Career_Banner_950x460px-1.jpg

How cool is that

U nas znajdziesz przeciwieństwa, które się przyciągają. Jako jeden z krajów regionu Daikin Central Europe jesteśmy cześcią globalnej grupy, w której ze wszystkimi na wszystkich szczeblach jesteśmy po imieniu. Stabilnym pracodawcą, u boku którego możesz się rozwijać w różnych kierunkach. Z różnorodnością kulturową zamiast prostoty. Gdzie możesz nie tylko mieć, ale także wcielać w życie naprawdę dobre pomysły.

Wirlphoto_DaikinWEB_20210923-81.jpg

Stawiamy wyzwania, wprowadzamy innowacje, razem się rozwijamy

Daikin jako pracodawca. Dlaczego warto do nas dołączyć? W Daikin pracujesz dla szybko rozwijającego się międzynarodowego lidera na rynku innowacyjnych systemów chłodzenia, ogrzewania, wentylacji i chłodnictwa na poziomie lokalnym. Pomimo dużego zasięgu naszego działania jako firmy dbamy o osobiste podejście do każdego pracownika tak, abyś od pierwszego dnia czuł/a się jak w domu.

Na całym świecie zatrudniamy ponad 80 tys. pracowników. Nasz zespół regionalny Daikin Polska liczy już ponad 100 pracowników o zróżnicowanym doświadczeniu zawodowym. Wspólnie rozwijamy naszą działalność handlową i serwisową w 16 krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Koncentrując się silnie na potrzebach klienta, dostarczamy najwyższej jakości urządzenia produkcji europejskiej stworzone w oparciu o wybitną japońską konepcję inżynieryjną w połączeniu z silnym zorientowaniem na klienta. Jako firma stoimy dziś przed nowymi wyzwaniami. Dzięki dużemu wsparciu naszej silnej sieci partnerskiej przekształcamy się z tradycyjnej firmy B2B w B2B2C.

opposites-that-attract-round.png

Daj się poznać

Zawsze mając na celu przyczynianie się do wpływowych zmian w naszej branży, poszukujemy nowych profesjonalistów i talentów.

Czy jesteś chętny/a przyczynić się swoimi pomysłami i działaniami do naszego sukcesu? Zapraszamy Cię do rozwijania z nami swojej wiedzy i umiejętności.

W zamian obiecujemy Ci dobrą atmosferę w pracy, godziwe wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i możliwości rozwoju osobistego.

Daikin_is_Slider.jpg

Ciekawa kultura

Trzy rzeczy, które można o nas powiedzieć: Daikin to...

 

dom. Pragniemy zapewnić przyjazną atmosferę współpracy, nie tylko naszym partnerom biznesowym i klientom, ale także naszym pracownikom i zespołom.

różnorodność. Rozwijamy się na arenie międzynarodowej, ale pozostajemy dużą rodziną.

zabawa. Śmiejemy się, pracujemy z pełnym zaangażowaniem i trzymamy się razem w trudniejszych chwilach.

 

Przeczytaj więcej w „Dlaczego Daikin”

Cool_facts_slider.jpg

Ciekawe fakty

Czego możesz się spodziewać po swoich koleżankach i kolegach

 

Daikin to przywództwo. Jako globalna marka jesteśmy reprezentowani w ponad 145 krajach na całym świecie. Wymiana wiedzy i doświadczenia pomiędzy państwami jest częścią naszego codziennego życia zawodowego.

Daikin to rozwój. Zróżnicowanie zapewnia różnorodność. Stawiamy na pracowników ciekawych nowej wiedzy i doświadczeń. Inwestujemy w naszych ludzi, aby rozwijać ich umiejętności i talenty, np. poprzez szkolenia, warsztaty, Akademię Sprzedaży i Serwisu Daikin lub nasz wewnętrzny program rozwoju przywództwa.

Daikin to szacunek. Cenimy i szanujemy się wzajemnie. Podstawą naszej wspópracy są płaskie struktury i przyjazna atmosfera pracy, zarówno wśród współpracowników, jak i menedżerów.

 

Przeczytaj więcej w „Dlaczego Daikin”

Map_DACE_slider.jpg

Ciekawy region

Daikin Central Europe – 16 rynków

 

Daikin Central Europe działa w 16 krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Jako część globalnej marki Daikin, myślimy globalnie, ale działamy lokalnie. Nasi koledzy i koleżanki z przedstawicielstw sprzedażowych i serwisowych zbierają opinie i informacje od klientów z lokalnych rynków i przyczyniają się do ciągłego rozwoju naszej firmy.

Nasza główna siedziba całego regionu znajduje się w tym samym biurowcu co oddział Daikin Austria – w 23. dzielnicy Wiednia. Znajduje się tam również Your Daikin World, nasze nowe centrum doświadczeń, i unikalne centrum szkoleniowe.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach i rozwiązaniach? Przyjdź i odwiedź nas w jednym z naszych flagowych sklepów w Wiedniu lub w Budapeszcie.

Japanese-roots.jpg

Ciekawe korzenie

Nasza zasada Kaizen

 

Firma Daikin została założona w Japonii ponad 90 lat temu. Japońskie korzenie odgrywają decydującą rolę w kształtowaniu naszej kultury korporacyjnej.

Konsensus w podejmowaniu decyzji i zasada ciągłego doskonalenia Kaizen są częścią naszej filozofii.

 

Przeczytaj więcej w „Dlaczego Daikin”

Great-place-to-work-kununu-slider.jpg

Nie tylko fajna firma, ona jest wspaniała

Wspaniałe miejsce do pracy

Od 2013 roku i tak z roku na rok znajdujemy się pośród najlepszych miejsc do pracy w Austrii. Serdeczne podziękowania dla naszych pracowników za to wspaniałe wyróżnienie.

Opinia, z której jesteśmy dumni i która pokazuje nam, że jesteśmy na dobrej drodze. Jednak, prosimy kolegów i koleżanki z całego regionu o dzielenie się z nami swoimi opiniami na nasz temat, ponieważ bardzo cenimy ich zdanie.

Przejdź do profilu naszej firmy w Great Place to Work

Nie widzisz oferty pracy, która Cię interesuje?

Kliknij tutaj, ponieważ zawsze poszukujemy nowych talentów i profesjonalistów!

HowCoolIsThat.jpg