oczyszczanie powietrza

Czyste powietrze, ponieważ dba o nie Daikin

Oczyszczacze powietrza Daikin oferują trzy razy czystsze, zdrowsze i świeższe powietrze. Unikalna technologia Daikin Streamer eliminuje wirusy, bakterie, pleśń czy szkodliwe związki chemiczne.

pieczatka_gwarancja_producenta.png

Gwarancja producenta

Od ponad 80 lat jesteśmy liderem w dziedzinie energooszczędnych rozwiązań sterowania klimatem. Nasze urządzenia, znane na całym świecie z tego, że są łatwe w użytkowaniu i korzystają z najnowszych osiągnięć technologicznych uwzględniających wymogi ochrony środowiska. Co najważniejsze, dbają o użytkownika i zapewniają mu najwyższy poziom komfortu.

 

Decydując się na zakup oczyszczacza w sklepie internetowym Daikin - www.sklepdaikin.pl* masz pewność, że kupujesz urządzenie w 100% oryginalne i bezpieczne. 

Tylko takie urządzenia podlegają gwarancji. 

 

* Na zlecenie Daikin obsługę sklepu internetowego www.sklepdaikin.pl prowadzi firma Clickcloud.
MC70LVM_background_gradient_right.png

Bardzo cicha praca

Oczyszczacze powietrza Daikin są praktycznie niesłyszalne. Dyskretna praca na poziomie 16 dBA (decybeli) może zostać porównana do szeptu czy szumu liści. Sprawia to, że nasze urządzenia idealnie sprawdzają się w sypialni i mogą pracować także w nocy.

MCK75J_01_background.jpg

Większa wydajność przy niskim zużyciu energii

Urządzenia Daikin słyną ze swojej efektywności energetycznej. Oczyszczacz uruchamiany jest tylko zgodnie z poziomem zawartości zanieczyszczeń w powietrzu, wykrywanym przez czujnik. Na najniższym i najcichszym poziomie obrotów urządzenie zużywa tylko 7W. 

MC70LVM_107_background_gradient_right.png

Oszczędność i gwarancja na lata

Produkty Daikin są znane ze swej niezawodności i możesz polegać na działaniu, które spełni Twoje oczekiwania. W zestawie z urządzeniem znajduje się pięć dodatkowych filtrów, dzięki czemu nie ma potrzeby dodatkowego ich zakupu przez około 10 lat!

Poznaj nasze oczyszczacze powietrza

oczyszcacz_baner.png

• Nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do 46m²
• Wentylator o dużej mocy sięga każdego narożnika pomieszczenia
• Duży nawiew powietrza (w TRYBIE TURBO) 420 m³/h
• Bardzo cicha praca 16 dB(A)
• Niewielkie rozmiary
• Jednostka przenośna- waga 8,5 kg
• Niskie wymagania odnośnie konserwacji, łatwe czyszczenie
• Łatwy do czyszczenia płaski panel
• Tryb nocny
• Urządzenie automatycznie przełącza tryby pracy “Cichy” i “Niski przepływ” stosownie do stopnia zanieczyszczenia powietrza.
• Sterowanie bezprzewodowe
• Blokada dziecięca

• Nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do 46m²
• Wentylator o dużej mocy sięga każdego narożnika pomieszczenia
• Duży nawiew powietrza (w TRYBIE TURBO) 450 m³/h
• Bardzo cicha praca 17 dB(A)
• Niewielkie rozmiary
• Jednostka przenośna- waga 11 kg
• Niskie wymagania odnośnie konserwacji, łatwe czyszczenie
• Łatwy do czyszczenia płaski panel
• Urządzenie automatycznie przełącza tryby pracy “Cichy” i “Niski przepływ” stosownie do stopnia zanieczyszczenia powietrza.
• Sterowanie bezprzewodowe
• Wkład nadający się do mycia i ponownego wykorzystania
• Blokada dziecięca

ururu_baner.png

Zobacz, w jaki sposób działa oczyszczacz powietrza MCK75J

Zaawansowana technologia oznacza czyste powietrze

Czym jest technologia Daikin Streamer?

Intensywne wyładowanie Streamer eliminuje wirusy, bakterie, pleśń i szkodliwe związki chemiczne, poprzez rozkład i fragmentację ich białek. Następnie ulegają one zniszczeniu w wyniku utleniania, co zapewnia zabezpieczenie przed wirusami. Strumień wyładowania Streamer przekształca się następnie w bezpieczne atomy azotu i tlenu oraz cząsteczki wody.

Technologia Streamer skutecznie zatrzymuje ponad 98 % pyłów PM 2.5 i PM 10, według Światowej Organizacji Zdrowia najbardziej szkodliwych dla człowieka pyłów atmosferycznych. Streamer to 99,99% skuteczność usuwania wirusów, bakterii i innych drobnoustrojów chorobotwórczych. Jest to sprawdzona i najbardziej skuteczna technologia oczyszczania powietrza, potwiedzona certyfikatami. 

W jaki sposób działa sześciowarstwowy system filtrowania?

Oczyszczacz powietrza Daikin skutecznie usuwa alergeny (np. pyłki, kurz), bakterie i wirusy. Oprócz tego, posiada wysoką skuteczność usuwania zapachów: eliminuje dym tytoniowy i równocześnie rozkłada inne zapachy. W szybki sposób gromadzi cząsteczki, a następnie je neutralizuje.

Jego cicha praca sprawia, że jest idealny na spokojne noce. Jednostka posiada siedem filtrów harmonijkowych (jeden do natychmiastowego użycia i sześć zapasowych). 

MC70LVM_046.tif

Pięć warstw czystego powietrza dzięki naszemu oczyszczaczowi wykorzystującemu technologię Streamer

Pięć warstw czystego powietrza dzięki naszemu oczyszczaczowi powietrza wykorzystującemu technologię Streamer

Nagrody i certyfikaty

logopol.png

Atest higieniczny PZH

Oczyszczacz powietrza MC70L odpowiada wymaganiom higienicznym Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny i obowiązuje do 03.10.20122 r.

GB Fundation_logo.png

Certyfikat British Allergy Foundation

Zapewnia, że produkt został naukowo zbadany pod względem skuteczności redukcji/usuwania alergenów ze środowiska życia alergików i astmatyków bądź, że produkt znacznie redukuje zawartość alergenów/substancji chemicznych.

medal_zloty_laur_konsumenta_2012_logo.png

Laur Konsumenta 2012

Już w 2012r. oczyszczacze Daikin zostały nagrodzone Złotym Godłem w konkursie Laur Konsumenta. Nagroda przyznawana jest firmom i markom na podstawie ogólnopolskiego sondażu popularności. Klienci w Polsce docenili nasze oczyszczacze, które do dziś wyróżniają się jakością i ekonomicznością. 

TuV_logo.png

Nagroda TuV

Na podstawie wyników testów, koncern TÜV NORD, Hamburg (Niemcy) udzielił firmie Daikin zezwolenia na używanie oznaczenia testowego TÜV NORD “Test higienicznej jakości powietrza wewnątrz pomieszczeń - Odpowiednie dla alergików (Indoor Air Hygiene Test – Suitable for Allergic People)” na oczyszczaczach powietrza Daikin.

daiki_contact.jpg

Pytania?

Skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania dotyczące naszych oczyszczaczy. Chętnie na nie odpowiemy!