Skip to main content

Sportisimo

Čáslav, Republika Czeska

bg-image

Sportisimo, jeden z największych czeskich detalistów sportowych, pragnął stworzyć komfortowe otoczenie dla klientów i personelu w swoim nowym sklepie w Čáslav, w Republice Czeskiej. Podjęliśmy decyzję o zainstalowaniu naszego systemu VRV IV, aby pomóc uzyskać wszystko to, co najlepsze w chłodzeniu, ogrzewaniu i wentylacji.

Nasze rozwiązanie klimatyzacyjne

Nasz pakiet VRV IV Daikin składa się z 2 pomp ciepła, które wykorzystują unikalną technologię i zapewniają ogrzewanie przez cały czas, nawet podczas cykli odszraniania.

Na potrzeby tego projektu wybraliśmy system zewnętrzny, który łączy się z różnymi jednostkami wewnętrznymi i wentylacyjnymi strategicznie rozmieszczonymi w sklepie. Kasety z nawiewem obwodowym z funkcją automatycznego czyszczenia oferują optymalne rozprowadzenie powietrza, a kurtyny powietrzne nad drzwiami w korytarzach zapobiegają przepływowi zimnego powietrza do sklepu. Na zapleczu zainstalowaliśmy jednostki naścienne.

2 jednostki wentylacyjne z odzyskiem ciepła VAM równoważą temperaturę i wilgotność w środku i na zewnątrz sklepu, zmniejszają obciążenie cieplne i zwiększają efektywność energetyczną.

VRV IV

„Jesteśmy szczególnie zadowoleni z kaset z funkcją automatycznego czyszczenia Daikin, które równocześnie zwiększają komfort i efektywność, a zmniejszają koszty eksploatacji i konserwacji”.

- Inż. Radovan Kosik, Kierownik techniczny Sportisimo

Rozwiązanie w skrócie

bg-image
  • 2 jednostki zewnętrzne VRV z ciągłym ogrzewaniem
  • 5 kaset z funkcją automatycznego czyszczenia
  • 3 jednostki naścienne
  • 1 jednostka kanałowa
  • 1 kurtyna powietrzna Biddle
  • 2 jednostki wentylacyjne z odzyskiem ciepła
  • 5 przewodowych zdalnych sterowników (BRC1E52B)
  • 1 inteligentny menadżer dotykowy

Dowiedz się więcej

Nasze inne historie sukcesu

Znajdź więcej informacji

Dystrybutor w okolicy

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?