Skip to main content

Klimatyzator Daikin Emura

Daikin Emura jest miła dla oka i reprezentuje podejście, w którego centrum są ludzie – kładąc duży nacisk na komfort i wrażenia użytkowników – w celu poprawienia samopoczucia domowników.

bg-image

D Z I Ę K I M N I E
P O C Z U J E S Z C H Ł Ó D
W L E C I E
I C I E P Ł O W
Z I M I E __

Daikin Emura, ikona
współczesnej klimatyzacji

Twoja pompa ciepła powietrze-powietrze do chłodzenia i ogrzewania Daikin Emura obejmuje naścienną jednostkę wewnętrzną, zdalny sterownik i jednostkę zewnętrzną. Każda część wynika z filozofii wzornictwa Daikin.

Daikin Emura trzeciej generacji to nietuzinkowe wzornictwo z miękkimi konturami cieni, dodatkowe inteligentne funkcje i lepsze wrażenia użytkowników – co czyni ją jeszcze bliższą europejskiej estetyce architektonicznej, normom technicznym i wymogom użytkowników.

Piękne wzornictwo

Wybierz nietuzinkowe wzornictwo pasujące do Twojego wnętrza

Maksymalny komfort

Korzystaj z klimatu, który został specjalnie zaprojektowany dla Twojego stylu życia

Inteligentne sterowanie

Steruj swym klimatem z dowolnego miejsca, w dowolnej chwili

Efektywność energetyczna

Zmniejsz swój wpływ na środowisko i obniż rachunki za energię

bg-image

J E S T E M S T W O R Z O N A
, B Y C I E S Z Y Ć
O C Z Y __

Szukasz układu klimatyzacji, który łączy najwyższą wydajność z najlepszym wzornictwem? Daikin Emura to rozwiązanie w zakresie klimatyzacji, doskonale równoważące kształt i funkcjonalność. Zaprojektowane i stworzone w całości przez nas. Piękna i inteligentna konstrukcja, która pasuje do Twojego wnętrza: wysokiej klasy, ale w przystępnej cenie, zdobywca nagród iF DESIGN AWARD i Red Dot Product Design Award 2022. Daikin Emura to sprzęt, z którego nawet Twoje ściany będą dumne!

Krzywizny

Większość klimatyzatorów ma proste kontury. Daikin Emura jest dumna z tego, że się odróżnia. Dzięki zakrzywionym panelom z przodu i z tyłu, jednostka wewnętrzna ma wyjątkowy trójwymiarowy kształt. Krzywizny nawiązują do harmonijnego opływu powietrza, a także tworzą przyjemny efekt wizualny w Twoim wnętrzu.

Ruch, który wyraża emocje

Ruch panelu to wyróżnik urządzeń designerskich Daikin. Dlaczego ruch panelu klimatyzatora Daikin Emura jest tak wyjątkowy? Panel w trybie roboczym wysuwa się do przodu pod niewielkim kątem, tworząc nową dynamikę i inne kontury cieni. Ustawienie pod kątem nadaje ruchowi panelu prawdziwe emocje.

Subtelna gra cieni

Zakrzywione panele jednostki wewnętrznej tworzą cienie, dzięki którym Daikin Emura naprawdę ożywa, natomiast w zewnętrznej pompie ciepła cienie służą do tego, by zakryć pracujący wentylator.

Forma podąża za funkcją

Oprócz zakrzywionych linii i atrakcyjnego efektu wizualnego, ruch panelu klimatyzatora Daikin Emura sprzyja również rozpływowi powietrza w pomieszczeniu. Jak widać, w przypadku Daikin Emura sprawdza się znane hasło projektantów „Forma podąża za funkcją”. Każdy szczegół wzornictwa jest dobrze przemyślany.

Płaska konstrukcja

Chcesz jak najlepiej wykorzystać przestrzeń w swoim domu, w której klimatyzator nie będzie skupiał na sobie całej uwagi? Daikin Emura ma tylko 90 cm szerokości. A dzięki zakrzywionym konturom wygląda na jeszcze smuklejszą, niż w rzeczywistości.

Dostępna w 3 kolorach

DAIKIN EMURA FTXJ-AW MATOWA BIEL
DAIKIN EMURA FTXJ-AS SREBRNY
DAIKIN EMURA FTXJ-AB MATOWA CZERŃ
bg-image

J E S T E M P O T O
B Y Z A P E W N I Ć C I
K O M F O R T
P R Z E Z C A Ł Y R O K__

Forma podąża za funkcją… Nie inaczej jest w przypadku Daikin Emura. Klimatyzator powstał po to, by zapewniać doskonałą jakość powietrza w pomieszczeniach i zwiększać wrażenie komfortu w domu. Daikin Emura zapewni Ci chłód w lecie i ciepło w zimie, a wnętrze Twojego domu będzie zdrowe dzięki filtracji powietrza. Wejdź do strefy komfortu Daikin Emura…

Inteligentny przepływ powietrza

OPTYMALNY ROZPŁYW POWIETRZA

Większość klimatyzatorów ma proste kontury. Daikin Emura jest dumna z tego, że się odróżnia. Dzięki zakrzywionym panelom z przodu i z tyłu, jednostka wewnętrzna ma wyjątkowy trójwymiarowy kształt. Krzywizny nawiązują do harmonijnego opływu powietrza, a także tworzą przyjemny efekt wizualny w Twoim wnętrzu.

