Daikin Emura

Daikin Emura

Najnowszy trend projektowania w dziedzinie klimatyzacji z zadaniami chłodzenia, ogrzewania i oczyszczania powietrza z wykorzystaniem technologii pomp ciepła powietrze-powietrze.

Twoje kompleksowe rozwiązanie sterowania klimatem

Ogrzewanie, chłodzenie i oczyszczanie powietrza przez jedną jednostkę

Ogrzewanie

Innowacyjne technologie zwiększają oszczędności. Pompy ciepła pobierają ciepło z powietrza, co zapewnia comiesięczne obniżenie Twoich rachunków za ogrzewanie.

Chłodzenie

Klimatyzacja, która jest efektywna energetycznie. Dzięki wyposażeniu w inwerterowy układ sterowania naszej specjalności, klimatyzacja nie zużywa już wielkich ilości energii.

Oczyszczanie powietrza

Czyste i zdrowe powietrze. Filtry umieszczone wewnątrz jednostki Daikin Emura wychwytują mikroskopijne cząstki kurzu, alergeny i zapachy, utrzymując czyste i zdrowe powietrze.


Daikin Emura

Zaprojektowana w Europie, dla Europy

Elegancki i stylowy design powoduje, że Daikin Emura jest najlepiej wyglądającym klimatyzatorem na rynku. Daikin Emura, rozpoznawana w skali międzynarodowej za swoje wzornictwo, dostępna jest w kolorze białym i srebrnym, być mógł dopasować ją do każdego wnętrza. 

Nagradzane wzornictwo

Nagradzane wzornictwo Daikin Emura

Efektywność energetyczna

  • Zasilanie energią odnawialną w 80%, pobieraną z powietrza oraz w 20% energią elektryczną
  • Technologia sterowania inwerterowego zwiększa oszczędność energii o 30%
  • Tryb inteligentny oraz energooszczędne ustawienia redukują nadmierne zużycie
  • Dostępność z technologią Bluevolution, aby jeszcze bardziej redukować oddziaływanie na środowisko naturalne i poprawiać sprawność energetyczną
Efektywność energetyczna
Czujnik ruchu "inteligentne oko"

Zaprojektowano dla Twojego komfortu

2-obszarowe "Inteligentne Oko" wykorzystuje czujniki do wykrywania oraz do kierowania nawiewu powietrza z dala od osób w celu optymalizacji przepływu powietrza. Kiedy czujnik wykryje, że w pomieszczeniu nie ma osób, system automatycznie przełącza się do trybu oszczędzania energii.

Oczyszczanie powietrza

Czysty i zdrowy klimat

Tytanowo-apatytowy filtr, eliminujący zapachy umieszczony wewnątrz jednostki Daikin Emura rozkłada uciążliwe zapachy, na przykład tytoniu lub zwierząt domowych


Unikalny srebrny filtr usuwający alergeny i oczyszczający powietrze przechwytuje 99% takich alergenów, jak pyłki i roztocza.

Jedno lub więcej pomieszczeń, wybór należy do Ciebie.

Do jednej jednostki zewnętrznej można przyłączyć do 5 jednostek wewnętrznych. Możliwość indywidualnego sterowania wszystkimi jednostkami wewnętrznymi.

Zawsze pod kontrolą
 

Zawsze pod kontrolą

Pobierz aplikację sterownika Daikin Online Controller, przyłącz swą jednostkę Daikin Emura do sieci Wi-Fi i steruj swoim klimatem z dowolnego miejsca. To takie proste.

Powiązane produkty