Skip to main content

Kariera

Ucz się, rozwijaj, wykorzystuj swój pełny potencjał. Znajdź nowe wyzwania na rożnych stanowiskach lub w pracy za granicą.

Jak wygląda rekrutacja

Umiejętności są łatwiejsze do rozwinięcia niż osobowość, dlatego kluczowe jest dla nas dopasowanie do zespołu. Przekonajmy się w ramach naszego procesu rekrutacji, czy stanowimy doskonałe połączenie.

Poznajemy Twoje doświadczenie zawodowe

Analiza doświadczenia

Z niecierpliwością czekamy, aby dowiedzieć się o Tobie więcej. Po sprawdzeniu Twojego CV i listu motywacyjnego oceniamy, czy Twoje wykształcenie, doświadczenie zawodowe i umiejętności pasują do stanowiska, które Cię interesuje. Jeśli tak, nasz zespół HR się z Tobą skontaktuje.

Rozmowy kwalifikacyjne

Spotkania rekrutacyjne

Zaprosimy Cię na spotkania z przedstawicielem działu HR oraz z Twoim przyszłym przełożonym, a w niektórych procesach również Dyrektorem Zarządzającym. Możemy też zaprosić Cię do udziału w badaniu online sprawdzającym motywacje, jakimi na co dzień kierujesz się w pracy oraz to, w jaki sposób podchodzisz do obsługi klienta. Podczas kolejnych spotkań z Tobą zadbamy o to, by dokładnie opisać Ci na czym polega praca na danym stanowisku oraz czego możesz oczekiwać, pracując w Daikin. W tym procesie to przede wszystkim Ty podejmujesz decyzję, czy warto przyjąć nasza ofertę pracy.

Oferta

Oferta pracy

Odpowiadamy sobie? Wspaniale! Składamy Ci ofertę pracy i jeśli zdecydujesz się na dołączenie do nas, zaczynamy szykować dla Ciebie narzędzia pracy oraz plan szkoleń wdrożeniowych oraz czekamy niecierpliwie, żeby móc Cię poznać bliżej i powitać w Daikin.

Wspieramy planowanie Twojej kariery

Każda kariera jest tak indywidualna jak Ty. Tutaj znajdziesz krótkie omówienie tego, czego możesz od nas oczekiwać.

Ocena wyników

Ocena wyników

Ustalisz ze swoim przełożonym swoje cele roczne i będziecie wspólne śledzić ich postępy.

Dialog rozwojowy

Rozwój wewnętrzny

Chcemy rozwijać Twoje talenty i mocne strony. Naszym priorytetem w realizowaniu procesów rekrutacyjnych jest uwzględnianie w nich pierwszej kolejności osób zatrudnionych już w Daikin, aby oferować jak największe możliwości rozwoju w ramach obecnej struktury firmy. Zawsze można aplikować wewnętrznie na wolne stanowiska w innych działach lub na nowe funkcje.

Relokacja

Nowa lokalizacja

Nadszedł czas na nowe przygody? Działalność, którą prowadzimy na rynku międzynarodowym daje możliwość pracy również w innych krajach – na przykład w naszym regionie Daikin Central Europe lub w naszej firmie macierzystej Daikin Europe N.V. z siedzibą w Belgii.

Nigdy nie przestajesz się uczyć

Wierzymy w uczenie się przez całe życie i oferujemy różne możliwości rozwoju w pracy, wspierane przez szkolenia i akademie.

Akademia sprzedaży

Zostań specjalistą ds. sprzedaży Daikin po 24 miesiącach:

  • Weź udział w szkoleniu z naszymi zespołami ds. sprzedaży
  • Udoskonal swoje umiejętności twarde i miękkie
  • Uzyskaj wskazówki od osobistego mentora

Akademia serwisu

Stań się najlepszym z najlepszych. Zdobądź wiedzę z zakresu:

  • Instalacji i eksploatacji
  • Uruchomienia
  • Konserwacji
  • Rozwiązywania problemów i napraw
  • Zastosowań i projektowania

Nie widzisz oferty pracy, która Cię interesuje?

Kliknij tutaj, ponieważ zawsze poszukujemy nowych talentów i profesjonalistów!

Working at Daikin - How cool is that!

Znajdź więcej informacji

Dystrybutor w okolicy

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?