Skip to main content

Gama Nepura– Daikin Emura

Rozwiązania zoptymalizowane do ogrzewania

Jej konstrukcja mówi sama za siebie.,
nawet w temperaturze -30°C

bg-image

Z A P E W N I Ę C I
C I E P Ł O
W Z I M I E__

Rozwiązanie grzewcze Daikin Emura obejmuje naścienną jednostkę wewnętrzną, zdalny sterownik i jednostkę zewnętrzną. Każda część jest zgodna z filozofią projektowania Daikin.

Daikin Emura trzeciej generacji to nietuzinkowe wzornictwo z miękkimi konturami cieni, dodatkowe inteligentne funkcje i lepsze wrażenia użytkowników, co czyni ją jeszcze bliższą europejskiej estetyce architektonicznej, normom technicznym i wymogom użytkowników.

bg-image

J E S T E M S T W O R Z O N A
, B Y C I E S Z Y Ć
O C Z Y __

Szukasz układu klimatyzacji, który łączy najwyższą wydajność z najlepszym wzornictwem? Daikin Emura to rozwiązanie w zakresie klimatyzacji, doskonale równoważące kształt i funkcjonalność. Zaprojektowane i stworzone w całości przez nas. Piękna i inteligentna konstrukcja, która pasuje do Twojego wnętrza: wysokiej klasy, ale w przystępnej cenie, zdobywca nagród iF DESIGN AWARD i Red Dot Product Design Award 2022. Daikin Emura to sprzęt, z którego nawet Twoje ściany będą dumne!

Twoja pompa ciepła powietrze-powietrze do chłodzenia i ogrzewania Daikin Emura obejmuje naścienną jednostkę wewnętrzną, zdalny sterownik i jednostkę zewnętrzną. Każda część wynika z filozofii wzornictwa Daikin.

Daikin Emura trzeciej generacji to nietuzinkowe wzornictwo z miękkimi konturami cieni, dodatkowe inteligentne funkcje i lepsze wrażenia użytkowników – co czyni ją jeszcze bliższą europejskiej estetyce architektonicznej, normom technicznym i wymogom użytkowników.

Piękne wzornictwo

Wybierz nietuzinkowe wzornictwo pasujące do Twojego wnętrza

Maksymalny komfort

Korzystaj z klimatu, który został specjalnie zaprojektowany dla Twojego stylu życia

Inteligentne sterowanie

Steruj swym klimatem z dowolnego miejsca, w dowolnej chwili

Efektywność energetyczna

Zmniejsz swój wpływ na środowisko i obniż rachunki za energię

Krzywizny

Jesteś dumny ze swojej odmienności. Daikin Emura też. Dzięki zakrzywionym panelom z przodu i z tyłu, jednostka wewnętrzna ma wyjątkowy trójwymiarowy kształt. Krzywizny nawiązują do harmonijnego opływu powietrza, a także tworzą przyjemny efekt wizualny w Twoim wnętrzu.

miejsce dla ilustracji

Emocja ruchu

Ruch panelu to wyróżnik urządzeń designerskich Daikin. Co jest szczególnego w ruchu paneli Daikin Emura? Panel w trybie roboczym wysuwa się do przodu pod niewielkim kątem, tworząc nową dynamikę i inne kontury cieni. Ustawienie pod kątem nadaje ruchowi panelu prawdziwe emocje.

Subtelna gra cieni

Zakrzywione panele jednostki wewnętrznej tworzą cienie, dzięki którym Daikin Emura naprawdę ożywa, natomiast w zewnętrznej pompie ciepła cienie służą do tego, by zakryć pracujący wentylator.

miejsce dla ilustracji

Forma podąża za funkcją

Oprócz zakrzywionych linii i atrakcyjnego efektu wizualnego, ruch panelu klimatyzatora Daikin Emura sprzyja również rozpływowi powietrza w pomieszczeniu. Jak widać, w przypadku Daikin Emura sprawdza się znane hasło projektantów „Forma podąża za funkcją”. Każdy szczegół wzornictwa jest dobrze przemyślany.

