Career_Banner_950x460px-4.jpg

Poznaj zespół

Jesteś otwarty na nowe możliwości? Aplikuj na nasze oferty pracy.

Your Daikin World Trainings Center.jpg

Idealne dopasowanie

Działamy na arenie międzynarodowej, więc angielski jest naszym wspólnym językiem biznesowym. Oczywiście w rozmowach z naszymi klientami oraz w zespołach posługujemy językami ojczystymi.

W Daikin Polska, jesteśmy ludźmi o zróżnicowanym doświadczeniu zawodowym: od zarządzania produktem po logistykę, od marketingu po zarządzanie obsługą klienta, od nauki o danych po zasoby ludzkie, od finansów i controllingu po kontrolę kredytową. Ponieważ nasza firma rozwija się szybko, jesteśmy pewni, że czekają na Ciebie u nas ciekawe możliwości zawodowe. Chcesz współpracować blisko z klientami? Wspaniale, w takim razie aplikuj do jednego z naszych oddziałów sprzedaży i serwisu.

Wspaniali ludzie z wybitnymi umysłami

DOROTA

Swoją podróż zawodową z Daikinem rozpoczęłam już ponad 20 lat temu, w firmie dystrybucyjnej Climex Kalte Klima. Od roku 2001 jestem związana bezpośrednio z firmą Daikin Poland. Przez ten czas udało mi się poznać funkcjonowanie całej firmy, pracując w dziale sprzedaży na stanowiskach regionalnego kierownika sprzedaży, rozwijając  segment produktów z zakresu systemów wody lodowej jako Applied Manager oraz zajmując się grupą kluczowych klientów. Obecnie odpowiadam za segment produktów DX w grupie Daikin Central Europe, budując strategię sprzedaży i rozwoju sieci dystrybucyjnej. Praca w międzynarodowym środowisku, nabywanie doświadczenia w różnych działach handlowych oraz związany z tym  rozwój kompetencji sprawia, że każdy kolejny rok spędzony z firmą Daikin jest dla mnie coraz ciekawszy.

WIOLA

Moja przygoda z firmą Daikin zaczęła się na ostatnim semestrze studiów magisterskich jako staż wakacyjny. Potem zostałam koordynatorem działu wsparcia sprzedaży. Praca w tym dziale w genialny sposób pozwoliła mi poznać urządzenia od strony technicznej. Dała mi możliwość wykorzystania wiedzy zdobytej na studiach w praktyce przy doborze tak szerokiej gamy urządzeń, jaką posiada w swojej ofercie firma Daikin. Dodatkowo pozwoliła mi również na poznanie od strony handlowej rynku HVACR. Teraz jako Specjalista ds. Produktu w Dziale Commercial odpowiadam za zdobywanie i promowanie wiedzy w zakresie rozwiązań AHU i Applied, współpracę z zespołem handlowym pod kątem sprzedaży oraz prowadzenie szkoleń produktowo-technicznych. Pracę w firmie Daikin cenię za profesjonalizm ludzi, duży wachlarz szkoleń technicznych, wsparcie jakie mam w każdym współpracowniku, a przede wszystkim rodzinną atmosferę, jaka panuje w naszej firmie.Miałam możliwość udziału w programie szkoleniowym Sales Academy, dzięki któremu poszerzyłam swoją wiedzę techniczną i handlową. Ponadto wymiana doświadczeń z kolegami z innych krajów pozwoliła mi rozwinąć horyzonty i spojrzeć na rynek HVACR z różnych perspektyw.Każdy dzień w firmie przynosi nowe doświadczenia i motywuje do ciągłego rozwoju zawodowego jak i osobistego.

 

