Skip to main content

Nasza misja

Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie produktów wysokiej jakości oraz kompleksowych rozwiązań sterowania klimatem dla użytkowników na całym świecie. Wszystko po to, aby tworzyć komfortowe i ekologiczne środowisko wewnątrz pomieszczeń.

 

 • Marka Daikin

  Wykorzystujemy technologię naszej specjalności w opłacalnych rozwiązaniach, aby kształtować przyszłość systemów ogrzewania, chłodzenia, wentylacji i chłodniczych.
  Dążymy do tego, by klienci mogli polegać na naszych rozwiązaniach i czuli się komfortowo w każdych warunkach.

 • Innowacja

  Dostarczamy produkty wysokiej jakości i przewodzimy w rozwoju technologii oszczędzających energię dla przyszłości.

 • Odpowiedzialność za środowisko

  Jesteśmy liderem w dziedzinie redukowania oddziaływania na środowisko. Dlatego rozwiązania ekologiczne i nie naruszające równowagi ekologicznej włączamy we wszystko, co robimy.

Podstawowymi wartościami Daikin Europe Group są:

 • Bezwzględna wiarygodność - zaangażowanie w budowanie relacji opartych na zaufaniu i otwartości względem klientów, kolegów, partnerów biznesowych oraz społeczności.
 • Przedsiębiorcze zarządzanie - zaangażowanie w budowanie firmy poprzez aktywne i dające satysfakcję działanie i perfekcję naszych pracowników
 • Harmonijne relacje - zaangażowanie w tworzenie takiego środowiska pracy, w którym wszyscy pracują razem, aby osiągnąć cele i sprostać wyzwaniom firmy Daikin.

Odpowiedzialność społeczna korporacji (CSR)

Daikin Europe, jako część globalnej Grupy Daikin, stara się być światowym liderem w każdym aspekcie swojej działalności. Odpowiedzialność społeczna korporacji to nie tylko pełna najlepszych intencji inicjatywa w Daikin. Jest ona osadzona w DNA firmy i kształtuje kulturę korporacyjną. Podstawowe wartości, Filozofia grupy oraz Podręcznik etyki korporacyjnej prezentują, jak Daikin chce prowadzić biznes i brać odpowiedzialność za siebie i za innych.

Filozofia Grupy

Kierownictwo Daikin sformułowało jasną Filozofię Grupy, aby stworzyć podstawowy sposób myślenia, który może współdzielić każdy w Grupie Daikin. Filozofia Grupy Daikin upoważnia wszystkich w Grupie do generowania innowacyjnych pomysłów i propozycji, tworzenia odpowiedzialnych osądów lub decyzji oraz podejmowania elastycznych działań w toku wykonywania ich pracy.

Etyka korporacyjna

Etyka korporacyjna Daikin stanowi wyrażenie podstawowych wartości i tworzy podstawy dla wszystkich podejmowanych decyzji. Jest osobistą odpowiedzialnością i zobowązaniem każdego członka Daikin Europe Group, respektowanie zasad etyki i standardów prawnych w postępowaniu, zarówno pod względem ducha jak i litery, niezależnie od tego, czy jest to narzucane przez prawo, czy nie.

Jakość organizacyjna

Daikin Europe N.V. uznawano przez lata za dobrze zarządzane i zorganizowane przedsiębiorstwo, które odpowiada wszystkim europejskim standardom wytwarzania i angażuje się w problematykę bezpieczeństwa oraz dobra swoich pracowników. Spełniamy, a nawet przekraczamy wszystkie wymagania bieżących regulacji prawnych dotyczących zatrudnienia oraz bezpieczeństwa i higieny pracy, a także zapewniamy pracownikom efektywne szkolenia oraz wsparcie w miejscu pracy.

Dowiedz się więcej

Znajdź więcej informacji

Dystrybutor w okolicy

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?