Kariera w Daikin - Jeszcze więcej na Daikin Day

Co oferuje Daikin

Innowacyjność, rozwój, odpowiedzialność, różnorodność, szacunek, a przede wszytkim dobrą atmosferę.
W Daikin uważamy, że warto cieszyć się każdym dniem i czerpać z niego jak najwięcej.

Inspirujące innowacje

Czy jesteś tak samo jak my nastawiony na to, by poszukiwać nowych rozwiązań? Jako lider w zakresie efektywności energetycznej zapewniamy nowoczesne podejście do rozwoju produktów, co przekłada się na dostarczanie nieporównywalnej jakości i różnorodności zintegrowanych rozwiązań.

Rozwój osobisty

Uważamy, że najwyższej jakości produkty i usługi mogą być oferowane dzięki utalentowanym osobom. To dlatego naszym wyborem jest inwestowanie w rozwój naszych pracowników.

Społeczność Daikin

Wiemy, jak bardzo na satysfakcję z pracy wpływa atmosfera, w jakiej się pracuje, dlatego w Daikin bardzo dbamy o dobre relacje i współpracę zespołową. Wspólnie celebrujemy sukcesy, wyjeżdżamy na spotkania integracyjne i obchodzimy święta okolicznościowe oraz uczestniczymy w lokalnych wydarzeniach sportowych. Dołącz do nas i opowiedz nam o swoich pasjach.  

 

Praktyki zagraniczne

Ukończyłeś niedawno studia i chciałbyś pracować za granicą? Centrala europejska firmy Daikin w ramach programu dla młodych absolwentów daje wybranym osobom szansę na  rozpoczęcie kariery zawodowej w strukturach firmy i zdobycie doświadczenia poprzez intensywne szkolenia w międzynarodowym środowisku.

internationaltraineeship-careers.jpg
Refrigeration_block1-1530x545.jpg

Przyszłość chłodnictwa jest tutaj

Jako światowy producent i dostawca systemów HVAC jesteśmy znani z tego, że tworzymy wygodne i zrównoważone rozwiązania dostępne dla każdego we wszystkich zakątkach świata. Oprócz naszych przełomowych osiągnięć w branży systemów HVAC intensywnie inwestujemy też w inną gałąź przemysłu — w branżę chłodniczą. 

Poznaj naszych pracowników

DOROTA

Swoją podróż zawodową z Daikinem rozpoczęłam już ponad 20 lat temu, w firmie dystrybucyjnej Climex Kalte Klima. Od roku 2001 jestem związana bezpośrednio z firmą Daikin Poland. Przez ten czas udało mi się poznać funkcjonowanie całej firmy, pracując w dziale sprzedaży na stanowiskach regionalnego kierownika sprzedaży, rozwijając  segment produktów z zakresu systemów wody lodowej jako Applied Manager oraz zajmując się grupą kluczowych klientów. Obecnie odpowiadam za segment produktów DX w grupie Daikin Central Europe, budując strategię sprzedaży i rozwoju sieci dystrybucyjnej. Praca w międzynarodowym środowisku, nabywanie doświadczenia w różnych działach handlowych oraz związany z tym  rozwój kompetencji sprawia, że każdy kolejny rok spędzony z firmą Daikin jest dla mnie coraz ciekawszy.

 

PAWEŁ

W firmie Daikin pracuję od września 2017r. Jako konsultant techniczno-handlowy ds. systemów wody lodowej jestem odpowiedziany za sprzedaż w danym regionie agregatów wody lodowej, klimakonwektorów oraz central wentylacyjnych.W swojej codziennej pracy oprócz kontaktów z instalatorami spotykam się i rozmawiam z projektantami, generalnymi wykonawcami i inwestorami. Łączę inżynierskie  zadania nad zaawansowanym produktem i kompleksowymi systemami chłodzenia z pełną wyzwań interesującą pracą handlowca. Oprócz pracy w świetnym zespole (co nie wszędzie się zdarza), Daikin to najsilniejsza marka w branży oferująca rozwiązania najwyższej jakości. Praca tutaj przynosi codziennie wiele wyzwań i nie pozwala popaść w rutynę. Managerowie są wymagający, ale potrafią docenić ciężką pracę i nigdy nie odmawiają wsparcia. Wyzwania, jakich doświadczamy w codziennej pracy, dają możliwość rozwoju osobistego. Daikin oferuje pracownikom szereg regularnych szkoleń z umiejętności miękkich, jak i szkoleń technicznych. Nie do przecenienia są wyjazdy do zagranicznych fabryk, w których miałem już przyjemność kilkukrotnie uczestniczyć. Cenię sobie to, że wszyscy w firmie gramy do jednej bramki i pracujemy na wspólny sukces. Każdy z pracowników niezależnie od stanowiska jest dla siebie nawzajem porostu kolegą z pracy.

