Skip to main content

Modułowe rozwiązanie systemu z agregatami chłodniczymi dla budynku biurowego

Aby zaspokoić potrzeby chłodzenia budynku biurowego dużego hiszpańskiego banku, firma Daikin dostarczyła ostatnio agregaty chłodnicze z serii R-32 Small Inverter Chiller.

 

Produkty

8x EWAT-CZ

Całkowita wydajność chłodnicza: 800 kW

 

Sytuacja

W ramach projektu w Gironie w Hiszpanii poddano renowacji stary system HVAC, aby zapewnić budynkowi bardziej wydajny, ekologiczny i elastyczny system. Ponieważ różne części budynku są wykorzystywane do różnych celów, firma Daikin wprowadziła koncepcję modułowości.Dzięki zastosowaniu 8 agregatów chłodniczych typu Small Inverter, obciążenie chłodnicze jest elastyczne, dzięki czemu może zaspokoić rzeczywiste zapotrzebowanie każdej części budynku niezależnie od pory dnia i pory roku.

Dowiedz się więcej tutaj o nowym agregacie chłodniczym z serii Small Inverter Chiller

 

Rozwiązanie

Oprócz efektywności energetycznej istotna była również szybka dostawa ze względu na napięty termin dla klienta. Seria R-32 Small Inverter Chiller jest zawsze dostępna z magazynu, co pozwoliło na terminowe ukończenie projektu. Ważna była również niezawodność, a dzięki wszechstronnemu doświadczeniu firmy Daikin w rozwijaniu technologii R-32, zostały dostarczone agregaty chłodnicze serii R-32 Small Inverter Chiller.

 

W 2018 r. firma Daikin była wczesnym innowatorem i zapisała się w historii, wprowadzając pierwsze agregaty chłodnicze z czynnikiem chłodniczym R-32, po których w tym samym roku pojawiły się agregaty spiralne z free-coolingiem, a w 2020 r. pompa ciepła z czynnikiem R-32. Obecnie Daikin posiada największą na świecie liczbę instalacji z czynnikiem chłodniczym R-32. Jest to świadectwo doświadczenia, wiedzy, jakości i niezawodności jej produktów z czynnikiem chłodniczym R-32.

 

Dowiedz się więcej tutaj o tym, jak to jest być pionierem rozwoju technologii R-32.

Powiązane artykuły

Znajdź więcej informacji

Dystrybutor w okolicy

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?