin BLUEVOLUTION były instalowane w wielu projektach mieszkaniowych, w tym w ostatnim projekcie w Porto, w Portugalii.

Znajdź więcej informacji

Dystrybutor w okolicy

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?