Kariera w Daikin - Jeszcze więcej na Daikin Day

Co oferuje Daikin

Innowacyjność, rozwój, odpowiedzialność, różnorodność, szacunek, a przede wszytkim dobrą atmosferę.
Uważamy w Daikin, że powinieneś cieszyć się każdym dniem.

Inspirujące innowacje

Czy jesteś tak zdecydowany, jak my, aby znajdować rozwiązania? Jako lider rynku pod względem efektywności energetycznej uważamy, że nasze nowoczesne podejście do zagadnienia rozwoju produktów zapewnia niezrównaną jakość i wielofunkcyjność naszych zintegrowanych rozwiązań.

Rozwój osobisty

Uważamy, że najwyższej jakości produkty i usługi mogą być oferowane dzięki utalentowanym osobom. To dlatego naszym wyborem jest inwestowanie w rozwój osobisty i oferowanie możliwości wzrostu poprzez Twoją karierę.

Społeczność Daikin

Ważne jest, aby w pracy znajdować radość.
Serdeczność i praca zespołowa wyzwalają silne relacje pomiędzy kolegami.
Dołącz do jakichś zabawnych aktywności organizowanych przez nasz zespół Daikin do spraw rozrywki i od razu poczujesz się jak w domu.

Praktyki zagraniczne

Czy ukończyłeś niedawno studia i masz ambicje pracy za granicą? Dział szkoleń zagranicznych firmy Daikin Europe oferuje wybranym uczestnikom sposobność zdobycia międzynarodowego doświadczenia w połączeniu z intensywnym szkoleniem w celu rozwinięcia ich karier zawodowych w Daikin.

internationaltraineeship-careers.jpg

Poznaj kilku spośród naszych pracowników

careers_veerle.jpg

Veerle

"Naszym zadaniem w dziale usług technicznych jest rozwiązywanie problemów i udzielanie odpowiedzi na wszelkie techniczne zapytania od klientów zagranicznych. Nasz dział urzeczywistnia trzy kluczowe wartości: szybkość, niezawodność i życzliwość. Ciężko pracujemy, by wartości te były realizowane w praktyce każdego dnia. Ważne jest dla nas bycie godnym zaufania systemem pomocy technicznej dla naszych klientów."

careers_bert.jpg

Bert

"Utrzymywanie otwartych kanałów komunikacji ponad granicami to kwestia podstawowa w przypadku firmy międzynarodowej. Jako członek zespołu EMEA Digital Marketing Team często wyjeżdżam do naszych biur za granicą, aby dzielić się z nimi naszymi materiałami informacyjnymi. Podczas tych wizyt przypomina mi się silna kultura Daikin, ponieważ pracuję z ludźmi, którzy nie tylko są najlepszymi w tym biznesie, lecz również są obdarzeni fantastycznym duchem współpracyi."

careers_bas.jpg

Bas

"Daikin jest firmą nowoczesną, nie tylko pod względem technologicznym, lecz także kadrowym. Zaczynałem jako stażysta i dwa lata później zostałem pełnoetatowym pracownikiem na stanowisku kierownika w wydziale produkcyjnym. Możliwość rozwijania mojego doświadczenia w roli administracyjnej i zdobycie pozycji w zespole, zapewniły mi różnorodność i elastyczność, na jakie liczyłem w mojej karierze."

careers_jonas.jpg

Jonas

"Będąc praktykantem zagranicznym Daikin zyskałem przewagę w znalezieniu najlepszej roli dla mnie w tej firmie. Korzyścią odbywania praktyki zagranicznej jest sposobność pracy w różnych działach, łącznie z naszą centralą w Ostendzie, w Belgii oraz w biurach za granicą. Jako inżynier do spraw doradztwa sprzedaży dla rynku europejskiego i afrykańskiego, wykorzystywałem umiejętności i doświadczenie zdobyte podczas praktyki, aby codziennie podejmować nowe, ekscytujące wyzwania."

careers_lynn.jpg

Lynn

"Zaczynałam w roku 2011 w centrum dostaw, lecz wkrótce zaczełam bardziej interesować się techniczną i projektową stroną działalności tej firmy. Ponieważ Daikin zachęca do wewnętrznej rotacji, zdecydowałam się przejść do wydziału IT. Okazało się to doskonałym posunięciem, ponieważ umożliwiło mi skupienie się na indywidualnym rozwoju i wyrobieniu pozycji w firmie."

Prześlij nam swoją aplikację

Poszukujemy wyjątkowych osób, których uzdolnienia przyczyniałyby się do naszego rozwoju i utrzymywania pozycji lidera na ryku.

Twoje zainteresowania

  • Zdeterminowanie w znajdowaniu rozwiązań
  • Poszukiwanie sposobności doskonalenia osobistego rozwoju
  • Szacunek dla siebie i innych
  • Chęć promowania zrównoważonego rozwoju
icons-careers.jpg

Nasze silne strony

  • Jesteśmy firmą międzynarodową. Nasz centrala w Belgii (EMEA) , stanowi tygiel środowisk i narodowości, z silnym powiązaniem z naszym japońskim dziedzictwem.
  • Jesteśmy pragmatyczni. Stymulujemy ducha przedsiębiorczości i inspirujemy naszych pracowników do rozwijania ich własnych karier.
  • Jesteśmy pełni szacunku. Oferujemy możliwości ewoluowania i rozwoju w skutek naszego programu wielostronnych szkoleń, instruktażu na stanowiskach pracy oraz elastyczności zmian stanowisk w celu zaspokojenia własnych ambicji.
  • Jesteśmy liderami rynku. Będąc najlepszym innowatorem w naszej branży, oferujemy stabilność i szerokie pole możliwości wyboru stanowiska pracy.

Sprawdź kogo aktualnie poszukujemy do naszych biur w Polsce i w Begii

Zawsze szukamy nowych kolegów , aby dołączyć do naszych zespołów, sprawdź aktualne oferty i aplikuj online.

Czy poszukujesz możliwości własnego rozwoju, lub po prostu chcesz zmienić pracę?

Czy ukończyłeś niedawno studia i masz ambicje pracy za granicą?

Czy jesteś studentem poszukującym stażu stawiającego wysokie wymagania?

Jesteś idealnym, kandydatem na pracownika Daikin, lecz nie znalazłeś etatu, który odzwierciedlałoby Twoje ambicje?

Prześlij nam swoje CV, ponieważ zawsze rekrutujemy innowacyjnych pracowników!