Daikin_employer branding_v2.jpg

Nasza społeczność Daikin

W Daikin dbamy o to, aby oprócz pracy, łączyły nas wspólne pasje!

Poznajmy się bliżej

Pracując na co dzień w różnych miastach w całym kraju, bardzo cenimy sobie możliwość spotkania sią w ciągu roku w jednym miejscu w Polsce i aktywnego spędzenia razem czasu. Możemy wtedy nie tylko zaangażować się we wspólną pracę zespołową i bliżej się poznać, ale także ze sobą zdrowo rywalizować. Bo nic tak nie łączy, jak wspólny cel 😊. Dołącz do nas i sam się przekonaj!

IMG_20180918_171121 (002).jpg

Bądź aktywny razem z nami

W zdrowym ciele zdrowy duch, dlatego zachęcamy naszych pracowników do prowadzenia aktywnego stylu życia. Regularnie bierzemy udział w biegu Business Run w różnych miastach w Polsce. W tym roku wystawiliśmy aż 5 drużyn! Najsilniejsza ekipa wystartowała w Poznaniu, a zaraz za nią, reprezentowali nas biegacze z Krakowa i Warszawy. Takie wydarzenia stanowią wspaniałą okazję do lepszego poznania się, budowania relacji i wspólnego spędzenia czasu poza pracą.

Umożliwiamy naszym pracownikom również korzystanie z kart sportowych (FitProfit i FitSport), aby mogli na co dzień budować swoją formę.

Pichonkun 3.jpg

Celebruj z nami swoje święta

Bardzo się cieszymy się, kiedy nasi pracownicy świętują z nami swoje urodziny i imieniny w biurze. To zawsze moment do oderwania się na chwilę od codziennych obowiązków i zadbania o naszych jubilatów i solenizantów. Na niektórych czeka z tej okazji wyjątkowa niespodzianka 😊. 

urodziny.jpg