Korporacja Daikin o nas

Nasza misja

Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie produktów wysokiej jakości oraz kompleksowych rozwiązań sterowania klimatem dla użytkowników na całym świecie. Wszystko po to, aby tworzyć komfortowe i ekologiczne środowisko wewnątrz pomieszczeń.

 

Daikinbrand-photogrid.png

Marka Daikin

Wykorzystujemy technologię naszej specjalności w opłacalnych rozwiązaniach, aby kształtować przyszłość systemów ogrzewania, chłodzenia, wentylacji i chłodniczych.
Dążymy do tego, by klienci mogli polegać na naszych rozwiązaniach i czuli się komfortowo w każdych warunkach.

Innovation3-500x330.png

Innowacja

Dostarczamy produkty wysokiej jakości i przewodzimy w rozwoju technologii oszczędzających energię dla przyszłości.

environmental-500x330.png

Odpowiedzialność za środowisko

Jesteśmy liderem w dziedzinie redukowania oddziaływania na środowisko. Dlatego rozwiązania ekologiczne i nie naruszające równowagi ekologicznej włączamy we wszystko, co robimy.

Podstawowymi wartościami Daikin Europe Group są:

  • Bezwzględna wiarygodność - zaangażowanie w budowanie relacji opartych na zaufaniu i otwartości względem klientów, kolegów, partnerów biznesowych oraz społeczności.
  • Przedsiębiorcze zarządzanie - zaangażowanie w budowanie firmy poprzez aktywne i dające satysfakcję działanie i perfekcję naszych pracowników
  • Harmonijne relacje - zaangażowanie w tworzenie takiego środowiska pracy, w którym wszyscy pracują razem, aby osiągnąć cele i sprostać wyzwaniom firmy Daikin.

Odpowiedzialność społeczna korporacji (CSR)

Daikin Europe, jako część globalnej Grupy Daikin, stara się być światowym liderem w każdym aspekcie swojej działalności. Odpowiedzialność społeczna korporacji to nie tylko pełna najlepszych intencji inicjatywa w Daikin. Jest ona osadzona w DNA firmy i kształtuje kulturę korporacyjną. Podstawowe wartości, Filozofia grupy oraz Podręcznik etyki korporacyjnej prezentują, jak Daikin chce prowadzić biznes i brać odpowiedzialność za siebie i za innych.

Filozofia Grupy

Kierownictwo Daikin sformułowało jasną Filozofię Grupy, aby stworzyć podstawowy sposób myślenia, który może współdzielić każdy w Grupie Daikin. Filozofia Grupy Daikin upoważnia wszystkich w Grupie do generowania innowacyjnych pomysłów i propozycji, tworzenia odpowiedzialnych osądów lub decyzji oraz podejmowania elastycznych działań w toku wykonywania ich pracy.

Etyka korporacyjna

Etyka korporacyjna Daikin stanowi wyrażenie podstawowych wartości i tworzy podstawy dla wszystkich podejmowanych decyzji. Jest osobistą odpowiedzialnością i zobowązaniem każdego członka Daikin Europe Group, respektowanie zasad etyki i standardów prawnych w postępowaniu, zarówno pod względem ducha jak i litery, niezależnie od tego, czy jest to narzucane przez prawo, czy nie.

Jakość organizacyjna

Daikin Europe N.V. uznawano przez lata za dobrze zarządzane i zorganizowane przedsiębiorstwo, które odpowiada wszystkim europejskim standardom wytwarzania i angażuje się w problematykę bezpieczeństwa oraz dobra swoich pracowników. Spełniamy, a nawet przekraczamy wszystkie wymagania bieżących regulacji prawnych dotyczących zatrudnienia oraz bezpieczeństwa i higieny pracy, a także zapewniamy pracownikom efektywne szkolenia oraz wsparcie w miejscu pracy.

Dowiedz się więcej