Skip to main content

Twórz doskonały klimat dzięki produktom Daikin

Po 90 latach prac badawczych i wdrażania innowacyjnych rozwiązań sterowania klimatem wiemy, że doskonały klimat wymaga więcej niż tylko ogrzewania i chłodzenia.

bg-image

Poznaj naszego superbohatera: VRV 5 z odzyskiem ciepła

Rozwiązanie sterowania klimatem nowej generacji, stworzone specjalnie z myślą o wspieraniu procesu dekarbonizacji budynków.

Nowy system VRV 5 z odzyskiem ciepła posiada dynamiczne supermoce, które zapewniają maksymalny komfort i elastyczność, jednocześnie znacząco redukując oddziaływanie budynku na środowisko.

bg-image

Wsparcie w zakresie zielonych budynków

Poznaj naszych certyfikowanych specjalistów, pobierz przewodnik i dowiedz się jak możemy Cię wspomóc w procesie realizacji celów zrównoważonego rozwoju i otrzymać certyfikaty BREEAM i LEED.

Maksymalny komfort

Zaplanuj klimat, który odpowiada stylowi życia Twoich klientów

Wysoka jakość

Ciesz się zaufaniem, które wynika z niezawodnych rozwiązań

Efektywność energetyczna

Zapewnij sobie oszczędności energii, stosując nasze efektywnie energetycznie rozwiązania

Inteligentne sterowanie

Zapewnij użytkownikom kontrolę dzięki inteligentnemu programowaniu aplikacji Daikin App

Od małych domów po duże przestrzenie biurowe

Budujesz dom, projektujesz sklep, a może dnawiasz hotel? Dysponujemy rozwiązaniami ogrzewania
i chłodzenia, które odpowiadają Twoim potrzebom.
Rozpocznij swój projekt z nami, wybierając rodzaj budynku.

 

Rozwiązania odpowiadające każdej potrzebie sterowania klimatem

Firma Daikin oferuje szeroki wybór systemów ogrzewania i chłodzenia, odpowiadających wszelkim wymaganiom środowiskowym i indywidualnym. Dowiedz się więcej o dostępnych opcjach, wybierając zastosowanie.

 

Portal biznesowy Daikin

Nasz portal biznesowy online zapewni Ci natychmiastowy dostęp do wszystkich informacji, jakich potrzebujesz. Takich jak oferty, faktury czy zamówienia, wystarczy że posiadasz odpowiedni dostęp do portalu, a wyszukiwanie dokumentów czy sprawdzanie salda staje się prostsze niż dotychczas. Aby uzyskać odpowiedni dostęp do portalu skontaktuj sie ze swoim opiekunem klienta Daikin. Ponadto w bibliotece dokumentów znajdziesz dane techniczne, instrukcje montażu i obsługi, a takze modele BIM, rysunki CAD, oraz narzędzia, które wspierają rozwiązania zapewniające najwyższą sprawność. Korzystaj z portalu, gdy poszukujesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania lub potrzebujesz wsparcia dla swojej działalności.

Modelowanie informacji o budynku

Nowa biblioteka obiektów BIM firmy Daikin umożliwia architektom, konsultantom oraz instalatorom zaplanowanie instalacji HVAC i zmniejszenie liczby problemów pojawiających się w czasie budowy poprzez redukowanie możliwości wystąpienia błędów projektowych i instalacyjnych, oszczędzając czas i pieniądze.

Uczestniczyłeś w szkoleniu Daikin - wypełnij ankietę

Pomagamy w realizacji Twojej wizji


Nasi specjaliści są przeszkoleni w zakresie udzielania wsparcia na każdym etapie Twojego projektu. Oferujemy bogaty wybór szkoleń i seminariów dotyczących oprogramowania wspomagania wyboru i symulacji. Posiadamy też własnych specjalistów BREEAM, którzy udzielą Ci pomocy przy projektowaniu budynków ekologicznych. Dzięki koncentrowaniu się na produktach innowacyjnych i efektywnych energetycznie, tworzymy w Europie dla Europy rozwiązania sterowania klimatem.

bg-image

Obudowa o niskim poziomie głośności Daikin

Spełnij surowe wymagania dotyczące głośności, równocześnie zwiększając elastyczność stosowania pomp ciepła Sky Air i VRV dzięki redukcji mocy akustycznej aż do 10 dB(A)

  • Rozwiązanie specjalnie zaprojektowane do pomp ciepła Sky Air i VRV​
  • Dane z testów fabrycznych dotyczące poziomu dźwięku, pojemności i wydajności​
  • Bez dodatkowych obliczeń

Znajdź więcej informacji

Dystrybutor w okolicy

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?