headerWebsite1645px1080px_refrigeration_v2.jpg

Rozwiązania zoptymalizowane do ogrzewania

Nasza misja: pokonanie chłodu zimy

Dlaczego warto wybrać rozwiązanie zoptymalizowane do ogrzewania?

Efektywność

Rozwiązanie zoptymalizowane do ogrzewania, które zostało zaprojektowane dla chłodniejszych klimatów, tworzy komfortowe środowisko wewnątrz pomieszczeń, utrzymując równocześnie doskonałe parametry efektywności energetycznej, aż do A+++ w trybie ogrzewania.

Niezawodność

Produkty Daikin charakteryzują się wysoką wydajnością grzewczą. Zapewniają bezproblemową pracę układu ogrzewania, nawet w temperaturach tak niskich jak -25°C.

Komfort

Użytkując rozwiązania zoptymalizowane do ogrzewania, nigdy nie będziesz musiał poświęcać swojej uwagi na rzecz efektywności energetycznej, dzięki nowej logice kominka.


Nagradzane wzornictwo dla wnętrza Twojego domu

Komfort

Remote-control.png

Rozwiązanie przy zastosowaniu kominka

Systemy Daikin można elastycznie i łatwo zaadoptować do każdego pomieszczenia łącznie z takimi, które są zaopatrzone w dodatkowe źródło ciepła, na przykład kominek.

› Pomieszczenia z kominkiem są zazwyczaj cieplejsze i temperatura w nich jest wyższa od oryginalnego ustawienia.
› Gdy w pomieszczeniu występuje różnica temperatur i używany jest kominek, klimatyzator przełącza się do trybu “tylko wentylator”, aby rozprowadzać ciepło z kominka do innych pomieszczeń.
› Przepływ powietrza ulega zmniejszaniu w miarę jak temperatura w pomieszczeniu zbliża się do oryginalnego ustawienia. Kiedy temperatura w pomieszczeniu spadnie poniżej nastawy, sprężarka w jednostce uruchomi się ponownie.
› W razie potrzeby użytkownik może dezaktywować tę funkcję, gdy w pomieszczeniu nie ma kominka.

Trudne do usłyszenia

Jednostka zewnętrzna Perfera jest praktycznie niesłyszalna. Urządzenie pracuje tak cicho, że zapominasz o tym, że w ogóle jest.

Optimized-heating-inaudible-ERLQ-CW1_12.jpg
Header-(1)-min.png

Świeże, czystsze powietrze i komfortowy jego przepływ

Stworzenie zdrowego środowiska w pomieszczeniach jest niezbędne w przypadku regionów o zimniejszym klimacie. Daikin stosuje swoją technologię Flash Steamer oraz filtr Saranet do podnoszenia jakości powietrza w biurze, domu lub sklepie. „Inteligentny czujnik” Daikin kieruje nawiewem powietrza i przełącza system do trybu oszczędzania energii, kiedy w pomieszczeniu nie zostaną wykryte osoby. Wentylator (szybkość i poziom głośności) gwarantuje bezproblemową pracę jednostki.

Niezawodność

Produkty zoptymalizowane do ogrzewania są wyposażone w dodatkowe funkcje, redukujące narastanie szronu, w tym także udoskonaloną płytę dolną. System potrafi również szybciej usuwać szron, aby uzyskać wyższy komfort i niezawodność.

Acr15242749554688-25130.png

Łatwe sterowanie

Dysponując aplikacją Daikin Online Controller (Sterownik online), możesz tworzyć harmonogramy, zarządzać i monitorować swój system ogrzewania z dowolnego miejsca.

Aplikacja Daikin Online Controller jest standardowo dostępna dla urządzeń Stylish (FTXTA) oraz Perfera (FTXTM). W przypadku Comfora (FTXTP) i jednostek przypodłogowych (FVXM), Daikin Online Controller jest przewidziana jako opcja.

Acr1524274955468819699.png

Łatwa instalacja

Daikin|rozszerzona instalacja rurowa

Daikin rozwiązania zoptymalizowane do ogrzewania oferują bogatą gamę systemów w klasach energetycznych aż do A+++, nawet dla najzimniejszych regionów.

Gama ta oferuje również szybki i łatwy proces instalacji, który obejmuje:

Daikin|rozszerzona instalacja rurowa

Rozszerzona instalacja rurowa: Ta dłuższa instalacja rurowa została specjalnie zaadoptowana do grubszych ścian budynków w Skandynawii i pomaga wykonawcom prac skrócić czas instalacji

Daikin | udoskonalony uchwyt do podnoszenia

Udoskonalony uchwyt do podnoszenia: Nowo zaprojektowany uchwyt pomaga instalatorom łatwiej przenosić jednostkę zewnętrzną po włożeniu grubych rękawic

Powiązane produkty

FTXTA-AW.jpeg

Stylish

 • Nagradzane wzornictwo w dziedzinie ogrzewania i chłodzenia, dostępne w kolorze matowej krystalicznej bieli: kompaktowe i funkcjonalne konstrukcje nadające się do zastosowania we wszystkich wnętrzach
 • Jednostka naścienna: klasa efektywności energetycznej aż do A+++ w trybie ogrzewania
 • Logika kominka
 • Kontrola z dowolnego miejsca przy użyciu aplikacji (standardowo)
FTX-M.png

Perfera

 • Jednostka naścienna z klasą efektywności energetycznej aż do A+++ w trybie ogrzewania
 • Logika kominka
 • Kontrola z dowolnego miejsca przy użyciu aplikacji (standardowo)
FVXM25-35-50F.jpg

FVXM-F

 • Zapewnia optymalny komfort cieplny dzięki podwójnemu nawiewowi powietrza
 • Idealna do montażu pod oknem
 • Podwójny nawiew powietrza dla optymalizacji ogrzewania
 • Kontrola z dowolnego miejsca przy użyciu aplikacji (opcjonalnie)
FTXTP-K.jpg

Comfora +

 • Jednostka naścienna z klasą efektywności energetycznej aż do A++ w trybie ogrzewania
 • Kontrola z dowolnego miejsca przy użyciu aplikacji (opcjonalnie)

Dowiedz się więcej