Skip to main content

1898 The Post Hotel

Ghent, Belgia

Mieszczący się w budynku dawnej poczty, 1898 The Post jest wspaniałym hotelem butikowym położonym w historycznym mieście Ghent, w Belgii. Hotel prowadzi francuska grupa hotelarska Zannier, która przeprowadziła rozległą renowację budynku, dzięki której stał się on nowoczesnym hotelem. Budynek pozostał wierny swoim korzeniom, zachowano w pełni jego fasadę oraz wystrój wnętrza, który oddaje cześć początkom XX wieku. Ten hotel jest unikalnym miejscem zarówno dla mieszkańców, jak i gości.

1898 The Post i Daikin

bg-image

Głównym celem projektu renowacji było przywrócenie budynkowi dawnej świetności klejnotu architektonicznego. Aby dokończyć ten wysokiej jakości projekt renowacji, jego Kierownik Geert De Paepe musiał zainstalować rozwiązanie klimatyzacyjne, które sprostałyby potrzebom i oczekiwaniom 5-gwiazdkowego hotelu bez kompromisów na rzecz autentycznego wyglądu i atmosfery budynku.

Jako specjaliści od sterowania klimatem do hotelu Post Hotel Ghent wybraliśmy nasz system VRV ze względu na jego energooszczędną technologię oraz zdolność do zapewniania komfortu.

Niewidoczny komfort

bg-image

Oszczędzająca miejsce konstrukcja VRV sprawia, że system ten nadaje się idealnie do tego projektu renowacji. Jednostki zewnętrzne i wewnętrzne zostały w prosty sposób ukryte i zapewniają idealny klimat bez zakłócania autentycznej atmosfery budynku.

Ekologiczny hotel

bg-image

Obecnie właściciele chcą spełniać normy ekologicznych budynków i dążą do uzyskania certyfikatów zrównoważonego rozwoju takich jak BREEAM, LEED lub WELL. W trakcie realizacji projektu renowacji 1898 The Post, przejęliśmy inicjatywę i pomogliśmy inżynierom i kierownikom projektu stworzyć trwałe rozwiązanie, utrzymując pod kontrolą koszty.

Rozwiązanie w skrócie

bg-image
  • 52 modele wbudowane w podłogę
  • 2 modele wbudowane w sufit
  • 6 jednostek zewnętrznych VRV IV z odzyskiem ciepła
  • 2 jednostki zewnętrzne VRV IV mini VRV pompa ciepła
  • 3 jednostki zewnętrzne split (multi)
  • 6 skrzynek multi BS

Dowiedz się więcej

Nasze inne historie sukcesu

Znajdź więcej informacji

Dystrybutor w okolicy

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?