Płaska konstrukcja

Chcesz jak najlepiej wykorzystać przestrzeń w swoim domu, w której klimatyzator nie będzie skupiał na sobie całej uwagi? Daikin Emura ma tylko 90 cm szerokości. A dzięki zakrzywionym konturom wygląda na jeszcze smuklejszą, niż w rzeczywistości.

miejsce dla ilustracji

Dostępna w 2 kolorach

DAIKIN EMURA FTXJ-AW MATOWA BIEL
DAIKIN EMURA FTXJ-AB MATOWA CZERŃ
bg-image

JESTEM TU, BY ZAPEWNIAĆ NAJWYŻSZY KOMFORT__

Forma podąża za funkcją. I nie inaczej jest w przypadku Daikin Emura. Rozwiązanie grzewcze to wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć idealny klimat w pomieszczeniach i zwiększyć poczucie komfortu w domu, nawet w najmroźniejsze zimy.

Logika kominka

Gdy tylko Państwa pomieszczenie osiągnie ustawioną temperaturę dzięki dodatkowemu źródłu ciepła, funkcja logiki kominka uruchomi się automatycznie. Daikin Emura przestaje grzać, ale wentylator nadal pracuje, rozprowadzając gorące powietrze po pomieszczeniu.

Wspomaganie ogrzewania

Aby zwiększyć komfort, urządzenie szybko nagrzewa pomieszczenie podczas uruchamiania, zapewniając szybsze osiągnięcie ustawionej temperatury.

miejsce dla ilustracji
Product FTXJ20A2V1BB firmy Daikin

Inteligentny czujnik termiczny

Daikin Emura wykorzystuje inteligentny czujnik termiczny do wykrywania temperatury w pomieszczeniu. Następnie rozprowadza powietrze równomiernie w całym pomieszczeniu, po czym przełącza się na schemat przepływu powietrza, kierujący ciepłe i chłodne powietrze do obszarów, które tego potrzebują.

Optymalna dystrybucja powietrza

Doświadcz wspaniałego komfortu w domu. Efekt Coandy optymalizuje przepływ powietrza zapewniając lepszy rozkład temperatur w całym pomieszczeniu. Podczas pracy w trybie ogrzewania klapy kierują powietrze w dół, a w trybie chłodzenia w górę.

Bardzo cicha praca

Poczuj komfort akustyczny. Prawie nie słychać urządzenia w trybie pracy. Daikin Emura wykorzystuje wentylator specjalnie zaprojektowany do optymalizacji przepływu powietrza z myślą o zagwarantowaniu większej efektywności energetycznej przy niskich poziomach głośności.

Lepsza jakość powietrza

90% czasu spędzasz w pomieszczeniach. Dzięki technologii Flash Streamer, Daikin Emura wychwytuje cząsteczki kurzu, rozkłada alergeny i usuwa uciążliwe zapachy, zapewniając lepsze i czystsze powietrze. W ten sposób Daikin Emura dba o zdrowie Twojego domu.

ZAWSZE UTRZYMUJĘ KONTROLĘ, CHYBA ŻE POINSTRUUJESZ MNIE INACZEJ_

Daikin Emura ma zapewniać optymalny komfort, gdy jesteś w pobliżu. Oczywiście można łatwo przejąć kontrolę naciskając przycisk lub dotykając ekranu.

sterownik
sterowniki

Sterownik przyjazny dla użytkownika

Z łatwością steruj klimatem w pomieszczeniach. Pilot zdalnego sterowania systemem Daikin Emura koncentruje się na najważniejszych funkcjach. Ma kompaktowe rozmiary i dobrze leży w dłoni. Wystarczy przymocować go do ściany za pomocą magnesu.

intuicyjna aplikacja onecta

Intuicyjna aplikacja Onecta

Nie jesteś w domu? Nie ma problemu. Dzięki aplikacji Onecta można łatwo zarządzać zoptymalizowanym rozwiązaniem grzewczym za pomocą jednego dotknięcia ekranu. Intuicyjna aplikacja na smartfonie zapewnia natychmiastowy dostęp do różnych funkcji, dzięki czemu można łatwo dostosować ustawienia z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

Korzystając ze sterowania głosowego (Amazon Alexa lub Google Assistant), można zarządzać głównymi funkcjami, takimi jak tryb pracy, temperatura, prędkość wentylatora i wiele innych.

bg-image

EFEKTYWNIE WYKORZYSTUJĘ ENERGIĘ_

Od klimatyzatora oczekujesz odpowiedniej sprawności, nawet gdy na zewnątrz jest bardzo zimno. Polegaj na urządzeniu Daikin Emura, które zapewnia najlepszą w swojej klasie sprawność działania z wartościami sprawności sezonowej do A+++ w trybie ogrzewania (oraz chłodzenia). Prawdziwa oszczędność energii, nawet w temperaturach do -30°C.

Powiązane produkty

Znajdź więcej informacji

Dystrybutor w okolicy

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?