Skip to main content

Nepura

Dla zoptymalizowanego ogrzewania

Ucieczka od skrajności, komfort o każdej porze roku
Zaprojektowana, aby zapewnić ciepło w chłodniejszym klimacie do -30°C

Dlaczego warto wybrać rozwiązanie zoptymalizowane do ogrzewania?

Niezawodna sprawność

Jeśli mieszkasz w wyjątkowo zimnym regionie, potrzebujesz po prostu niezawodnego rozwiązania grzewczego. Nepura została zaprojektowana do pracy w najzimniejsze zimy, z gwarancją działania do -30C.

Wyjątkowy komfort

Dzięki inteligentnym funkcjom, takim jak kompensacja pogody i logika kominka, Nepura jest wszystkim, czego potrzebujesz, aby stworzyć przytulną przystań w domu, bez względu na to, jak zimno jest na zewnątrz.

Komfortowa efektywność energetyczna do A+++

Szukasz oszczędności energii? Polegaj na
Nepura, aby uzyskać najlepszą w swojej klasie wydajność z wartościami wydajności do A+++ w ogrzewaniu, nawet w niskich temperaturach otoczenia.

Inteligentne sterowanie klimatem

Łatwe zarządzanie jednostkami wewnętrznymi Nepura za pomocą przyjaznego dla użytkownika pilota zdalnego sterowania lub z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie za pomocą intuicyjnej aplikacji Onecta na urządzeniach inteligentnych. Kompatybilny ze sterowaniem głosowym.

Inteligentny design pasujący do Państwa wnętrza

Gama Nepura składa się z różnych jednostek wewnętrznych Daikin:

Nagradzane wzornictwo dla wnętrza Twojego domu

Nepura zapewnia najwyższy komfort użytkowania

Kompensacja pogodowa

Utrzymanie komfortowego klimatu w domu, niezależnie od wahań temperatury na zewnątrz. Nepura automatycznie reguluje się, gdy na zewnątrz robi się chłodniej, utrzymując stałą temperaturę w pomieszczeniu i zapewniając komfortowe ciepło w Państwa domu.

Dostępne na Perfera wall

Logika kominka

Gdy tylko Państwa pomieszczenie osiągnie pożądaną temperaturę dzięki dodatkowemu źródłu ciepła, funkcja logiki kominka uruchomi się automatycznie. Jednostka wewnętrzna przestaje grzać, ale wentylator nadal się obraca, rozprowadzając gorące powietrze po pomieszczeniu.

Dostępne dla Daikin EmuraStylish i Perfera wall.

Komfort

Wspomaganie ogrzewania

Aby zwiększyć komfort, urządzenie szybko nagrzewa pomieszczenie podczas uruchamiania, zapewniając szybsze osiągnięcie ustawionej temperatury.

Dostępne w pełnej gamie:
Daikin EmuraStylish, Perfera wall i Comfora.

Logika kominka

Gdy temperatura w pomieszczeniu osiągnie ustawioną temperaturę dzięki wykorzystaniu dodatkowego źródła ciepła, na przykład kominka, sprężarka zatrzymuje się, a jednostka wewnętrzna kontynuuje pracę tylko wentylatora.

Ponadto prędkość obrotowa wentylatora jest regulowane automatycznie zgodnie z ustawioną temperaturą i i odpowiednio do różnicy temperatur otoczenia w pomieszczeniu.

*Dostępne w jednostkach naściennych Stylish oraz Perfera

Bardzo cicha praca

Prawie nie słychać urządzenia w trybie pracy. Nepura działa tak cicho, że prawie zapomina się o jej istnieniu. Świetny komfort akustyczny.

Dostępne dla Daikin Emura i Stylish.

illustration placeholder

Lepsza jakość powietrza

90% czasu spędzasz w pomieszczeniach. Dzięki technologii
Flash Streamer jednostka wewnętrzna wychwytuje cząsteczki kurzu, rozkłada alergeny i usuwa uciążliwe zapachy, zapewniając lepsze i czystsze powietrze. W ten sposób Nepura dba o zdrowie Twojego domu.

Dostępne dla Daikin EmuraStylish i Perfera.

Inteligentny przepływ powietrza

Siedzenie w strumieniu powietrza może być niewygodne. Inteligentne czujniki zapewniają, że tak się nie stanie, przekierowując strumień powietrza z dala od użytkownika. Jeśli nie zostaną wykryte żadne osoby, jednostka wewnętrzna automatycznie przełączy się w tryb oszczędzania energii.

rodzina zimą

Inteligentna klimatyzacja z Onecta

illustration placeholder

Nie jesteś w domu? Nie ma problemu.

Dzięki aplikacji Onecta można łatwo zarządzać zoptymalizowanym rozwiązaniem grzewczym za pomocą jednego dotknięcia ekranu. Intuicyjna aplikacja na smartfonie zapewnia natychmiastowy dostęp do różnych funkcji, dzięki czemu można łatwo dostosować ustawienia z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

Rozwiązania Nepura w zakresie ogrzewania wnętrz

 • FTXJ20A2V1BW Przód

  Daikin Emura

  Jego konstrukcja mówi sama za siebie. Daikin Emura cieszy oko i koncentruje się na komforcie i doświadczeniu użytkownika, aby poprawić samopoczucie w domu.

 • Stylish

  Ciesz się połączeniem eleganckiego wzornictwa i zaawansowanej technologii klimatycznej. Dzięki zaokrąglonym rogom i cienkim wymiarom, Stylish zapewnia elegancję.

 • Perfera (jednostka ścienna)

  Perfera sprawia, że ciepłe życie staje się dziecinnie proste. Jednostka wewnętrzna została zaprojektowana tak, aby priorytetowo traktować dobre samopoczucie użytkownika i tworzyć optymalne środowisko dostosowane do jego potrzeb.

 • Perfera (jednostka podłogowa)

  Jeśli wolisz dyskretne rozwiązanie klimatyzacyjne stojące na podłodze niż urządzenie montowane na ścianie, Perfera jest właśnie dla Ciebie. Zmienia on dom w prawdziwą oazę komfortu.

 • Comfora

  Chcesz maksymalnie wykorzystać przestrzeń w swoim domu? Dzięki kompaktowym wymiarom (tylko 77 cm szerokości), Comfora jest idealna do instalacji nad drzwiami.

Dowiedz się więcej o zoptymalizowanym ogrzewaniu

Znajdź więcej informacji

Dystrybutor w okolicy

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?