Kariera w Daikin - Jeszcze więcej na Daikin Day

Co oferuje Daikin

Innowacyjność, rozwój, odpowiedzialność, różnorodność, szacunek, a przede wszytkim dobrą atmosferę.
W Daikin uważamy, że warto cieszyć się każdym dniem i czerpać z niego jak najwięcej.

Inspirujące innowacje

Czy jesteś tak samo jak my nastawiony na to, by poszukiwać nowych rozwiązań? Jako lider w zakresie efektywności energetycznej zapewniamy nowoczesne podejście do rozwoju produktów, co przekłada się na dostarczanie nieporównywalnej jakości i różnorodności zintegrowanych rozwiązań.

Rozwój osobisty

Uważamy, że najwyższej jakości produkty i usługi mogą być oferowane dzięki utalentowanym osobom. To dlatego naszym wyborem jest inwestowanie w rozwój naszych pracowników.

Społeczność Daikin

Wiemy, jak bardzo na satysfakcję z pracy wpływa atmosfera, w jakiej się pracuje, dlatego w Daikin bardzo dbamy o dobre relacje i współpracę zespołową. Wspólnie celebrujemy sukcesy, wyjeżdżamy na spotkania integracyjne i obchodzimy święta okolicznościowe oraz uczestniczymy w lokalnych wydarzeniach sportowych. Dołącz do nas i opowiedz nam o swoich pasjach.  

 

Praktyki zagraniczne

Ukończyłeś niedawno studia i chciałbyś pracować za granicą? Centrala europejska firmy Daikin w ramach programu dla młodych absolwentów daje wybranym osobom szansę na  rozpoczęcie kariery zawodowej w strukturach firmy i zdobycie doświadczenia poprzez intensywne szkolenia w międzynarodowym środowisku.

internationaltraineeship-careers.jpg
Refrigeration_block1-1530x545.jpg

Przyszłość chłodnictwa jest tutaj

Jako światowy producent i dostawca systemów HVAC jesteśmy znani z tego, że tworzymy wygodne i zrównoważone rozwiązania dostępne dla każdego we wszystkich zakątkach świata. Oprócz naszych przełomowych osiągnięć w branży systemów HVAC intensywnie inwestujemy też w inną gałąź przemysłu — w branżę chłodniczą. 

Poznaj naszych pracowników

„Swoją podróż zawodową z Daikinem rozpoczęłam prawie 20 lat temu, w firmie dystrybucyjnej Climex Kalte Klima. Od roku 2001 jestem związana bezpośrednio z firmą Daikin Poland. Przez  ten czas udało mi się poznać funkcjonowanie całej firmy, pracując w dziale sprzedaży na stanowiskach regionalnego kierownika sprzedaży, rozwijając  segment produktów z zakresu systemów wody lodowej  jako Applied Manager oraz zajmując się grupą kluczowych klientów. Obecnie odpowiadam za segment produktów DX, budując strategię sprzedaży i rozwoju sieci dystrybucyjnej. Praca w międzynarodowym środowisku, nabywanie doświadczenia w różnych działach handlowych oraz związany z tym  rozwój kompetencji sprawia, że każdy kolejny rok spędzony z firmą Daikin jest dla mnie coraz ciekawszy.”

 

"Moja przygoda z firmą Daikin zaczęła się na ostatnim semestrze studiów magisterskich jako staż wakacyjny. Obecnie jestem koordynatorem Działu Wsparcia Sprzedaży. Praca w tym dziale w genialny sposób pozwala poznać urządzenia od strony technicznej. Daje możliwość wykorzystania wiedzy zdobytej na studiach w praktyce przy doborze tak szerokiej gamy urządzeń, jaką posiada w swojej ofercie firma Daikin. Dodatkowo pozwala również na poznanie od strony handlowej rynku HVACR. Pracę w firmie Daikin cenię za profesjonalizm ludzi, duży wachlarz szkoleń technicznych, wsparcie jakie mam w każdym współpracowniku, a przede wszystkim rodzinną atmosferę, jaka panuje w naszej firmie. Od niedawna mam możliwość uczestniczenia w międzynarodowym programie szkoleniowym Sales Academy, dzięki któremu mogę poszerzać swoją wiedzę techniczną i handlową. Ponadto wymiana doświadczeń z kolegami z innych krajów pozwala mi rozwijać horyzonty oraz patrzeć na rynek HVACR z różnych perspektyw. Każdy dzień w firmie przynosi nowe doświadczenia i motywuje do ciągłego rozwoju zawodowego jak i osobistego."

 

Prześlij nam swoją aplikację

Poszukujemy wyjątkowych osób, których wiedza i zaangażowanie pozwoliłyby nam się dalej rozwijać i umacniać pozycję lidera na rynku.

Kogo szukamy?

       Jeśli...

  • zawsze dążysz do poszukiwania i generowania rozwiązań
  • jesteś nastawiony na doskonalenie rozwoju osobistego
  • odnosisz się z szacunkiem do siebie i innych
  • chcesz promować zrównoważony rozwój

       ... to właśnie Ciebie szukamy!

icons-careers.jpg

Kim jesteśmy?

  • Jesteśmy firmą międzynarodową.  Daikin Airconditioning Poland jest częścią japońskiego koncernu DAIKIN INDUSTRIES Ltd. Na rynku europejskim funkcjonuje od 1973 roku i posiada w Ostendzie w Belgii swoją europejską centralę Daikin Europe, a oddział w Polsce istnieje od 2001 roku. Jako całość stanowimy połączenie różnych kultur, narodowości i doświadczeń, z uwzględnieniem naszego japońskiego dziedzictwa.
  • Jesteśmy inspirujący. Zaszczepiamy w naszych pracownikach ducha przedsiębiorczości i zachęcamy ich do ciągłego rozwijania swoich umiejętności.
  • Jesteśmy nastawieni na rozwój. Oferujemy szerokie możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w rozmaitych szkoleniach, które pozwalają naszym pracownikom na realizowanie swoich ambicji i rozwijanie się w strukturach organizacji.
  • Jesteśmy liderem na rynku. Jako firma o bardzo silnej pozycji na rynku możemy zaoferować naszym pracownikom stabilność i bardzo elastyczne podejście do ich rozwoju zawodowego w ramach całej grupy.

Chciałbyś dołączyć do zespołu Daikin, lecz nie znalazłeś ogłoszenia, które by Cię zainteresowało?

Prześlij nam swoje CV, ponieważ zawsze poszukujemy uzdolnionych pracowników