Skip to main content

Chłodnictwo transportowe

Wspólnie z Zanotti dostarczamy agregaty i usługi chłodnicze do samochodów dostawczych i ciężarowych, dostosowane do Twoich potrzeb.

Zintegrowany łańcuch dostaw

Dziesięciolecia doświadczenia firmy Zanotti w zakresie chłodnictwa, w połączeniu z niezrównanymi możliwościami projektowymi i produkcyjnymi Daikin oraz rozległą siecią sprzedaży i serwisu, dostarczyły zintegrowane rozwiązanie łańcucha dostaw w całej Europie, pokrywające wszystkie potrzeby w zakresie chłodnictwa.

Wspólnie z Zanotti dążymy do przekształcenia branży chłodniczej w transporcie drogowym, utrzymując zrównoważony rozwój i zorientowanie na klienta na czele naszego modelu biznesowego w Europie i na świecie. Dążymy do zaspokojenia różnorodnych potrzeb klientów dzięki naszemu wszechstronnemu portfolio produktów i usług, połączonemu z elastycznymi, skrojonymi na miarę rozwiązaniami, które zawierają uznaną na całym świecie niezawodność i innowacyjność Daikin.

Nasza firma jest zintegrowana z chłodniczym łańcuchem dostaw i ma wyjątkową pozycję do wywierania pozytywnego wpływu na środowisko, sprostania globalnym wyzwaniom, takim jak zmiana klimatu, oraz zapewnienia bezpiecznych i zrównoważonych dostaw żywności i produktów farmaceutycznych.

Synergia wygenerowana przez połączenie wiodących na rynku technologii Daikin i rozległej powierzchni z dziedzictwem firmy Zanotti w zakresie chłodnictwa w transporcie umożliwia nam dostarczanie optymalnych rozwiązań dla naszych klientów.

 

 

Zrównoważone i innowacyjne rozwiązania

  • Współpraca z Daikin Chemicals w celu wprowadzenia bezpiecznych czynników chłodniczych o niskim GWP
  • Zmniejszone emisje CO2 w transporcie dzięki alternatywnym technologiom energetycznym
  • Nowoczesne Centrum Innowacji Technologii Chłodniczych

Podejście zorientowane na klienta

  • Usługi projektowe i systemy produkcyjne Daikin zapewniają najwyższe standardy niezawodności w trosce o spokój naszych klientów
  • Dobrze przemyślany poroces projektowania pozwala wykluczyć wykorzystywanie części podlegających częstemu serwisowaniu i wydłuża okresy międzyserwisowe, co z kolei pozwala zminimalizować koszty eksploatacji
  • Skrojone na miarę konfiguracje, które dokładnie odpowiadają potrzebom klientów w ciągle zmieniającym się świecie transportu

Kompleksowa obsługa i wsparcie

  • Międzynarodowa sieć serwisowa dostępna 24/7
  • Niezrównana obsługa klienta, która zawsz Ci pomoże
  • Globalne sieci sprzedaży, dystrybucji i produkcji

Być może zainteresuje Cię również

Znajdź więcej informacji

Dystrybutor w okolicy

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?