Komfort akustyczny

Czy w domu cenisz sobie ciszę i spokój?
Daikin Emura pracuje tak cicho, że prawie zapominasz o jej istnieniu. Specjalna konstrukcja wentylatora optymalizuje przepływ powietrza pod kątem wysokiej wydajności i niskiego poziomu hałasu, dzięki czemu Daikin Emura jest w trybie roboczym praktycznie bezgłośna.

Oczyszczanie powietrza

90% naszego czasu spędzamy w pomieszczeniach. Dzięki wbudowanym filtrom oczyszczającym powietrze i technologii Flash Streamer, Daikin Emura wychwytuje drobiny pyłu, rozbija alergeny i usuwa nieprzyjemne zapachy, zapewniając wyższej jakości, czystsze powietrze. W ten sposób Daikin Emura sprawia, że wnętrze Twojego domu jest zdrowe.

Z A W S Z E
K O N T R O L U J Ę S Y T U A C J Ę
O I L E N I E
Z D E C Y D U J E S Z
I N A C Z E J __

Daikin Emura ma zapewniać optymalny komfort, gdy jesteś w pobliżu. Oczywiście możesz z łatwością przejąć kontrolę, naciskając przycisk lub dotykając ekranu: steruj Daikin Emura za pomocą łatwego w obsłudze zdalnego sterownika lub z dowolnego miejsca i o każdej porze, korzystając z intuicyjnej aplikacji Onecta na urządzeniach mobilnych.

Minimalistyczne wzornictwo

Zdalny sterownik Daikin Emura charakteryzuje się minimalistycznym wzornictwem z zakrzywionymi konturami, ekranem dotykowym i niebieskim czujnikiem Daikin. Ma kompaktowe rozmiary i dobrze leży w dłoni. Wystarczy zamocować sterownik na ścianie za pomocą magnesu.

Łatwa regulacja

Z łatwością steruj jakością powietrza w pomieszczeniach: zdalny sterownik skupia się na najważniejszych funkcjach. Dostęp do wszystkich pozostałych funkcji umożliwia intuicyjne menu lub aplikacja Onecta

Aplikacja Onecta

Nie jesteś w domu? To nie problem dzięki aplikacji Onecta. Aplikacja umożliwia natychmiastowy dostęp do wszystkich funkcji. Dzięki niej możesz z łatwością wyregulować ustawienia Daikin Emura na ekranie smartfona – w dowolnym miejscu i o każdej porze.

  • Sterowanie wszystkimi funkcjami klimatyzatora Daikin Emura
  • Tworzenie różnych harmonogramów i trybów pracy
  • Monitorowanie zużycia energii w trybie dziennym, tygodniowym i rocznym
  • Identyfikacja pomieszczeń w budynku w celu łatwego sterowania różnymi urządzeniami

Wystarczy podłączyć się do sieci WLAN i pobrać aplikację Onecta, aby zacząć tworzyć idealny klimat swojego pomieszczenia.

bg-image

Z U Ż Y W A M E N E R G I Ę
E F E K T Y W N I E __

Nawet jeśli na zewnątrz panują ekstremalne temperatury, możesz polegać na stabilnej pracy swojego klimatyzatora przez cały rok. Daikin Emura jest zaprojektowana tak, aby działać o każdej porze roku i zapewniać całoroczny komfort w sposób efektywny energetycznie: technologia Bluevolution gwarantuje najwyższą wydajność w swojej klasie przy niewielkim wpływie na środowisko i niskich rachunkach za energię

Jednostka zewnętrzna

POMPA CIEPŁA POWIETRZE-POWIETRZE

Daikin Emura jest wyposażona w nową jednostkę zewnętrzną, w której wykorzystano najnowszą technologię, aby maksymalnie zmniejszyć wpływ na środowisko naturalne i obniżyć koszty energii. Większość zużywanej energii pochodzi z powietrza zewnętrznego, czyli darmowego i całkowicie odnawialnego źródła.

Bluevolution

Dzięki czynnikowi chłodniczemu R-32 następnej generacji, Daikin Emura jest w stanie zmniejszyć swój wpływ na planetę. Dzięki niższej wartości wskaźnika GWP (potencjału tworzenia efektu cieplarnianego), czynnik chłodniczy R-32 odpowiada mocą standardowym czynnikom chłodniczym, lecz osiąga wyższą efektywność energetyczną i niższą emisję CO2. Technologia ta nosi nazwę Bluevolution.

Rozwiązanie sparowane czy multi?

Daikin Emura łączy się z kompaktową parą lub jednostką zewnętrzną multi. Które rozwiązanie jest najlepsze dla Ciebie? Licencjonowany instalator Daikin pomoże Ci wybrać jednostkę zewnętrzną najbardziej odpowiadającą Twoim potrzebom.

Powiązane produkty

Znajdź więcej informacji

Dystrybutor w okolicy

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?