Skip to main content

Klimatyzacja

Chłodzą i ogrzewają Twój dom, zapewniając idealny komfort dla Ciebie i Twojej rodziny.

Nasze najbardziej popularne pompy ciepła powietrze-powietrze

 • Ururu Sarara

  Urządzenie naścienne klasy premium A+++ do chłodzenia, ogrzewania, nawilżania, osuszania, wentylacji oraz oczyszczania powietrza.

 • Daikin Emura

  Designerskie urządzenie naścienne klasy do A+++ do chłodzenia i ogrzewania. Dostępne w kolorze matowej kryształowej bieli, eleganckiego srebra i matowej czerni.

 • Stylish

  Wielokrotnie nagradzane urządzenie naścienne klasy do A+++ do chłodzenia i ogrzewania. Jest dostępne w czterech kolorach i nadaje się do wszystkich wnętrz.

 • Perfera

  Urządzenie naścienne lub przypodłogowe klasy do A+++ do chłodzenia i ogrzewania, oferujące wspaniałą sprawność działania i komfort.

 • Optimised Heating 4

  Urządzenia ogrzewające i chłodzące przeznaczone dla zimniejszych klimatów z temperaturami do -25°C, o klasie efektywności energetycznej do A+++ w trybie ogrzewania.

Nasze najpopularniejsze jednostki

Jak działa pompa ciepła powietrze-powietrze?

Pompy ciepła powietrze-powietrze ogrzewają i chłodzą Twój dom wykorzystując energię pobieraną z powietrza i tylko 20% energii elektrycznej - wyjątkowo energooszczędny sposób na utrzymywanie idealnej temperatury przez cały rok.

bg-image

Stworzone, aby pasować do każdego domu

Niezależnie od tego, czy odnawiasz istniejący dom, czy budujesz nowy, pompa ciepła powietrze-powietrze firmy Daikin zaspokaja wszystkie potrzeby w zakresie chłodzenia i ogrzewania. Nasze pompy ciepła charakteryzują się łatwością instalacji, co powoduje, że nadają się idealnie do zastępowania starych układów elektrycznych. Ponadto, ich klasa efektywności energetycznej A+++ oraz słabe oddziaływanie na środowisko odpowiadają wszystkim wymaganiom dla budynków ekologicznych.

Efektywność energetyczna najwyższa w klasie

Pompy ciepła Daikin powietrze-powietrze oferuje efektywność energetyczną A+++ dzięki wielu zaawansowanym rozwiązaniom. Na przykład nasza autorska technologia sterowania inwerterowego redukuje zużycie energii nawet o 30% w porównaniu z systemem bez inwertera, po prostu dostosowując prędkość silnika zgodnie z zapotrzebowaniem, zamiast wyłączać go i ponownie uruchamiać.

wyposażona w technologię sterowania inwerterowego naszej specjalności

Chłodzenie i ogrzewanie do 5 pomieszczeń

Pompy ciepła powietrze-powietrze Daikin oferują szereg opcji: albo połączenie jednej jednostki wewnętrznej z jedną jednostką zewnętrzną, albo zastosowanie naszego systemu multi-split w celu przyłączenia do pięciu jednostek wewnętrznych do jednej jednostki zewnętrznej. System multi-split umożliwia skuteczne chłodzenie bądź ogrzewanie aż do pięciu różnych pomieszczeń z utrzymywaniem w nich różnych temperatur.

Dowiedz się więcej

Elastyczne konfiguracje sprawdzają się w każdym domu

Możemy dostosować się do Twoich potrzeb, niezależnie od tego, czy szukasz rozwiązania dla pojedynczego pomieszczenia, czy systemu dla całego domu.

bg-image

Klimatyzacja domowa 

Niezależnie od tego, czy odnawiasz już istniejący dom, czy budujesz nowy, pompa ciepła powietrze-powietrze Daikin stanowi idealne rozwiązanie dla Twoich potrzeb w zakresie chłodzenia i ogrzewania. Klimatyzatory Daikin charakteryzują się łatwością instalacji oraz nadają się idealnie do zastępowania starych instalacji ogrzewania elektrycznego. Te elastyczne jednostki dostosowują się do każdego układu pomieszczeń, a ich klasa efektywności energetycznej A+++ spełnia wszelkie wymagania dla budynków ekologicznych.

Zasilanie energią ze źródła odnawialnego

Nasze pompy ciepła powietrze-powietrze zasilane do 80% energią pobieraną z powietrza i w 20% energią elektryczną, ogrzewają i chłodzą Twój dom z efektywnością energetyczną klasy A+++, najwyższą możliwą efektywnością energetyczną dostępną na rynku.

Efektywność energetyczna

Zmniejsz swój wpływ na środowisko — i rachunki za energię — dzięki najwyższej możliwej efektywności energetycznej dostępnej na rynku.

Stworzono dla Twojego pomieszczenia

Nasze jednostki, cieszące się międzynarodowym uznaniem za dobry design, integrują się z Twoim domem bez problemów, dzięki czemu masz stylowe sterowanie klimatem.

Zaprojektowane, aby spełniać Twoje potrzeby

Nasze jednostki oferują szereg opcji ogrzewania i chłodzenia dla każdego pomieszczenia lub domu, a także łatwą instalację, efektywność energetyczną klasy A+++ i stylowe wzornictwo.

Łatwe sterowanie i cicha praca

Dzięki cichej pracy i łatwemu sterowaniu z dowolnego miejsca przy użyciu aplikacji, nasze pompy ciepła powietrze-powietrze bez problemów dopasowują się do Twojego stylu życia.

Znajdź więcej informacji

Dystrybutor w okolicy

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?