WIOLA

Moja przygoda z firmą Daikin zaczęła się na ostatnim semestrze studiów magisterskich jako staż wakacyjny. Potem zostałam koordynatorem działu wsparcia sprzedaży. Praca w tym dziale w genialny sposób pozwoliła mi poznać urządzenia od strony technicznej. Dała mi możliwość wykorzystania wiedzy zdobytej na studiach w praktyce przy doborze tak szerokiej gamy urządzeń, jaką posiada w swojej ofercie firma Daikin. Dodatkowo pozwoliła mi również na poznanie od strony handlowej rynku HVACR. Teraz jako Specjalista ds. Produktu w Dziale Commercial odpowiadam za zdobywanie i promowanie wiedzy w zakresie rozwiązań AHU i Applied, współpracę z zespołem handlowym pod kątem sprzedaży oraz prowadzenie szkoleń produktowo-technicznych. Pracę w firmie Daikin cenię za profesjonalizm ludzi, duży wachlarz szkoleń technicznych, wsparcie jakie mam w każdym współpracowniku, a przede wszystkim rodzinną atmosferę, jaka panuje w naszej firmie.Miałam możliwość udziału w programie szkoleniowym Sales Academy, dzięki któremu poszerzyłam swoją wiedzę techniczną i handlową. Ponadto wymiana doświadczeń z kolegami z innych krajów pozwoliła mi rozwinąć horyzonty i spojrzeć na rynek HVACR z różnych perspektyw.Każdy dzień w firmie przynosi nowe doświadczenia i motywuje do ciągłego rozwoju zawodowego jak i osobistego.

 

 

JACEK

W dziale technicznym Daikin pracuję od 2008 roku. Przez 8 lat zdobywałem praktyczne doświadczenie w zakresie montażu, uruchamiania i eksploatacji systemów VRV oraz systemów centralnego sterowania. Doświadczenie zdobywałem również w strukturach Daikin Germany w ramach programu wymiany, gdzie przez ponad 2 lata pracowałem na stanowisku specjalisty ds. wsparcia technicznego partnerów serwisowych. Od roku 2016 pełnie rolę dyrektora technicznego. Odpowiadam za obsługę przed i posprzedażową klientów, wsparcie techniczne, szkolenia oraz utrzymanie jakości produktów Daikin. Prywatnie mam żonę i dwie córki. Uwielbiam grać i oglądać koszykówkę.

 

 

BOGDAN

Z firmą Daikin Poland związany jestem od początku, a to 20 lat.

Zaczynałem od pracy z systemami freonowymi, przez zajmowanie sie systemami z wodą lodową i centralami wentylacyjnymi, a od października 2020 roku odpowiadam za cały segment komercyjny, wspierając moją wiedzą i doświadczeniem kolegów i klientów.

Prywatnie uwielbiam sporty zimowe z narciarstwem alpejskim na czele. Jestem pasjonatem klasyków w Kitzbühel i WENGEN.

 

Prześlij nam swoją aplikację

Poszukujemy wyjątkowych osób, których wiedza i zaangażowanie pozwoliłyby nam się dalej rozwijać i umacniać pozycję lidera na rynku.

Kogo szukamy?

       Jeśli...

  • zawsze dążysz do poszukiwania i generowania rozwiązań
  • jesteś nastawiony na doskonalenie rozwoju osobistego
  • odnosisz się z szacunkiem do siebie i innych
  • chcesz promować zrównoważony rozwój

       ... to właśnie Ciebie szukamy!

icons-careers.jpg

Jak wygląda u nas proces rekrutacji?

