Daikin Service. As an expert in climate systems, Daikin is happy to help you to operate your installations under optimal conditions.​

Serwis Daikin

Stworzenie idealnego klimatu wewnątrz budynku wykracza poza zakup i montaż urządzenia.. Celem jest utrzymanie przez cały rok komfortu, efektywności energetycznej, niezawodności i kontroli. Firma Daikin oferuje szeroki wachlarz usług serwisowych, zapewniających optymalną pracę urządzenia przez cały okres jego eksploatacji.

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY KONTAKTÓW Z FIRMĄ DAIKIN !!!

Szanowni Państwo,

W związku z zaistaniałą sytuacją epidemiologiczną, staramy się zadbać o odpowiednie i bezpieczne warunki pracy dla naszych pracowników. Dlatego większość prac wykonujemy w trybie zdalnym. Zdajemy sobie sprawę że mogą wystąpić zakłócenia w komunikacji zwłaszcza drogą telefonii stacjonarnej.

Zależy nam aby świadczyć dla Państwa usługi na najwyższym poziomie, dlatego rekomendujemy bezpieczne i sprawdzone kontakty drogą elektroniczną.

Za wszelkie niedogodności przepraszamy i liczymy na Państwa zrozumienie w zaistniałej sytuacji.

 

Dział ofertowania:  ofertowanie@daikin.pl

Dział logistyki: bok@daikin.pl

Dział techniczny i serwis: techniczny@daikin.pl, serwis@daikin.pl

Główne biura: office@daikin.pl, office.poznań@daikin.pl

Pozostałe formy komunikacji bez zmian. 

Nasza oferta serwisu:

Daikin | supplier and service provider

Dostawca i wykonawca usługi

Daikin jest gotowy wspierać Cię przez każdy etap procesu od wybrania właściwego rozwiązania w zakresie klimatu do uruchamiania, monitorowania i utrzymania go. Nawet jeśli nie masz instalacji Daikin, możesz nadal korzystać z usług firmy Daikin dostarczanych przez personel pomocy technicznej oraz naszego zespołu wykwalifikowanych specjalistów i inżynierów serwisu.