FTXM-M_01_header_02.png

Poczuj swój idealny klimat dzięki Daikin

Dzięki ponad 90-letniemu doświadczeniu w rozwiązaniach do kontrolowania klimatu i klimatyzacji wiemy, że idealne pomieszczenie wymaga czegoś więcej niż tylko ogrzewania i chłodzenia.

KATALOGI I LITERATURA

Znasz naszą literaturę? Widziałeś już nasze realizacje biznesowe? Poszukujesz katalogu produktowego?

Dowiedz się więcej

OBAWIASZ SIĘ SMOGU?

Dowiedz się jaka jest jakość powietrza w Twojej okolicy!

Sprawdź

SPRAWDŹ NAS NA YOUTUBE

Chcesz wiedzieć więcej, poznać lepiej nasze produkty? Sprawdź nas.

Dowiedz się więcej

DOŁĄCZ DO NAS NA FB

Interesują Cię nasze produkty, a może chcesz poznać historie i ciekawostki o nas?

Zapraszamy

Nowość w gamie naszych produktów

Kiedy temperatura spada poniżej temperatury zamarzania, ważne jest posiadanie właściwego systemu, zdolnego do utrzymywania idealnego klimatu w pomieszczeniach.

>> Dowiedz się więcej

Seria Sky Air oferuje najsłabsze oddziaływanie na środowisko naturalne oraz unikatowy pakiet efektywności energetycznej i komfortu.

>> Dowiedz się więcej

Ostatnie uzupełnienie gamy urządzeń grzewczych Daikin oferuje najwyższy poziom komfortu, efektywności energetycznej, niezawodności oraz kontroli.

>> Dowiedz się więcej

Od małych domów po duże przestrzenie komercyjne

Niezależnie od tego, czy szukasz rozwiązania do domu, sklepu czy hotelu, rozwiązania systemów ogrzewania i chłodzenia Daikin zaspokoją Twoje potrzeby. Rozpocznij swój projekt z nami, wybierając rodzaj budynku.

Emura - Innowacja Daikin

Innowacje oznaczają ciągłe doskonalenie

Uważamy, że zawsze jest miejsce na doskonalenie. Ta wiara jest siłą napędową wszystkiego, co robimy w Daikin. Dążymy do pobudzania technologicznych zmian zaczynając od doskonalenia procesu produkcyjnego, po ważne przełomowe rozwiązania zapewniające 70% oszczędności energii.  Dzięki działalności Europejskiego Centrum Rozwoju i koncentracji na efektywnych energetycznie produktach, tworzymy w Europie i dla Europy rozwiązania sterowania klimatem.

Rozwiązania odpowiadające każdej potrzebie sterowania klimatem

Firma Daikin oferuje najszerszy wybór rozwiązań systemów ogrzewania i chłodzenia, odpowiadających wszelkim wymaganiom środowiskowym i indywidualnym. Dowiedz się więcej o dostępnych opcjach, wybierając zastosowanie.

 

Pompy ciepła i grzewcze

Klimatyzacja

Oczyszczanie powietrza

Układy ciepłej wody

Chłodnictwo

Systemy sterowania