Skip to main content

How cool is that

U nas znajdziesz przeciwieństwa, które się przyciągają. Jako jeden z krajów regionu Daikin Central Europe jesteśmy cześcią globalnej grupy, w której ze wszystkimi na wszystkich szczeblach jesteśmy po imieniu. Stabilnym pracodawcą, u boku którego możesz się rozwijać w różnych kierunkach. Z różnorodnością kulturową zamiast prostoty. Gdzie możesz nie tylko mieć, ale także wcielać w życie naprawdę dobre pomysły.

Stawiamy wyzwania, wprowadzamy innowacje, razem się rozwijamy

Daikin jako pracodawca. Dlaczego warto do nas dołączyć? W Daikin pracujesz dla szybko rozwijającego się międzynarodowego lidera na rynku innowacyjnych systemów chłodzenia, ogrzewania, wentylacji i chłodnictwa na poziomie lokalnym. Pomimo dużego zasięgu naszego działania jako firmy dbamy o osobiste podejście do każdego pracownika tak, abyś od pierwszego dnia czuł/a się jak w domu.

Na całym świecie zatrudniamy ponad 80 tys. pracowników. Nasz zespół regionalny Daikin Polska liczy już ponad 100 pracowników o zróżnicowanym doświadczeniu zawodowym. Wspólnie rozwijamy naszą działalność handlową i serwisową w 16 krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Koncentrując się silnie na potrzebach klienta, dostarczamy najwyższej jakości urządzenia produkcji europejskiej stworzone w oparciu o wybitną japońską konepcję inżynieryjną w połączeniu z silnym zorientowaniem na klienta. Jako firma stoimy dziś przed nowymi wyzwaniami. Dzięki dużemu wsparciu naszej silnej sieci partnerskiej przekształcamy się z tradycyjnej firmy B2B w B2B2C.

Daj się poznać

Zawsze mając na celu przyczynianie się do wpływowych zmian w naszej branży, poszukujemy nowych profesjonalistów i talentów.

Czy jesteś chętny/a przyczynić się swoimi pomysłami i działaniami do naszego sukcesu? Zapraszamy Cię do rozwijania z nami swojej wiedzy i umiejętności.

W zamian obiecujemy Ci dobrą atmosferę w pracy, godziwe wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i możliwości rozwoju osobistego.

Nie widzisz oferty pracy, która Cię interesuje?

Kliknij tutaj, ponieważ zawsze poszukujemy nowych talentów i profesjonalistów!

Working at Daikin - How cool is that!

Znajdź więcej informacji

Dystrybutor w okolicy

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?