Systemy sterowania chłodzeniem i ogrzewaniem dla domu oraz firmy

Firma Daikin oferuje najbogatszy wybór rozwiązań systemów ogrzewania i chłodzenia, odpowiadających wszelkim wymaganiom środowiskowym i indywidualnym. Dowiedz się więcej o dostępnych opcjach, wybierając odpowiednie dla Ciebie zastosowanie.

Nasza gama produktów

Niskotemperaturowa pompa ciepła powietrze-woda Daikin Altherma

Efektywne energetycznie rozwiązanie ogrzewania, chłodzenia i przygotowania ciepłej wody użytkowej.

Wysokotemperaturowa pompa ciepła powietrze-woda

Ogrzewanie, chłodzenie i ciepła woda użytkowa w jednym systemie.

Hybrydowa pompa ciepła - Daikin Altherma R

Rozwiązanie łączące technologię pomp ciepła powietrze-woda, z gazowym kotłem kondensacyjnym

Pompy ciepła układu ciepłej wody użytkowej

Pompa ciepła układu ciepłej wody użytkowej Daikin Altherma. Japońska technologia. Najwyższa jakość. Gwarancja producenta.

Klimatyzacja, czyli pompa ciepła powietrze - powietrze

Niezawodna klimatyzacja do domu zapewniające chłodzenie, ogrzewanie i oczyszczanie powietrza w określonych pomieszczeń lub całego domu.

Gruntowe pompy ciepła

Gruntowe pompy ciepła Daikin pobierają ciepło z gruntu w celu zapewnienia efektywnego ogrzewania, chłodzenia i wytwarzania ciepłej wody użytkowej.

Sky Air- rozwiązania komercyjne

Daikin Sky Air jest kompleksowym rozwiązaniem systemu klimatyzacji, zapewniającym ogrzewanie, chłodzenie, wentylację oraz oczyszczanie powietrza. Efektywne energetyczne rozwiązanie dla małych i średnich zastosowań komercyjnych.

Gazowe kotły kondensacyjne - Daikin

Gazowe kotły kondensacyjne Daikin są efektywne energetycznie i łatwe w instalacji, co powoduje, ze stanowią idealne rozwiązanie w przypadku projektów renowacji i wymiany tradycyjnych kotłów gazowych.

Centrale wentylacyjno-klimatyzacyjne

Firma Daikin oferuje centrale wentylacyjno-klimatyzacyjne o wysokiej efektywności energetycznej, zarówno dla układów wentylacji małej, jak i dużej skali, zapewniające cyrkulację powietrza w każdym budynku.

Inteligentne systemy sterowania

Inteligentne systemy sterowania klimatyzacją, ogrzewaniem, chłodnictwem komercyjnym. Zapoznaj się z aplikacjami Daikin do kontrolowania systemów domowych, komercyjnych, przemysłowych.

Systemy VRV

Systemy Daikin VRV stanowią kompleksowe rozwiązanie sterowania klimatem dla wszelkich dużych i małych budynków. Oryginalny, innowacyjny i efektywny energetycznie produkt firmy Daikin. Kompleksowe rozwiązania klimatyzacji, ogrzewania i chłodzenia. Japońska marka. Gwarancja i wsparcie producenta.

Rozwiązania chłodnicze

Systemy chłodnicze Daikin są tak projektowane, aby zapewniać niezawodne i efektywne chłodnictwo przemysłowe i komercyjne

Agregaty wody lodowej

Nasze agregaty są projektowane z udziałem wiodących technologii, zapewniając efektywny energetycznie oraz komfortowe chłodzenie i ogrzewanie.

Biddle kurtyny powietrzne

Zapobieganie stratom ciepła i utrzymywanie komfortowej atmosfery w Twoim budynku dzięki zastosowaniu kurtyn powietrznych Biddle.