POZNAJEMY TWOJE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE Z CV

Najpierw zapoznajemy się ze wszystkimi nadesłanymi do nas aplikacjami i kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ZAPRASZAMY CIĘ NA 2 SPOTKANIA

Zapraszamy Cię na pierwsze spotkanie z przedstawicielem działu HR oraz jeśli to na tym etapie to już możliwe, również z Twoim przyszłym bezpośrednim przełożonym. Jeśli nie spotkasz się z nim teraz, to na pewno nastąpi to w kolejnym kroku.

W spotkaniu będziesz uczestniczyć osobiście lub zdalnie. W zależności od Twoich i naszych możliwości. W rekrutacji dla Ciebie i dla nas liczy się czas, więc jesteśmy elastyczni.

Podczas kolejnych spotkań z Tobą zadbamy o to, by dokładnie opisać Ci na czym polega praca na danym stanowisku, jaki jest styl pacy w naszej firmie oraz czego możesz oczekiwać, pracując w Daikin.

CHCEMY POZNAŃ TWÓJ STYL PRACY

W rekrutacjach na większość stanowisk zapraszamy Cię do udziału w badaniu online sprawdzającym motywacje, jakimi na co dzień kierujesz się w pracy oraz to, w jaki sposób podchodzisz do obsługi klienta. To dla nas istotne by były one zgodne z naszymi potrzebami na danym stanowisku.

Niezależnie od wyniku rekrutacji, zawsze oferujemy Ci możliwość rozmowy na temat wyników Twojego badania z pracownikiem działu HR po zakończeniu procesu, w którym uczestniczysz.

ZAPRASZAMY CIĘ NA SPOTKANIE Z ZARZĄDEM

Przed złożeniem Ci oferty zatrudnienia możemy zaprosić Cię również na spotkanie z Prezesem oraz przedstawicielami zespołu managerskiego zaangażowanymi w dany proces rekrutacyjny.

Zależy nam  na tym, abyś miał/a wystarczająco dużo okazji do zadania nurtujących Cię pytań. W tym procesie to przede wszystkim Ty podejmujesz decyzję, czy warto przyjąć nasza ofertę pracy.

SKŁADAMY CI OFERTĘ PRACY

Składamy Ci ofertę pracy i jeśli zdecydujesz się na dołączenie do nas, zaczynamy szykować dla Ciebie narzędzia pracy oraz plan szkoleń wdrożeniowych oraz czekamy niecierpliwie, żeby móc Cię poznać bliżej.

 

Kim jesteśmy?

  • Jesteśmy firmą międzynarodową.  Daikin to marka globalna obecna w Europie od 1973 roku. Na rynku HVAC-R wyróżnia się przede wszystkim najwyższą jakością, profesjonalizmem i wiarygodnością. W Europie produkujemy, a w Polsce sprzedajemy szeroką gamę efektywnych energetycznie produktów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, pomp ciepła, systemów wodnych i chłodniczych. Jako Daikin Airconditioning Poland jesteśmy częścią DAIKIN EUROPE NV, europejskiej centrali japońskiego koncernu DAIKIN INDUSTRIES Ltd, istniejącego na rynku od 1924 roku. W Polsce firma rozpoczęła działalność w 2001 roku, a nasz zespół liczy już blisko 100 osób, pracujących w biurach regionalnych i przedstawicielstwach w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu. 
  • Jesteśmy inspirujący. Zaszczepiamy w naszych pracownikach ducha przedsiębiorczości i zachęcamy ich do ciągłego rozwijania swoich umiejętności.
  • Jesteśmy nastawieni na rozwój. Oferujemy szerokie możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w rozmaitych szkoleniach, które pozwalają naszym pracownikom na realizowanie swoich ambicji i rozwijanie się w strukturach organizacji.
  • Jesteśmy liderem na rynku. Jako firma o bardzo silnej pozycji na rynku możemy zaoferować naszym pracownikom stabilność i bardzo elastyczne podejście do ich rozwoju zawodowego w ramach całej grupy.

 

Chciałbyś dołączyć do zespołu Daikin, ale nie znalazłeś ogłoszenia, które by Cię zainteresowało?

Prześlij nam swoje CV, ponieważ zawsze poszukujemy uzdolnionych pracowników