Skip to main content

Czym jest program Home Comfort Expert?

Program lojalnościowy Home Comfort Expert pomaga nam być jeszcze bliżej naszych klientów i zapewnić im niezawodną obsługę klienta z indywidualnym podejściem we wszystkich regionach kraju.

Poprzez program Home Comfort Expert w Daikin nawiązujemy współpracę z wybranymi regionalnymi instalatorami klimatyzacji, pomp ciepła oraz innych urządzeń z naszego portfolio. Obecnie posiadamy ponad 30 partnerów HCE w Polsce oraz wiele więcej w dziewięciu krajach Europy Środkowej.

 

Co zyskam jako klient jesli kupię urządzenie w salonie HCE?

Dzięki sieci salonów partnerskich HCE, każdy klient może bezpłatnie uzyskać dodatkowe korzyści na nowe urządzenie grzewcze lub klimatyzacyjne. Wszystko, co musi zrobić, to zarejestrować zakupiony produkt Daikin w usłudze Stand By Me.

Klient, który rejestruje produkt w Stand By Me, z którym otrzyma:

  • *5 lat gwarancji na części zamienne i robociznę obowiązuje tylko dla pomp ciepła Daikin Altherma objętych programem Fabrycznej Opieki Serwisowej. 
  • 5 lat gwarancji na części zamienne obowiązuje dla klimatyzacji Split i Multi Split zakupionej w Salonach Firmowych Daikin. Powyższe nie dotyczy modeli:
  • Pomp Ciepła wyłącznie na cele przygotowania ciepłej wody użytkowej typu monoblock: modele EKHHEE-CV3;
  • Produktów typu Multi Hybryda, modele CHYHBH-AV32;
  • Pomp ciepła typu LT monoblock: modele ED(B)LA;
  • Kotłów gazowych NDJ i GCU
  • Kolektorów słonecznych
  • Wodnych klimakonwektorów
  • Klimatyzatorów Sensira: modele FTXF + RXF, ATXF + ARXF, FTXC + RXC, ATXC + ARXC

Dlaczego warto zarejestrować się w Stand By Me?

bg-image

Rejestracja w Stand By Me nic nie kosztuje. Dzięki niemu zawsze wiesz z kim się skontaktować w przypadku jakiegokolwiek problemu dotyczącego Twojej klimatyzacji lub ogrzewania. Dedykowany partner Home Comfort Expert zajmie się instalacją, serwisem i rozwiąże z Tobą wszelkie problemy.

Regularne serwisowanie jednostek Daikin gwarantuje ich długą żywotność, pomaga zapobiegać ewentualnym awariom i zapewnia optymalne działanie. Jeśli pojawią się komplikacje, możesz mieć pewność, że Twoje urządzenie będzie w rękach specjalisty od konserwacji i serwisu z dokładną historią, zapisami serwisowymi i naprawczymi.

Znajdź więcej informacji

Dystrybutor w okolicy

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?