Skip to main content

APLIKACJA DAIKIN 3D

Nowa aplikacja 3D firmy Daikin

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak urządzenie klimatyzacyjne lub grzewcze wygląda w Twoim domu?

Aplikacja Daikin 3D to jedyna w swoim rodzaju aplikacja, która pomaga znaleźć idealne rozwiązanie klimatyzacji lub ogrzewania.

Aplikacja Daikin 3D może umieścić każde urządzenie klimatyzacyjne lub grzewcze w dowolnym pożądanym miejscu rozszerzonej rzeczywistości. W ten sposób możesz znaleźć urządzenie, które pasuje do Twojego domu. Możesz nie tylko zobaczyć swoje urządzenie wewnętrzne, ta aplikacja pozwala również wyjść na zewnątrz i zobaczyć, gdzie byłaby najlepsza lokalizacja dla jednostki zewnętrznej.

Używanie aplikacji Daikin 3D jest bardzo łatwe! Wybierz żądane urządzenie i kliknij przycisk rzeczywistości rozszerzonej. Aplikacja podaje objaśnienia krok po kroku, jak zasymulować urządzenie Daikin w swoim domu.

Aplikacja Daikin 3D oferuje sporo przydatnych funkcji:

  • Można dostosowywać rozmiar i kolor, obracać i przesuwać klimatyzator lub urządzenie grzewcze zgodnie z własnymi upodobaniami.
  • Wystarczy jedno kliknięcie, aby zobaczyć dokładne wymiary każdego urządzenia i jego położenie na podłodze/suficie.
  • Można zrobić zdjęcie urządzenia 3D, zapisać je w galerii telefonu i dzięki temu mieć stałe odniesienie.
  • Można zapoznawać się z arkuszami danych technicznych i znajdować dodatkowe informacje na temat różnych urządzeń.

Uwaga: Istnieje możliwość, że niektóre starsze urządzenia mobilne nie będą obsługiwać wymaganej technologii A.R. Gdyby Twoje urządzenie mobilne nie było kompatybilne, nadal możesz korzystać z aplikacji, używając „znacznika”.

Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami dotyczącymi używania znacznika.

1. Pobierz „znacznik”

2. Wydrukuj „znacznik” na arkuszu formatu A4.

3. Umieść ten „znacznik” na ścianie w miejscu, gdzie miałaby zostać zainstalowana wybrana jednostka, skadruj arkusz za pomocą urządzenia mobilnego i wybrany klimatyzator pojawi się w rzeczywistych rozmiarach jako obraz 3D. Możesz również umieścić „znacznik” na podłożu na tarasie lub balkonie, na którym chcesz zainstalować jednostkę zewnętrzną, a zobaczysz ją na ekranie.

Zastrzeżenie:

Firma Daikin sygnalizuje, że w wyniku wyświetlania obrazów 3D przy użyciu tej aplikacji może dojść do wystąpienia niedokładności lub błędów, za które nie może być ona w żaden sposób odpowiedzialna.
Jeżeli chcesz uzyskać dokładne dane, możesz zapoznać się z dokumentacją techniczną i handlową.

Znajdź więcej informacji

Dystrybutor w okolicy

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?