Systemy sterowania chłodzeniem i ogrzewaniem dla domu oraz firmy

Firma Daikin oferuje najbogatszy wybór rozwiązań systemów ogrzewania i chłodzenia, odpowiadających wszelkim wymaganiom środowiskowym i indywidualnym. Dowiedz się więcej o dostępnych opcjach, wybierając odpowiednie dla Ciebie zastosowanie.

Nasza gama produktów

Niskotemperaturowa pompa ciepła powietrze-woda Daikin Altherma

Twoje efektywne energetycznie rozwiązanie ogrzewania, chłodzenia i przygotowania ciepłej wody.

Wysokotemperaturowe pompy ciepła powietrze-woda

Zastąp z łatwością swój stary system ogrzewania i ciepłej wody użytkowej naszą wysokotemperaturową pompą ciepła Daikin Altherma.

Hybrydowa pompa ciepła

Efektywnie połącz odnawialne i tradycyjne źródła energii z hybrydową pompą ciepła Daikin Altherma w celu ogrzewania, chłodzenia i przygotowywania ciepłej wody.

Pompy ciepła układu ciepłej wody użytkowej

Wybierz najbardziej efektywny układ podgrzewania ciepłej wody spośród dostępnych na rynku, wyposażony w nasze pompy ciepła układu ciepłej wody użytkowej.

Pompy ciepła powietrze-powietrze

Pompy ciepła powietrze-powietrze firmy Daikin wykorzystują powietrze zewnętrzne jako źródło energii odnawialnej do ogrzewania i chłodzenia Twojego domu.

Gruntowe pompy ciepła

Gruntowe pompy ciepła Daikin pobierają ciepło z gruntu w celu zapewnienia efektywnego ogrzewania, chłodzenia i wytwarzania ciepłej wody użytkowej.

Sky Air

Daikin Sky Air jest kompleksowym rozwiązaniem systemu klimatyzacji, zapewniającym realizację zadań ogrzewania, chłodzenia, wentylacji oraz oczyszczania powietrza w średnich i małych budynkach.

Gazowe kotły kondensacyjne

Gazowe kotły kondensacyjne Daikin są efektywne energetycznie i łatwe w instalacji, co powoduje, ze stanowią idealne rozwiązanie w przypadku projektów renowacji i wymiany tradycyjnych kotłów gazowych.

Wentylacja

Firma Daikin oferuje centrale wentylacyjno-klimatyzacyjne o wysokiej efektywności energetycznej, zarówno dla układów wentylacji małej, jak i dużej skali, zapewniające cyrkulację powietrza w każdym budynku.

Systemy sterowania

Firma Daikin zawsze zapewnia Ci pełną kontrolę, od centralnego sterowania klimatem w Twoim domu, po wielostrefowe systemy zarządzania budynkami.

VRV

Systemy Daikin VRV stanowią kompleksowe rozwiązanie sterowania klimatem dla wszelkich dużych i małych budynków. Oryginalny, innowacyjny i efektywny energetycznie produkt firmy Daikin.

Chłodnictwo

Systemy chłodnicze Daikin są tak projektowane, aby zapewniać niezawodne i efektywne chłodnictwo przemysłowe i komercyjne

Agregaty chłodnicze i sprzęt do obróbki powietrza

Firma Daikin oferuje efektywne i niezawodne agregaty chłodnicze chłodzone wodą i powietrzem, a także centrale klimatyzacyjne oraz klimakonwektory, przeznaczone do wszelkich dużych lub małych zastosowań.

Kurtyny powietrzne Biddle

Zapobieganie stratom ciepła i utrzymywanie komfortowej atmosfery w Twoim budynku dzięki zastosowaniu kurtyn powietrznych Biddle.