Skip to main content

Daikin Sky Air

Efektywne energetyczne rozwiązanie dla małych i średnich zastosowań komercyjnych.

Jak kupić nasz produkt?

Wypełnij formularz

Kliknij w przycisk "Zapytaj instalatora" na górze strony. W następnym kroku zostaniesz poproszony o wypełnienie formualrza. To niezbędne, abyśmy mogli przypisać do ciebie firmę instalacyjną. Wystarczy, że wypełnisz formularz, a my zrobimy resztę!

Otrzymaj ofertę

Firma instalacyjna skontaktuje się z Tobą w ciągu kilku dni, wyceni i zrealizuje cały projekt. Oczekuj potwierdzenia na twój adres e-mail. To nie koniec... nie porzucamy Cię... za kilka dni skontaktujemy się z mailowo, aby sprawdzić czy instalator nawiązał kontakt!

Oceń zakup

Pamiętaj, że po zakupie zostaniesz poproszony o ocenę usługi wykonanej przez instalatora. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna, gdyż pozwala udoskonalić cały proces i odsiewać firmy, które nie wywiązują się z powierzonych zadań.

Sprawność sezonowa w trybie ogrzewania i chłodzenia

Efektywność energetyczna

Klasa sprawności sezonowej A++ dla ogrzewania i chłodzenia sprawia, że system Daikin Sky Air znacznie obniża zużycie energii dzięki innowacyjnym technologiom.

 • Technologia Zmiennej temperatury czynnika chłodniczego automatycznie dostosowuje temperaturę czynnika chłodniczego do obciążenia.
 • Jednostki z funkcją automatycznego czyszczenia zwiększają oszczędności aż o 50% w porównaniu z kasetami standardowymi i jednostkami kanałowymi.
 • Pompa ciepła wykorzystuje energię odnawialną, aby zapewniać ogrzewanie w okresie zimowym oraz chłodzenie latem.
Technologia Bluevolution zapewniająca najniższy ślad węglowy

Technologia Bluevolution

System Sky Air jest także dostępny z technologią najniższej emisji gazów cieplarnianych - technologią Bluevolution. Zapoznaj się z naszą pełną gamą produktów Bluevolution i dowiedz się więcej o korzyściach stosowania czynnika chłodniczego R-32.

Trzy osoby na spotkaniu w biurze
Trzy osoby na spotkaniu w biurze

Zaprojektowano dla zapewnienia komfortu

Czujniki podłogowe i czujniki obecności kierują powietrze z dala od osób, aby tworzyć doskonały strumień nawiewu, a funkcja Zmiennej temperatury czynnika chłodniczego zapobiega przeciągom. Jednostka Sky Air zaprojektowana z zastosowaniem technologii cichej pracy, pracuje tak cicho, że możesz zapomnieć o jej obecności.

Wysoka jakość produktów

Produkty wysokiej jakości oraz profesjonalne doradztwo i obsługa

Nasza polityka "zero defektów" oznacza, że każde urządzenie podczas produkcji poddajemy wielokrotnym testom, aby zapewnić ich niezawodne działanie przez długie lata. Posiadamy również najbardziej rozległą sieć pomocy technicznej, tak aby autoryzowani Partnerzy Daikin zawsze byli gotowi do udzielenia pomocy.

Zawsze pod kontrolą

Dzięki usłudze Daikin Cloud Service możesz z łatwością sterować swoim systemem i monitorować zużycie energii z dowolnego miejsca. Dowiedz się więcej

Kompleksowe rozwiązanie do sterowania klimatem w sklepie

 • Kurtyny powietrzne Biddle minimalizują straty ciepłego i zimnego powietrza na wejściu oraz zwiększają energooszczędność aż o 72% w porównaniu z rozwiązaniami elektrycznymi.
 • Ciesz się świeżym powietrzem dzięki systemom wentylacji z efektywnym energetycznie układem odzysku ciepła.
 • Unikalna kaseta z funkcją automatycznego czyszczenia zbiera pył i zanieczyszczenia, aby zwiększyć efektywność pracy aż o 50% i znacznie obniżyć koszty konserwacji.
 • Jednostki kanałowe idealnie integrują się z każdym wnętrzem i nie zabierają miejsca tak potrzebnego na półki i wystawy.
 • Usługa w chmurze Daikin Cloud Service pozwala zarządzać kilkoma instalacjami z dowolnego miejsca.
Sklep odzieżowy

Elastyczne rozwiązanie

Umożliwia dostosowanie do małych i średnich zastosowań komercyjnych

 • Butiki i sklepy

  Zwiększ efektywność energetyczną przyłączając jednostkę Sky Air do łatwej w konserwacji kasety Daikin z nawiewem obwodowym z funkcją automatycznego czyszczenia.

 • Serwerownie

  Sky Air jest niezawodnym i efektywnym energetycznie rozwiązaniem odpowiadającym wymagającym potrzebom małych i średnich pomieszczeń technicznych, serwerowni i laboratoriów.

 • Biura

  Nasze rozwiązanie Sky Air z oddzielnymi sterownikami dla każdej jednostki jest idealne do mniejszych pomieszczeń.

 • Restauracje

  Korzystaj z kompleksowego rozwiązania, które spełni potrzeby dotyczące chłodnictwa oraz komfortowego chłodzenia.

Stworzone dla Twojego pomieszczenia

Posiadamy najbogatszy asortyment jednostek wewnętrznych.
Wybierz najlepsze rozwiązanie dla swojego pomieszczenia.

Unikalna technologia, która intuicyjnie dostosowuje temperatury czynnika chłodniczego

Wykorzystuje innowacyjną technologię.

Jednostka Sky Air jest wyposażona w technologię Zmiennej temperatury czynnika chłodniczego.
Jest to unikalna technologia, która dostosowuje temperatury czynnika chłodniczego w zależności od warunków pogodowych i wymagań budynku.

Oprócz zapewnienia pracy systemu Sky Air zawsze z najwyższą efektywnością energetyczną, funkcja zmiennej temperatury czynnika chłodniczego maksymalizuje także poziom komfortu. Podwyższa temperaturę nawiewu powietrza, aby utrzymać stabilne środowisko, wolne od przeciągów oraz by zatrzymać na dłużej klientów w Twoim sklepie.

Elastyczna i łatwa instalacja

Jednostki zewnętrzne maja niewielkie rozmiary, więc ich instalacja na ścianie, na dachu lub na tarasie jest łatwa. System Sky Air stanowi opłacalne rozwiązanie w przypadku nowych budynków oraz jest idealnym zamiennikiem dla starszych, mniej efektywnych systemów, ponieważ wykorzystuje istniejącą instalację rurową i okablowanie oraz eliminuje kłopot z wycinaniem otworów w ścianach.

Dwie osoby stoją obok siebie
imagee

Unikalna technologia z automatycznym oczyszczaniem

Nasze jednostki z nawiewem obwodowym i sufitowe jednostki kanałowe są jeszcze bardziej efektywne i niezawodne.

Zapewniają w ten sposób najwyższy komfort dla klientów i gości.

Nasze wiodące rozwiązania Sky Air

Znajdź więcej informacji

Dystrybutor w okolicy

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?