Skip to main content

Restauracja Leon

Londyn, Wielka Brytania

bg-image

W przypadku instalacji systemu klimatyzacji, większość klientów musi uwzględnić potrzebę zapewnienia znacznej ilości miejsca na zewnątrz, która pomieści pojemny zespół skraplacza. A znalezienie wystarczającej przestrzeni jest trudnym zadaniem w przypadku sklepów i firm mieszczących się w obszarach zabudowanych.

Brak miejsca był kwestią, którą musiała pokonać także restauracja Leon, aby znaleźć odpowiedni system klimatyzacji do swojej nowej restauracji przy Fenchurch Street. Mieszcząca się w londyńskiej dzielnicy West End restauracja musiała znaleźć odpowiedni system, który zapewniłby komfort i energooszczędność w niewielkiej przestrzeni.

„Zainstalowanie takiego dyskretnego i bardzo wydajnego systemu klimatyzacji przyniesie ogromne korzyści wielu detalistom z głównych ulic w mieście w Wielkiej Brytanii, ale szczególnie w Londynie, gdzie pozyskanie miejsca na zewnątrz na skraplacz może być problematyczne”.

- Gary Piper, Kierownik HVAC Synecore

Szukaj dalej i tak mnie nigdy nie znajdziesz

Synecore, zaufany partner od instalacji, wybrał naszą serię i VRV, jako najlepszy wybór dla nowej nieruchomości. System zewnętrzny zainstalowano w całości w pomieszczeniach, z zewnątrz widoczne są tylko kratki. Seria i VRV IV jest kompleksowym rozwiązaniem do budynków, gdzie ilość miejsca jest ograniczona.

Firma Synecore wybrała do tego projektu dwa urządzenia z serii i VRV IV 5 HP: jedno do restauracji i drugie do kuchni. Ponieważ wymiennik ciepła i sprężarka są osobno, instalacja systemu była procesem prostym i opłacalnym, uniknięto realizacji dodatkowych projektów renowacyjnych, takich jak instalacja na dachu, izolacja dźwiękoszczelna, czy dodawanie kolejnych rur.

Oddzielenie wymiennika ciepła i sprężarki oznacza także, że system jest bardzo dyskretny i łatwo komponuje się w istniejącej strukturze obiektu.

VRV IV

Rewolucyjna klimatyzacja

bg-image

Wyniki instalacji VRV IV z serii i nie przyniosły rozczarowania. System VRV IV z serii i to estetycznie przyjemny, energooszczędny i łatwy w instalacji pełen pakiet, dzięki któremu otwarcie restauracji Leon nastąpiło wcześniej niż planowano. Instalacja pokazała, że nasz system VRV IV z serii i jest wspaniałym rozwiązaniem dla innych sprzedawców mieszczących się przy głównych ulicach miast w Europie, którzy potrzebują rozwiązania klimatyzacyjnego o niewielkiej powierzchni zabudowy.

Dowiedz się więcej

Nasze inne historie sukcesu

Znajdź więcej informacji

Dystrybutor w okolicy

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?