PAWEŁ

W firmie Daikin pracuję od września 2017r. Jako konsultant techniczno-handlowy ds. systemów wody lodowej jestem odpowiedziany za sprzedaż w danym regionie agregatów wody lodowej, klimakonwektorów oraz central wentylacyjnych.W swojej codziennej pracy oprócz kontaktów z instalatorami spotykam się i rozmawiam z projektantami, generalnymi wykonawcami i inwestorami. Łączę inżynierskie  zadania nad zaawansowanym produktem i kompleksowymi systemami chłodzenia z pełną wyzwań interesującą pracą handlowca. Oprócz pracy w świetnym zespole (co nie wszędzie się zdarza), Daikin to najsilniejsza marka w branży oferująca rozwiązania najwyższej jakości. Praca tutaj przynosi codziennie wiele wyzwań i nie pozwala popaść w rutynę. Managerowie są wymagający, ale potrafią docenić ciężką pracę i nigdy nie odmawiają wsparcia. Wyzwania, jakich doświadczamy w codziennej pracy, dają możliwość rozwoju osobistego. Daikin oferuje pracownikom szereg regularnych szkoleń z umiejętności miękkich, jak i szkoleń technicznych. Nie do przecenienia są wyjazdy do zagranicznych fabryk, w których miałem już przyjemność kilkukrotnie uczestniczyć. Cenię sobie to, że wszyscy w firmie gramy do jednej bramki i pracujemy na wspólny sukces. Każdy z pracowników niezależnie od stanowiska jest dla siebie nawzajem porostu kolegą z pracy.

JACEK

W dziale technicznym Daikin pracuję od 2008 roku. Przez 8 lat zdobywałem praktyczne doświadczenie w zakresie montażu, uruchamiania i eksploatacji systemów VRV oraz systemów centralnego sterowania. Doświadczenie zdobywałem również w strukturach Daikin Germany w ramach programu wymiany, gdzie przez ponad 2 lata pracowałem na stanowisku specjalisty ds. wsparcia technicznego partnerów serwisowych. Od roku 2016 pełnie rolę dyrektora technicznego. Odpowiadam za obsługę przed i posprzedażową klientów, wsparcie techniczne, szkolenia oraz utrzymanie jakości produktów Daikin. Prywatnie mam żonę i dwie córki. Uwielbiam grać i oglądać koszykówkę.

 

 

 

BOGDAN

Z firmą Daikin Poland związany jestem od początku, a to 20 lat.

Zaczynałem od pracy z systemami freonowymi, przez zajmowanie sie systemami z wodą lodową i centralami wentylacyjnymi, a od października 2020 roku odpowiadam za cały segment komercyjny, wspierając moją wiedzą i doświadczeniem kolegów i klientów.

Prywatnie uwielbiam sporty zimowe z narciarstwem alpejskim na czele. Jestem pasjonatem klasyków w Kitzbühel i WENGEN.

Nasza społeczność Daikin

W Daikin dbamy o to, aby oprócz pracy, łączyły nas wspólne pasje!

IMG_20180918_171121 (002).jpg

Poznajmy się bliżej

Pracując na co dzień w różnych miastach w całym kraju, bardzo cenimy sobie możliwość spotkania sią w ciągu roku w jednym miejscu w Polsce i aktywnego spędzenia razem czasu. Możemy wtedy nie tylko zaangażować się we wspólną pracę zespołową i bliżej się poznać, ale także ze sobą zdrowo rywalizować. Bo nic tak nie łączy, jak wspólny cel 😊. Dołącz do nas i sam się przekonaj!

Bądź aktywny razem z nami

W zdrowym ciele zdrowy duch, dlatego zachęcamy naszych pracowników do prowadzenia aktywnego stylu życia. Regularnie bierzemy udział w biegu Business Run w różnych miastach w Polsce. W tym roku wystawiliśmy aż 5 drużyn! Najsilniejsza ekipa wystartowała w Poznaniu, a zaraz za nią, reprezentowali nas biegacze z Krakowa i Warszawy. Takie wydarzenia stanowią wspaniałą okazję do lepszego poznania się, budowania relacji i wspólnego spędzenia czasu poza pracą.

Umożliwiamy naszym pracownikom również korzystanie z kart sportowych (FitProfit i FitSport), aby mogli na co dzień budować swoją formę.

Pichonkun 3.jpg
urodziny.jpg

Celebruj z nami swoje święta

Bardzo się cieszymy się, kiedy nasi pracownicy świętują z nami swoje urodziny i imieniny w biurze. To zawsze moment do oderwania się na chwilę od codziennych obowiązków i zadbania o naszych jubilatów i solenizantów. Na niektórych czeka z tej okazji wyjątkowa niespodzianka 😊. 

Nie widzisz oferty pracy, która Cię interesuje?

Kliknij tutaj, ponieważ zawsze poszukujemy nowych talentów i profesjonalistów!

HowCoolIsThat.jpg